• Dudu
    2.6k
    nemojte puno vjerovati u izjave nogometaša... Zamislite da netko od igrača kaže da je prerastao Dinamo i da jedva čeka da odeBosna86

    Baš to. Pravi prijevod izjava je:

    Nemam ništa protiv da ostanem u Dinamu za više nego solidna primanja koje imam koja se NE MOGU dobiti svugdje i neću otići u malo bolji klub za sitnu povišicu, ali odmah bih otišao u stabilan klub liga petica za veće pare :D

    Ključno je što Dinamo odlično plaća, recimo Theophile vjerujem da ima više sad para nego dok je bio u Francuskoj. Zna da ne može igrati za top klub u Francuskoj, pa bolje mu uživat i živjeti luksuzno ovdje.
  • Silvek1986
    28
    Mislim da dalić Brekala vidi na desnom krilu, kao i Rebica pa onda tu postoji možda šansa da se Oršić bori za poziciju sa lijevim bekom Bradarićem
  • Mali dioničar
    14.3k
    postoji možda šansa da se Oršić bori za poziciju sa lijevim bekom BradarićemSilvek1986

    Perišić?
  • Silvek1986
    28
    Perisic je prva opcija sigurno. Drugi igrac na toj poziciji bi mogao biti
    Bradarić ili Oršić. Ja prednost dajem Oršiću, dok bi Bradarica gledao kao opciju za lijevog bocnog uz Barišića, jer Melnjak je protiv jačih ekipa pokazao da mu defanziva ipak još nije na nivou velikih utakmica, kakve nosi EP.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ma kakav Melnjak. Lijevi bočni Barišić/Bradarić/Gvardiol. Ne nužno tim redosljedom.
    Mislio sam nedavno da je prerano za Joška EP, ali nije.
  • Silvek1986
    28
    U Dinamovoj 2.ekipi trenira neki Brazilac Guilherme Ivo. Novi Sammir ? :lol:
  • Silvek1986
    28
    Izjavio je Hojer da misli ostati tamo, iako to cesto tako znaju reci igraci prije transfera. Zadnje kj sam cital je da ga sad trazi i Kopenhagen koji nudi igraca i novce u zamijenu za njega. Mislim da je njima do 1.2. rok za transfere, ali nisam siguran.
  • Morales7
    184
    Marsej nudi 12mil + 4 bonusa za Majera, Dinamo otvorio pregovore, on kaže da ne ide kao da ima još s Dinamom osvojit. Tako piše na naslovnici Sn
  • Pop corn
    5.2k
    Jel može molim vas netko pratiti gdje su sve Sportske novosti ovu zimu selile kojeg igrača Dinama (Majer u Fiorentini, pa Marseillu pa sutradan možda i Manchersteru ili kaj ja znam) i na kraju napraviti analizu koliko je smeća napisano i koliko je sve netočno. Da se jednom za sva vremena vide koliko je to sranja na njihovim naslovnicama. Kenja mi se vise od toga
  • deda
    28.1k
    Mislim da je Krizy to znao proanalizirat. Od svih naslova vezanih uz transfere istine je možda 30%, ostalo je propaganda, pecanje, podizanje cijene. No isto tako treba priznati da to rade svi u svijetu.
  • Armagedon13
    958
    Majerov menadžer Bara potvrdio ponudu,ako Dinamo prihvati on odlazi.
  • Guinness
    2k
    Netko je to pisao prošlu zimu, detaljan popis di je koji medij selio koga.
  • The Undertaker
    4.1k
    Koliko % ima Lokomotiva od odštete za Majera?
  • deda
    28.1k
    Tko će ga znat, neki vele čak do 50%. Mada bi to bilo bolesno
  • Krizy
    36.6k
    Od zadnjih 20 igrača koje su SN spomenula u kontekstu dolaska u Dinamo, došla su trojica pa eto koliko im se može vjerovati :rofl:
    Što se tiče odlaznih transfera nisam siguran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.