• Juznjak
    3.2k

    Lako što je Cipranin. Njemu je 30 godina. Vjerojatno 90% Zone nije nikad ranije čulo za njega. To je vjerojatno jedini tridesetogodišnjak na svijetu za kojeg toliko ljudi koji prate nogomet nije čulo, a da je Dinamu preskup.
  • Crni86
    1.3k
    prema podacima na netu cipranin ima milju eura godisnje u belgiji. Kazu da su se s Lovrenom sve dogovorili, a sumnjam da je Lovren pristao na manje od milje eura na godinu. Vjerojatnije je kad je Cipranin vidio da otezemo i da je druga opcija da nas je otkantao

    Meni je sam fascinatno kako nam je uvijek netko drugi kriv, jucer bara, danas lyon. Valjda oni misle da kad dodu pondar i mamica svi padaju sa stolica i daju nam igrace i jos oni nama plate da ih uzmemo
  • Orc123
    5.5k
    Ajde treba nam jedan jos transfer i to izlazni....sutra navecer ili u petak, sasvim nebitno...
  • Facke
    2.3k
    Segej Sergej. Ako igrac raskine ugovor sporazumne onda on dolazi ko free agent ! To znaci da more dojti i izvan transfernog perioda.....Al Sergej Sergej kak bi ti to znal?
  • mali M
    3.6k
    Ovo je zbilja sve... I tu više nema se koga okriviti nego Jakira, Vlatku i ekipicu... Kakvi klaunovi. Ovo je baš baš dokaz da se Šimića bacalo pod kotače stalno, a Bišćan je ispao naivko koji je čekao pojačanja i to je bilo to. Tko krivi Bišćana za išta osim što je pao u depresiju kad je vidio da će ga bacit pod bus, nema pojima....
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Najveća komedija bi bila da ih trenerčina pobjedi sutra usred Seville,a iduće jutro ga kao nagradu dočeka uprava s ostavkom. No,s obzirom kaj su oni sve u stanju napravit(u što smo se uvjerili više puta ove sezone), ne bi me uopće čudilo. Bjelica je s Osijekom ak se dobro sjećam dobio Hajduka,a iduće jutro otkaz.
  • Crni86
    1.3k
    zato jer im nije ni cilj ikog dovest, nego ljudima prodat pricu da su probali ali nisu uspijeli. Poznati modus operandi ove garniture skupa s prodavacem magle na klupi.
  • hardek
    1.5k
    Mislim da ih precjenjuješ. Oni jednostavno ne znaju drugačije. Nitko u tom cirkusu nije kvalificiran ili nema znanja za voditi politiku kluba. Pa na Živkoviću je 80% zone vidjelo da nije spreman. Ovih 20% preostalih su vjerovatno sami sebe lagali ono mali je naš, mlad je. Al realno nije bio spreman.

    Onda se dovedeš u situaciju da kupuješ zadnjih par dana i naravno onda su ti svi digli cijene jer znaju da ti treba taj igrač i/ili je njima zatvoren prijelazni rok i ne mogu dovest zamjenu.

    Suma sumarum, oni ne rade ovo namjerno, oni ovo rade jer ne znaju drugačije. Nisu kompetentni za pozicije koje obnašanju.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Po njima ispada da više niko ne želi doci u dinamo. Oni mole, kleče, grebu, ali niko neće da dodje. I kad se neka budala pojavi u zg, oni onda izmisle famozni liječnički pregled :lol:
  • Nogo
    1.4k
    Ovaj prijelazni rok je po meni katastrofa odrađen.
    2.mjeseca minimum pred početak roka se skautiralo. Nakon toga rok traje 2 mjeseca i da nisi ništa radio prije možeš nešto naći.
    Na kraju baciš udicu za Brekala, Lovrena...i ne dovede se nitko.
    Jakire, neznalico jedna, a za sekretaricu i mumiju ne želim ni pisati jer ću psovati.

    Mene jedino raduje da se novci nisu bacili bezveze i da će netko to riješiti tko zna u sljedećem roku.
    Drago mi je samo zbog Roga jer dečko je zaslužio i ako ga zdravlje posluži je najbolji vezni lige. Ako ne odmah, onda na ljeto.

    Stojković, Rog, Kačavenda...samo da oni krenu biti će to već drugi Dinamo. Rog i Stojković već u 4.mjesecu ako se dobro oporave mogu krenuti. Imati ćemo i dovoljno igrača za rotaciju.
    Samo Dinamo! :up:
  • Praskaton
    1.9k
    Iskreno od svih tih igraca koji su imali teže ozlijede ne treba ocekivat cuda.Bit ce tu puno problema i koraka u nazad ne vjerujem da ce kod svakoga ici glatko oporavak i povratak u formu.
    Nadam se da ce iznenadit i vratit se odmah na prijašnju razinu al nerealno je ocekivat kad se vrati jedan Stojkovic ili Rog da cemo mi bit puno bolji.
    Vidili smo to kod Šutala da je jako neizvjesno
  • Nogo
    1.4k
    S zatvaranjem zimskog prijelaznog roka u Hrvatskoj 14. veljače, zagrebački Dinamo je razmišljao o pojačanju obrane, privlačenjem Dejana Lovrena, aktivnog u Lyonu, ili… Kostasa Laifisa. Ako je stav Standarda uvijek bio isti, odnosno da je poput Merveillea Bokadija, ciparski reprezentativac, slobodan na kraju sezone, ovlašten sam pronaći dogovor s klubom, Laifis je upozorio svoju upravu da je u poodmaklom kontaktu s klubom. Klub je trećeplasirani u hrvatskom prvenstvu , što bi moglo dovesti do angažmana. Na što je uprava kluba iz Liègea u utorak navečer odgovorila da želi, a i Ivan Leko, da dotični ostane u Sclessinu do sljedećeg svibnja te da i dalje računamo na njega, ali da nećemo nećemo blokirati. njega ako se želi priključiti Hrvatskoj. Laifis je stoga odlučio ne forsirati dalje svoje kontakte i dovršiti svoju obvezu sa Standardom.

    https://www.sudinfo.be/id792376/article/2024-02-14/kostas-laifis-laisse-tomber-le-dinamo-zagreb-pour-finir-la-saison-au-standard?utm_campaign=pushs&utm_source=twitter&utm_medium=tw_sp_online
  • Brusa
    854
    Jel gotov prikelazni rok? :sweat:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ključaj temu!
  • emilperska
    3.4k
    Kakav transfer rok Slavena..
    Nama uvaljali Hoxhu za skoro 2m, a sebi besplatno doveli Murića..
    Jebo me pas, u ovom HNLu svi imaju bolje transfere od nas. Nas jedino svi naguze, s kim god radimo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.