• Droljo
    4.7k
    Mi možemo sa relativno malo ulaganja složiti brutalnu momčad za sljedeću sezonu. Ako bi prodali samo balast tipa bulat, perić, šutalo, halilović (istek ugovora), jednog između kulena i brodića nama treba jedan stoper ozbiljan, pjaca i mi smo pokriveni svuda. Pridodati naj bolje juniore za širinu i bok.
  • mali M
    3.3k
    Ma ja znam momci da smo sad tu di jesmo, al ova priča sa Jakirom mora prestati čim prije... Šta nam je taj lik napravio od taktike, transfera i igrača je tragedija. Jednom Dinamu koji živi od prodaje je srušio vrijednost igračima zbog svog neznanja. U vremenu kad nismo imali lijevo krilo, ne pozvat Pjacu je kriminal, nemaš obranu mi filozofiramo dal Lovrena... Čudo je šta je kombinacija Uprave i Jakira uspjela napraviti. Već smo debelo tonuli sa odlukama samo nesposobne uprave al još kad se Jakir pridružio odlukama transfer politike napravili su temelje za sprdanje svakog iole sposobnijeg nogometnog djelatnika...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.2k
    priča tu ne staje. Mi sada imamo ogroman broj igrača na sasvim solidnim plaćama. Kako i na koji način sada te igrače "utopiti" će biti puno teže nego dovesti igrače za koje bi se složili se isplati riskirati 1-2m EUR
  • blackbully
    4.4k
    AEK ima nevjerojatno skupe ulaznice za utakmice. Google kaže...

    Na njihovoj stranici ne mogu vidjeti cijene jer mi treba login.
    Mali dioničar

    Cijene pojedinačnih ulaznica:

    Screenshot-20240327-111739-edit-163164758633952.jpg

    Cijene godišnjih ulaznica. Prvi stupac su ligaške i kup utakmice, drugi stupac europske:

    1-172838.jpg
  • Facke
    1.9k


    Imaju cijene ko Bundesligas...
  • scooniepenn
    1.7k

    A plaće niže od hrvatskih :rofl:
  • Kujtim Shalla
    2k
    kratko i Jasno,i jos Špikica tu i perica stavio bih i sve za 10, ode i drmic ,ako ode i Petko a otici ce . Sta je za zagorcem ? Da li on i dalje ostaje na golu ili ce zavrsiti karijeru ?
  • dzis
    565
    Na koliko godina je Selahi produzio sa Rijekom?
  • Nogo
    1.3k
    Tokmac Nguen iz Ferenvarosa u Djugarden (750k) i Arber Zeneli u Elfsborg (free transfer).

    Znam da je bilo priče oko ovih igrača ovaj ili prošle transferne rokove pa da samo napišem.
  • blue heart 72
    1.3k
    da, bilo je priče ali samo ovdje kod nas na forumu. Kod odgovornih u klubu, sa izuzetkom Šimića do sada su uglavnom tema bili samo igrači koji su igrali protiv nas
  • SjevernaStrana
    639
    Na koliko godina je Selahi produzio sa Rijekom?dzis

    Jednu i pol
  • Lynx17
    2.6k
    Olmo bi mogao/trebao jos jednom pomoci svoj Dinamo:

  • Mayo
    81
    Njega bi primio natrag ko raspuštenica 20 cm..
  • Petar86
    572
    Brekalo ce biti okej pojacanje ali prica da donosi i rjesava ligu nemaju veze s vezom... a i sumnjam da je isti igrac i da ima istu zelju ko prije 4-5 god kad je bija rubni reprezentativac... predzadnji ciklus, a po meni i gotovo svaki kad je bia u rep. nije zna di udara
    Opet kazem za Hoxhu i slicne avion ali potpis Brekala ne garantira titulu a ni 5 golova i 5 asista koliko neki forumasi pisu. Msm moze on to protiv Rudesa, Varazdina i Lokomotive ali moze i Vidovic... nama treba igrac da zabije i dobije Hajduka i Rijeku, a ja osobno sumnjam da je on bas taj
    Petar86

    Jos da ovo izlikujem i odoh na spavanac :wink:

    Malo je reci da je moj komentar naisao na teske kritike
  • Krizy
    35.1k
    Transferi i učinak istih u posljednje tri sezone.

    4 :smile: - pogodak
    6 :grin: - prolazan
    4 :confused: - loš
    5 :sad: - promašaj
    5 bez ocjene

    Robert Ljubičić :grin:
    78/6/9

    Josip Drmić :confused:
    63/20/9

    Petar Bočkaj :confused:
    46/7/9

    Mahir Emreli :grin:
    45/10/5

    Mauro Perković :smile:
    35/2/1

    Takuro Kaneko :grin:
    33/4/6

    Gabriel Vidović :grin:
    30/6/3

    Boško Šutalo :confused:
    24/1/0

    Arijan Ademi :confused:
    22/1/0

    Kévin Théophile-Catherine :smile:
    19/0/0

    Tibor Halilović :grin:
    18/3/1

    Maxime Bernauer :smile:
    18/2/0

    Deni Jurić :sad:
    17/2/2

    Duje Čop :sad:
    15/2/3

    Bogdan Mihajličenko :sad:
    15/0/2

    Arbër Hoxha :sad:
    14/1/1

    Emir Dilaver :grin:
    12/0/0

    Fran Brodić
    7/3/0

    Ronaël Pierre-Gabriel :smile:
    6/0/1

    Takuya Ogiwara
    4/0/0

    Joaquín Sosa :sad:
    3/0/1

    Luka Stojković
    1/0/0

    Lukas Kačavenda
    /

    Marko Rog
    /


    Od igrača koji su došli u posljednje tri sezone, samo Ljubičić i Drmić su odigrali preko 50 utakmica za Dinamo, ali nikada se nisu ustalili u prvih 11.

    Dvoznamenkast gol pogodaka postigli su samo Emreli (10) i Drmić (20), ali nikada se nisu ustalili u prvih 11.

    Najviše asistencija upisali su Bočkaj, Ljubičić i Drmić (po 9), ali nikada se nisu ustalili u prvih 11.

    Od 24 igrača koja je Dinamo doveo u posljednje tri sezone po meni su pojačanja samo Theophile, Pierre-Gabriel, Bernauer i Perković.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.