• Blueshadow86
    970
    Možda?? Trebao je sletiti čim je J. Šutalo otišao! Trebao je doći prije pola godine još! Al nema tu pomoći dok god je ovaj tuljan trener! Svakim danom smo sve dalje od titule prvaka, al doslovno svaki dan!
  • Droljo
    5.1k
    Dobro su nas razjebali...
  • rioda
    2.6k
    Stoper je trebao doći još na zimu, netko tipa taj Ukrajinac, da se uhoda do ljeta i imamo zamjenu za Šutala.
  • Captain America
    14k
    Čovjek je prije godinu dana prvu tekmu nakon ozljede ovako izgledo

    https://youtu.be/-1JKD9s-dNo?si=XiClsp-42DkJCLac

    Ne sumnjam da će nam bit pojačanje, ako ga ozljede zaobiđu
    Maximo

    Od Marka se u ovom videu vidjelo više nego od cijele naše vezne linije ovu sezonu.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dobro Jutro Svima Na Forumu. umjesto da sa nestrpljenjem kao do sad očekujem neku bombu u zadnje sate prijelaznog roka, mi ovdje boga molimo da glavnog krivca za raskol i slabe igre otpuste jer sam neće otići. definitivno. Bojim se jedino da ćemo morati čekati do skupština e a i poslije kad svi ovo klošari napuste klub od mumije, fukse i njihovih potrcka. i pokupe sve sa sobom, i Jakira. Od pojačanja ništa, neki govore da su se pogubili i traže nekog trenera u slučaju da jakir sjebe stvar protiv betisa. kako smješno to zvuči. i ne vjerujem u to. pa kad ga nisu smijenili nakon šamara od lokse puta dva, neće ni sad. ugodan dan svima, i u nadi da će jedan od refresh koji radimo jako puno puta tokom dana, samo jedan biti onaj. JAKIR VIŠE NIJE TRENER DINAMA:pray:
  • striko
    1.2k
    Daj Bože da mu je Betis uvjet. To bi značilo konačno jedna lijepa vijest u petak.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Daj Bože da mu je Betis uvjetstriko

    Drugim riječima želiš reći, daj bože da izgubimo od Betisa, po mogućnosti ružno?
  • VesoB
    19
    tko će sad ne beka kad nema Ljubičića
  • striko
    1.2k

    Ne znam na čemu temeljiš samopouzdanje? Možda si ti nešto vidio što ja nisam?
  • Nogo
    1.3k

    Perković, a Theo i Živković/Bernauer stoperi
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne znam na čemu temeljiš samopouzdanje? Možda si ti nešto vidio što ja nisam?striko

    Nije u tome poanta, nego ne mogu zamisliti da navijač Dinama priželjkuje poraz i to po mogućnosti ružan poraz.
  • striko
    1.2k
    Priželjkujem samo da ove dvije utakmice prođu bez ozljeda. Zdrav razum mi ne dopušta da se nadam pozitivnom ishodu. A to ružan poraz ne znam odakle si izvukao?
  • Mr Anderson
    5.4k
    A to ružan poraz ne znam odakle si izvukao?striko

    Ružan poraz je gotovo siguran otkaz treneru, mislio sam da na to cijaš.
  • CastAway1986
    853
    Betis i Europa sad uopce nije bitna ,sve snage usmjeriti na prvenstvo..Nema mi smisla pljuvati ni trenera niti ću trošiti živce na to..
  • Sbkbbb
    179
    Sve lijepe vijesti, evo decka iz Lokomotive, najboljeg pionira u Hrvatskoj doveo Hajduk.
    Bravo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.