• hardek
    1.6k
    Možda i je istina ali Pjaca je morao ovakav odgovor dati ukoliko cilja transfer. Nitko neće kupiti igrača koji ima problema na kraju sezone a igrao je 1 utakmicu tjedno.
  • miro
    3.4k
    Pa mislim da je Sopić na lijepi način rekao "Pjaca nam objektivno nije donio nikakvu prevagu, a dobar je dečko i nisam htio da riskira ozljedu prije Eura kad sam već vidio da im ne možemo ništa"
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Nadam se iskreno da uprava i maric nece cekati do zadnjeg trena sa Brunom nego imaju rijesenje odmah. Najsretniji bi bio da Bruno ostane ,a ako zeli ici ,neka se to rijesi brzo ,a ne da bude aapunica i natezanje ko prosle godine bukvalno do zadnjeg Dana. Jer ako ode ,napadac njegovom kalibra ,sto znaci reprezentativac svoje zemlje prvi je prioritet. Sve ostalo je ako, i imamo u svojim redovima ako je potrebno zamjene. Za brunu nemamo
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Ja se toplo nadam da ove priče oko Šunjića nisu ozbiljne i da zaista ne razmišljamo o tome da igrača koji se borio za opstanak u drugoj Bundesligi i onda ispao u treću englesku ligu, a u međuvremenu izbačen iz momčadi zbog karakternih problema targetiramo kao ozbiljno pojačanje. Shvaćam Dinamov puk koji nije pogledao niti jednu utakmicu Birminghama ili Šunjića i svoje mišljenje o "terijeru na terenu" bazira na utakmicama iz 2018. godine (prije punih 5 godina) koje su gledali, ali nadam se da Marić ni ne razmišlja o Šunjiću.

    Jedan Kenny McLean je statistički toliko superioran Šunjiću u Championshipu, a radi se o igraču koji igra u šestoj momčadi Championshipa i koju je Leeds pomeo u doigravanju za prvu ligu i kojeg nitko ne vidi kao pojačanje za Dinamo, a mi govorimo o nekom Šunjiću kao pojačanju za Ligu prvaka ili neke europske domete. Čak i gorljivi navijači Birminghama na njihovim forumima debatiraju oko njega kao potencijalne opcije u trećoj ligi i debatiraju hoće li njegovi nedostaci biti vidljivi u ponavljam, utakmicama protiv Exetera, Shrewsburyja i Wycombea. Ajmo se uozbiljiti.
  • Meritokrat
    57
    Naši navijači vide pojačanja samo u balkancima, a balkance koji igraju vani, Dinamo si može priuštiti samo otpisane.
    Čekam dan kada će se i politika kluba okrenuti od toga.
    Pa do kada više? Taj Šunjić je za Rudeš.
  • Meritokrat
    57

    Bojim se da igrači poput McLeana nama nisu ni na mapi.
    Zajec je rekao da ćemo se pojačati, na žalost rekao je i fa Jakir ostaje.
    Nadam se da neće biti pojačanja u vidu bivših igrača koji ne igraju, ako ne upali Hnl igrači i obratno.
    Budemo vidjeli.
  • BluePhone67
    3.4k
    Spašavaj se tko može, ovaj će nas uništiti do kraja prijelaznog roka.
  • dumitrumitu
    851
    Ja se nadam da će dovesti Ivanovića, fali nam takav igrač koji zna napadati prostor.
  • Ijayi Atiemwen
    814
    Jesi naporan u p.m
  • Sajla
    3.9k
    Čekam dan kada će se i politika kluba okrenuti od toga.
    Pa do kada više? Taj Šunjić je za Rudeš.
    Meritokrat

    ma imaš pravo. osvajaju se titule, a Marić, Zajec, Jakirović samo pričaju o Šunjiću i propalim balkancima...
    pisao si da prestaješ čitati Dinamovu FB stranicu jer nisu samokritični - a da možda razmisliš o tome da prestaneš čitati članke jebivjetara koji na dane najvažnijih utakmica razglabaju o otkazu treneru, izmišljaju priče gdje ih nema i povezuju nas s bilo kime koga taj dan izvuku iz šešira jer nešto moraju objaviti da bi dobili plaću? ili ako ih već čitaš, da njihove riječi uzmeš s bar 10% kritičnosti koju imaš prema ljudima u klubu?
    nema nitko ništa protiv toga da ti ovdje napišeš svoje mišljenje o Šunjiću, kakvo god ono bilo. naprotiv! ali predstavljanje špekulacija nekakvih piskarala kao politike kluba za koji navodno navijaš? kako drugačije to razumjeti nego kao čistu malicioznost?
    od ove zime su u klub stigli Ogiwara, RPG, Hoxha, Rog. sve do jednog balkanci otpisani u inozemstvu? na temelju toga si zaključio da je to sportska politika Dinama pod Marićem i Zajecom? ajde prije nego nešto napišeš razmisli čime su tvoje izjave potkrijepljene, molim te.
  • MarK
    266
    taj mclean je igračina. U 33.godini udara po nižim ligama kao i dosad. Ako Dinamo dovodi igrača od 30+ koji je u padu on mora biti nekadašnja svjetska klasa da bi tu ostalo još kvalitete za Dinamo(npr. Modrić, Rakitić...) ili barem odličan igrač lige 5 (npr. Lovren, Kramarić...). Takvi mcleanovi su dobri za Rudeš, ajduk i istru
  • Laugreano
    1.5k
    Bojim se da igrači poput McLeana nama nisu ni na mapi.Meritokrat

    haha. Prije par godina sigurno si bio ogorčen kako je Mario Vrančić završio u Rijeci, a ne kod nas.
  • Meritokrat
    57
    Kolega odgovorim kroz sat ili dva.

    Ne znam da li je ovo s Ivanovićem ozbiljno pisanje ili provokacija upućena meni, mislim da je ovo drugo, iako uopće ne znam zašto baš Ivanović? Čovjeka nikada nisam spomenuo.

    McLean je bio samo hipotetski primjer zato što ga je kolega spomenuo.

    Vrančić stvarno ne znam tko je i prvi puta čujem za to prezime.

    Insinuacija da sam neki bivši član od prije par godina uopće nemam potrebu komentirati. Rekao sam da sam se ovdje prijavio nedavno pod imenom Fidelio i bio sam izbačen radi uveda, opravdano iako se i mene vrojeđalo puno gore, ali nema veze, bilo prošlo.

    Ostale komentare upućene meni - nemojte čitati ako vam smeta, nećete ništa postići time što me proganjate i pišete na svaki moj post da sam dosadan, negativan, troll i ostale insinuacije. Ovo je zadnji puta da vam odgovaram, ubuduće ignoriram takve upise.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Bojim se da igrači poput McLeana nama nisu ni na mapi.Meritokrat

    Ja ne govorim da bi Dinamo trebao dovesti McLeana, nego taj isti McLean, koji ne bi trebao biti niti u istoj galaksiji s Dinamom jer nije ni blizu igrač za Dinamo, mete Šunjića u istoj ligi u svakom statističkom parametru u svojoj 32. godini, a mi raspravljamo o Šunjiću kao pojačanju.

    Poanta mog upisa je bila da Šunjić nije pojačanje za Dinamo i da se o njemu uopće ne bi trebalo raspravljati u ozbiljnim razgovorima o pojačanjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions