• Mali dioničar
    14k
    Izolu je Skomina uzeo kolko čujem, a kadrovira oko Zagreba, puno kontaktira s Dinkom Jeličićem.
  • deda
    27.5k
    Ta Izola igra 3. ligu :monkey:

    Inače, ja bi poslao Ćužea isto u Sloveniju
  • SAS1987
    13.2k
    Maribor :lol: Celje bi bio najbolji pick jer imaju tradiciju i infrastrukturu al trenutacno su u navezi sa nekim ukrajincima. Po meni bi bio i Koper odlican... Novi mali stadion, sva potrebna dodatna infrastruktura, bogati grad koji investira u sport, na moru je itd.
  • SAS1987
    13.2k
    Izolu je SkominaMali dioničar

    Skomina je popizdio pa otpustio cijelu seniorsku momcad :lol:

    Inače, ja bi poslao Ćužea isto u Slovenijudeda

    Slovenija je super da igracima nabildas samopouzdanje / statistiku pa ih vratis ili prodas.
  • deda
    27.5k
    Ma razgovaraju ovi u upravi o ulasku u nekog slo prvoligaša. Meni onaj Bravo izgleda zanimljivo.
  • Mali dioničar
    14k


    Bio Skomina u Zagrebu u posjetu Dinamu s Dinkom Jeličićem i Klafurićem pa mu je Klafurić pokazao nesudjeni faul sa naše utakmice 2.ZNL. Gostovanje kod Save Jakuševec. Faul za nas, a sutkinja gleda izvodjača, a ne gleda kaj se dogadja oko kaznenog prostora. Veli Skomina “tipična greška suca kod izvodjenja slobodnjaka”. :monkey:

    Attachment
    IMG_4785 (1M)
  • The Undertaker
    3.9k
    NK Krško. 2. liga pa bi lakše prošlo. Naslonjeni na Zagreb, dobra škola, pristojan stadion koji se zove Matija Gubec...Idealno.
  • SAS1987
    13.2k
    Bravo jako dobro radi sa mladim igracima. Ak bi njih preuzeli onda bi imali i "monopol" nad svim talentima iz Ljubljanske regije a od tamo su više manje svi talentirani slovenski nogometaši. U Mariboru je premalo hrvata, bosanaca i srba te previse alkohola za ozbiljan nogomet.

    tipična greška suca kod izvodjenja slobodnjakaMali dioničar
    :lol:

    Nisam siguran da bi ulazak Dinama u Izolu imao neki smisao... Tamo nema ozbiljne infrastrukture koliko ja znam i da, u 3. su ligi.
  • Mali dioničar
    14k
    Ma ja nisam baš nešto za te suradnje. Suradjuješ i tak sa svim klubovima.

    Evo Osijek je pretendent na naslov u HNL-u pa se i s njime suradjuje i trguje. I Šibenik eto suradjuje istovremeno s Dinamom oko Marina, s Hajdukom oko Jakoliša.
  • deda
    27.5k
    Gledam baš da je najbolji strijelac 2 SLO lige Tin Matić, naš bivši junior. Poslije otišao u Legiu s Kuletom.
  • deda
    27.5k
    Kim Hyun Woo i službeno posudba u Ulsan
  • Olmic
    2.7k
    Piše u SN, Ojeda za Dinamo završena priča pa si ti sad misli
  • Olmic
    2.7k
    Dinamo "nije odustao", ali kao neće više pregovarat s upravom Godoya...čitaj odustao
  • superhik
    10.2k
    "Što se pak Azera Mehira Emrelija tiče, o njegovom statusu odlučivat će Arbitražni sud u Poljskoj. Emreli je zatražio raskid ugovora s Legijom nakon što su zloglasni navijači poljskog prvaka napali autobus s Legijinim igračima, a među najvećim žrtvama bio je upravo Emreli.
    Pitanje je kada će poljska Arbirtraža donijeti odluku o ovom slučaju. Vjerojatno ne toliko brzo. Dinamo bi doveo Emrelija ako postane slobodan igrač, no, tek nakon što Arbitraža donese odluku o njegovom statusu. Jer, kada bi Dinamo ušao u pregovore s Azerom, postao bi stranka u postupku, čime bi si uprava kluba dodatno zakomplicirala život, a, opet, Emreli nije 'kapitalac' koji je neophodan u plavoj svlačionici."
  • deda
    27.5k
    Kolega spominje mogući odlazak Čopa u Koreju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.