• Facke
    2k


    Graz smiri se nemoj da dobis bezveze ban :lol:
    Dojdes na litricu haha

    Ma ajd bumo vidli kaj bude. Lovren je potvrden da se pregovara. Za Laifisa ili kak se vec zove teske za reci.
  • Peškaman
    2.6k
    Meni ništa nije jasno više,potpišeš Thea na +1 godinu,ajde kontam dovedeš lijevonogog Laifisa,ali što će ti onda Lovren?
    Ajde Perković onda zamjena za Laifisia ili LB ali opet tu imaš Ogiwaru,kome ide prednost?
    Ali tek mi ništa nije jasno što je sa Živkovićem onda,ispada treća opcija na poziciji desnog stopera?
  • Orc123
    5.2k
    a tko je potvrdio? Index izletio sa time, mozda bezveze i evo hop....svi se nadovezali na to!
  • Peškaman
    2.6k

    Laifis ima sutra dogovoren liječnički :D
  • hardek
    1.5k
    Moraš skupiti sve, POKEMON. Ponašamo se ko na pijaci, budem probao tebe ak ne budeš dobar jednu tekmu budem uzeo drugog. Mi ko da igrače na probu dovodimo a ne na ugovor od 3+ godine za 300 000, 400 000 eura godišnje pa na gore

    Onda ćemo ih na ljeto lijepo dijeliti po Europi nek igraju dok mi plaćamo plaću. Lumeni samo takvi
  • Facke
    2k


    Sto posto se pregovara. A Index je tu novost pokupil od nekoga drugoga. Nisu oni nis saznali.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ali tek mi ništa nije jasno što je sa Živkovićem onda,ispada treća opcija na poziciji desnog stopera?Peškaman

    A šta tek sa Bernauerom koji će biti sedma opcija na stoperu.

    A šta tek sa Šutalom koji je plaćen 4 milijuna.
  • Nogo
    1.3k
    Ovo mi sve izgleda kao država kada Plenki baci malo podizanja plaća, a masa sretna pred izbore.

    Trener 0
    Uprava 0
    Utakmice i momčad 0

    Šta da radimo?
    Ajmo dovesti par igrača, pogotovo naših starih da zamažemo svima oči i maknemo pogled s trenera i nas.
    Ajde ti Podnar po Roga. Ali ozlijeđen je. Ma nema veze samo neka dođe i tako imamo popust 4+1 na terapijama.
    Vlatkica će po Lovrena, a ti mumek organiziraj čajanku i odi kupi ruže svima sutra za valentinovo.
  • Nemrem99
    7
    Zivkovic nemre bit ozbilja opcija ove sezone, tocka.
    Mislim da će se na ljeto rijesit Sutala i Bernauera, a moguce da puste i Dinu s obzirom na staz u klubu. Njega vidim potencijalno natrag doma u Osijeku ili da si zaradi jos vani.

    Znaci imate KTC-a, Lovrena (ako uzmemo u obzir da se vrati kao slobodan igrac), Perkovica, Zivkovica (kojeg bi mogli ostavit u Loksi jos)/Cipranina.

    Na prvu izgleda kao gomilanje stopera, ali pet je realan i "must have" broj na ljeto.

    A kj se tice ova 4 mjeseca, ionako ih pol nemre igrat zbog ozljeda/nepovjerenja.
  • Orc123
    5.2k
    Mi smo od mladih i potentnih stopera od 21-22g dosli do izraubanih igraca koji ne garantiraju nista. Pa koji drek nam znaci da na silu pokusavamo osvojiti naslov kad dugorocne vizije ova uprava nema? Moze Lovren ako ce igrati za ugovor od 300-400tis ili da bude frajer ko Perisic pa dodje za 1 euro i da pokaze da voli Dinamo pa da igra za Bonuse po osvojenoj ligi i ulasku u europu! Nakrcat cemo se potrosenim igracima koji ce nas masno kostati a necemo ih se moci rijesiri. Zasto se, ako se odlucilo za Ukrajinca nije odrijesila kesa!
  • Mlađi referent
    10.8k


    Lijepo izgleda ovak statistički, šteta da ga nismo koju godinu ranije upecali, ali očito panic buy
  • wolfgang14
    1.1k
    Jbt ja čak i zaboravio na par sati da nam je Jakir na klupi još uvijek
  • Droljo
    5.1k
    Ne mislim nego znam da nisuPapastrumf
    Znači, dobre duše braće mamić su plaćali ademija dok je suspendiran bio. Ok, ja niš ne tvrdim jer ne znam. Ali zvuči mi onak nategnuto...
  • Izet Hajrović
    919
    istina, ali dolazi u najboljim igračkim godinama. Bez problema možemo računati na njega sljedeće 3 godine, uostalom, ionako se nadamo da će Perković biti prva opcija na tom lijevom stoperu pa Laifis može biti odlično rješenje kao backup. Svakako bolje on, nego da na klupi sjedi neki mladi igrač u kojeg smo uložili ozbiljne novce, a svojim iskustvom i kvalitetom može znatno pomoći.
  • sanjinlego
    2k
    Index i ostali ne lupaju. Radi se na potpisu Dejana Lovrena! Isto tako, vrlo moguće da Bernauer ide na posudbu u drugi HNL klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.