• Ludovic IX
    5.5k
    pa lani je bila rasprodaja - gvardijol, majer, jakić i gavranović - ako to nije rasprodaja, neznam što je
  • Nino Bule
    11.5k
    Nije mi zelja branit upravu, nesposobni su i lopovcine, u ovom slucaju gavranovic je pusten zbog njegove zelje da ima vise minuta, a ne kao "rasprodaja da se namaknu pare". Gvardijol je prodan sezonu prije, jakic navodno sam inzistirao na prodaji i nije bio u planovima za prodaju, zapravo jedina planirana prodaja je majer koji je dosegao neki svoj vrhunac u dinamu i za daljni napredak mu je trebala jaca liga. Ono sto mene plasi je kad se prodaje ne nabavljaju se adekvatne zamjene
  • Ludovic IX
    5.5k
    pa potrošilo se 10 miliona da se ne mora platiti porez na dobit ali na koga?? Bulat, nevistić i Špika možda i budu igrači koji će vratiti uloženo tj povećat vrijednost ali tko je od njih igrao važnu ulogu.

    zato je bila rasprodaja jer se nije razmišljalo o sezoni koja dolazi već o tome da se zadovolje želje igrača
  • Armagedon13
    958
    Kako nas većinu uhvati "kolektivno ludilo" za igračima,a za koje nismo nikad čuli,tako i sam bacim pogled na vjesti o Ojedu.Trenutno nema otimačine za njim,interes pokazuju Monterey i Boca.Nitko od Europljana?Te novce bi radije dao za Kačavendu
  • Mlađi referent
    10.7k
    Trenutno nema otimačine za njim,interes pokazuju Monterey i Boca.Armagedon13

    Monterey
    Boca
    Sao Paulo
    Fenerbahce
    Orlando
    Trenutno neimenovani španjolski klub

    Inače priča se možda bliži i kraju. Postavljala su se pitanja hoće li uopće igrati utakmicu u četvrtak pa je na to odgovarao predsjednik Godoya i rekao da je trenutno još uvijek njihov i da će u četvrtak igrat.

    Na par mjesta koja mi se ne čine baš pouzdana sam pronašao da je već odluka pala na Europu i da je pitanje samo koji klub.
  • deda
    28k
    Mladi golman Atalante koji je bio meta Lazia u ovom prijelaznom roku mora na operaciju ramena. Neće ga biti 4 mjeseca. Samo kažem
  • Stjepan
    479
    Ako bi prodali Livakovića za 9 10mil eura ja bi bez razmišljanja istog trenutka ponudio 5mil eura Osijeku za Ivušića to bi bila extra zamjena za Livakovića
  • Infinity
    15.2k
    I onda bi imali dva golmana koja smo platili 8 milijuna. Za ovog dobili 9-10, zavrsili bi cak i u minusu kad podijelimo provizije. Racunica nikako ne valja. Nevistic mora biti zamjena za Livakovica. Na kraju ako ne ide, ne ide, al dovoditi novog golmana, pogotovo za neki veci iznos mi je suludo.
  • Beowulf112
    301
    Vi zaboravljate da je nevistic bio najbolji golman europa lige na polusezoni kad je branio za rijeku...tako da on nije neki bezveze golman..samo da manje prima pacerske golove..jer sam ga pratio malo..i stvarno ima nekad obrane boli glava..a onda sve ukenja sa nekim glupo primljenim golom
  • marcio amoroso
    32.4k
    Može i u nepopularna mišljenja, ali ja mislim da Nevistic ima veći potencijal i od Livakovića i od Ivušića.
  • Carrasco
    4.1k
    Dovest sve moguće golmane iz lige, jebeš ovih šest što imamo.
  • Stjepan
    479
    Ivušić ako bi nastavio branit u trenutnoj formi mogao bi mogao prodati za duplo a Nevistić trenutno ne pokazuje kvalitet blizu Livakovića i Ivušića što ne znači da neće biti jednog dana dobar golman.
  • Stjepan
    479
    Može biti da će biti bolji od obojice ali trenutno su Livaković i Ivušić klasu i pol iznad njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.