• NORTE
    9.4k
    Želimo vratit Pinta, ali ga Rio Ave ne pušta ( platili su posudbu do kraja sezone)Morales7

    Ništa nije pokazao kad se vratio iz Norwicha. Imaju 2 tjedna za dovesti desnog beka.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja ne kužim baš našu transfer politiku u zadnje vrijeme. Nudimo svakakve novce za igrače koje možemo dobiti za manje, uzimamo sad na zimu igrače koji bi nam dobro došli, ali sve ih ostavimo na posudbi (i lijevi bek i krilo, ondosno Špikić bi nam dobro došli, dok nam Nevjestić ajde ne treba) Nismo potpisali predugovor sa Hojerom ako tak i tako ga mislimo dovest na ljeto (odnosno Čabraju smo kao mislili tako dovest) nego nudimo kao novce neke blesave. Prodali smo Karačića, a očito je da bilo da ne računamo na Stojanovića. Produžili ugovor Hajroviću, a ne mislimo ga koristiti očito. Ne posuđujemo ili ne prodajemo nikome ove viškove (ili igrače za budućnost) poput Burtona, Belog, Hajrovića, pa čak i Kastratija kojem realno treba neka godina i pol na posudbi da možda nauči igrat nogomet... Ne dovodimo krila za zamjenu koja su nam prijeko potrebna. Kupujemo Tolića i onda nam bezveze sjedi na klupi i ne dajemo mu nikakvu minutažu iako lik gine na terenu kad god igra i odličan je. Nemamo zamjenskog ni napadača ni lijevo krilo iako igramo sa dva napadača često, a lijevo krilo nam realno može odigrat samo Oršić i šta ako se on ozljedi slučajno... Mislim ovo je još dobro kakva nam je struka, ali baš me je onaj poraz razjebo pa sad pizdim već cijeli dan haha
  • Krizy
    36.9k
    Spomenuti Gray iz Leicestera u Leverkusen.
  • BBB Sibenik
    4k
    Izgleda da su Špikić i Čabraja gotova stvar cijena 2M Eura!
  • immerwieder
    1.2k
    svu lovu za razne štefulje, nevistiće i slične trebamo dati sixu, ali kad mi imamo trenera svih trenera,
    da nije gojun slučajno otkril onaj cirkus, tovari bi nam bili već lani ozbiljni konkurenti
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Opet se Ristovski spominje
  • BBB Sibenik
    4k
    Jel on u Sportingu trenutno?
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ako se ne varam, mislim da je
  • Dudu
    2.6k
    Dinamo postaje Rijeka 2 :D

    Mišić, Gavranović, Ristovski, Nevistić, Štefulj
  • Carrasco
    4.1k
    svaka čast Rijeci što su nam uvalili ovog Štefulja i Nevistića...
  • Beowulf112
    301
    Ja stvarno mislim da neracionalno trosimo..jedino mi se svida kupnja nevistica..sve ovo drugo je isforsirano..pa stojanovic igra vec 3-4 godine beka..odjednom nije dobar..nije bilo nuzno da kupujemo beka od 28 godina koji nije ni igrao za sporting..stojke koliko god ga kritizirali ipak je reprezentativac svoje zemlje
  • BBB Sibenik
    4k
    Gadi se ovo hranjenje Rijeke nasim igracima. Šlepaju se vec par godina tako. Poklanjamo im odlicne igrace a kupujemo njihove polu igrace. Da nas nema bili bi u rangu Varazdina, uz sav respekt prema Varazdinu.
  • Nolifer
    6.7k
    Navodno su želje Čabraja i Špikić, izvor SN
  • Morales7
    184


    Ristovski je prvi desni bek repke koja je na euru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.