• Izet Hajrović
    940
    slažem se, ali što je nama potrebnije u ovom trenutku, lijevi ili desni stoper?
  • Mihaljević
    8.2k
    Nama stoper u ovom trenutku opće nije goruća opcija... Ovaj Valeriy Bohatov je dobar stoper, ali gdje da on igra pored Thea, Perkovića i Žileta... Još je ljevak... A imamo već na toj poziciji (LCB) dva najbolja ljevonoga stopera u ligi.
  • Izet Hajrović
    940
    upravo to, ako se već dovodi stoper, onda to mora biti igrač dosta bolji od Thea da ga uparimo s Perkovićem. Za budućnost ok, Botahov ima smisla, ali opet ponavljam da ako dovodimo stopera, treba nam desni jer Theo neće izdržati ovaj ritam utakmica, a većina ovdje se složila da je za Živkovića prerano u prvoj postavi.
  • CastAway1986
    853
    A slušaj ovaj iz Ukrajine ipak ima više iskustva i malo bolje reference od Živkovića, treba biti realan..Ako je bolji treba ga dovesti..
  • Mihaljević
    8.2k
    Problem je što on ne može igrati desnog stopera ako je ljevak, i ako on igra to znači da je Perković na klupi ili na beku, to daje onda još jedan problem, kuda sa Ogiwarom?
  • Droljo
    5.2k
    jer su ljevaci specifičniIzet Hajrović

    Ja sam ljevak i cijeli život mi svi guraju na desnu i moraš naučiti htio ne htio. Imam bolju desnu od 80% dešnjaka lijevu... (Naravno u mome rangu)
  • CastAway1986
    853
    razumijem što želiš reći i inače većinom djelim slično mišljenje no ovaj igrač je sigurno kvaliteta , ima dosta utakmica, ozlijede nas ne štede, Ogiwara neće igrati baš svaku tako da će i Perkovic biti na beku...Po mom skromnom mišljenju kvalitetom su on i Mauro tu negdje..
  • Zagi
    5.3k
    Haha tek sam sada pohvatao da su Francuzu inicijali RPG,a Sergej traži rakete.
    :rofl: Suđeno je.
  • Mr Anderson
    5.4k
    ali gdje da on igra pored Thea, Perkovića i Žileta... Još je ljevakMihaljević

    Pa imaš samo jednog zdravog stopera ljevaka koji ti je uz to i backup za beka. Normalno da nam treba još jedan stoper ljevak.
  • Mihaljević
    8.2k
    Desnog stopera onda po tvome trebamo dovesti dva komada :grin:
  • Mlađi referent
    10.8k


    Ne treba jer ti je čovjek sam rekao da imaš jednog lijevog stopera kojeg koristiš uz to kao beka i drugog ozljeđenog. Desnih imaš KTC, Živković, Max i ozljeđeni Šutalo.

    Kako ti tu fale dva desna? Ako će se dovest bolji od Thea, ok super, ali neće, a i tek onda Živković ide u tešku situaciju. Vjeruje se Theu, rekao bih razumno u konačnici, i odabrao se Živković kao projekt. To ti je desna strana popunjena.
  • Izet Hajrović
    940
    znam, sve 5, ali nije to to. Sjećaš se Šutala kako nije dobro izgledao kad je morao igrati lijevog stopera jer mu to jednostavno nije prirodno. Isto bi vrijedilo za Ukrajinca, ne može on na desnog stopera jer će tamo biti slabiji nego Živković.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Previse kalkulirate tko je ljevak tko desnjak, mozda netko razmislja dugorocno pa nas zeli pojacat mladim stoperima i bekovima koji bi tu mogli provesti koju sezonu. KTC je u godinama vec, Bosko Sutalo je vise puta ozljedjen a trenutno i Peric. Mozda ce se ici na prodaju na ljeto ili se ne racuna na njih? U tom slucaju ne vidim problem da se dovede igrac. Valjda znaju sta rade u upravi.

    i ako on igra to znači da je Perković na klupi ili na beku, to daje onda još jedan problem, kuda sa Ogiwarom?Mihaljević

    Sto ce biti sutra ne znamo, ono sto znam tj. u sto sam uvjeren je da je Perkovic zacementiran u 1. postavi jer je nas najbolji igrac trenutno.
  • Orc123
    5.2k
    Od kad lijevi stoper ne moze igrat i na desnom dok desni moze na lijevo? Gluposti....
  • Mr Anderson
    5.4k

    Po mome sigurno ne trebaju dva desna stopera. Ne treba nijedan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.