• LM1995
    1.7k
    Kupit ga i ostaviti na posudbi do kraja sezone. Win-win situacija svima.
  • superhik
    10.3k
    Ivanušecov menadžer kaže da bi Luka mogao otići u siječnju iz Dinama (izvor: SN)
  • Hamed Kone
    29
    gojak je promašena investicija šabana i babe gojaka pa se - na silu prodajom - radi mjesto u momčadi za debila ujedno i božićnica za glavonju i brata mu.

    :vomit:
  • Krizy
    35.8k
    Gojak mi nije najdraži igrač ali u zadnjih par utakmica je bio sasvim korektan. U ovih 5 godina da je sve što je napravio bilo gol protiv Rosenborga itekako se isplatio. Plaćen je nešto sitno a plaća mu je na vrhuncu 360 000 eura. Od Torina smo dobili milijun za posudbu, zabio je Anderlechtu i Trnavi u EL. I da besplatno ode meni nije promašen transfer i Dinamu se isplatio.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Ne znam jesi pročitao pravila foruma, ali nazivanje Dinamovog igrača debilom nije dopušteno.
  • Krizy
    35.8k
    "Među "modre" za cifru od 200 tisuća eura stiže mladi, talentirani veznjak Petar Sučić (19) iz redova Zrinjskog, koji je pod paskom nesuđenog trenera "plavih" Sergeja Jakirovića ove jeseni napravio zanimljiv iskorak."
    [SN]

    Svaki dan bar jedna glupost. Kakav zanimljiv iskorak, Sučić igra za mladu momčad a pod vodstvom Jakirovića jednom bio na klupi A momčadi. Al možda je to dovoljan zanimljiv iskorak.
  • superhik
    10.3k
    "Dinamo neće (previše) trošiti u ovom prijelaznom roku, no zato se itekako govori o izlaznim transferima i odlascima, prije svega Tolića, Moubandjea, Leovca, a rane izvedbe Josipa Šutala, koliko doznajemo, zainteresirale su opasno skaute Red Bull Salzburga, no bilo bi doista nelogično prodavati tog momka nakon tek prve prave polusezone." SN
  • Olmic
    2.7k
    Možemo očekivat lijevog beka, krilo i stopera..
  • Derek Trotter
    338
    "Rezerve za sve odlaske ćemo pronaći u vlastitim redovima..."

    Već vidim takvu neku izjavu u siječnju :roll:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pa da, umjesto Sutala ima Dilaver, umjesto Ivanuseca Burton, umjesto Orsica Menalo, nastavute niz slobodno
  • Navijač Dinama
    7.3k
    umjesto Kopića Cvitanović :point:
  • dzg7
    262
    7u9007mbg45qo1mf.jpg
    Pero bockaj u dinamu?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nadam se da će stić bez da se zabije u neku pumpu.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja se sve vise bojim da stvarno dovodimo pavicica jer ivanusec odlazi

    Edit: tek sam sad skuzio da pise pero bockaj, cak mi je ok to pojacanje, moze igrat jako dobro dvije deficitarne pozicija, lijevog wingbacka i desno krilo. Jos napadaca da dovedu i dobar prijelazni rok
  • NORTE
    9.1k
    Pero bockaj u dinamu?dzg7
    Otvorite mu temu, hvala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.