• CastAway1986
    853
    Gledam komentare na dinamovoj stranici i strašno koliko se Mišića pljuje..Ok nije u najboljoj formi ali je danas solidno odigrao..Plus Sučić kojeg se zaziva stalno umjesto njega danas je poklonio dvije ili tri lopte koje srećom napadaci Gorice nisu iskoristili a Kaneko također..Imam dojam da se lako zaboravi sve one sjajne Misiceve partije od prije..Ademiju kapa dolje za borbenost i akciju kod gola..
  • rioda
    2.6k
    Kaže Jakir da se traži stoper i da je cilj da bude pojačanje, a ne popuna
  • wolfgang14
    1.1k
    pitali su jakira ima li kakvih pojačanja novih, kaže jakir: "pa prvo mora proć lječnički pregled" i nasmije se :sweat:
  • Orc123
    5.2k
    Koffi jos nije propao, pregovara se jos i jos se trazenigravi na 2 pozicije
  • Maki2
    458
    Kolko sam ga shvatio ovo s Kavom jos nije nista sigurno
  • Nogo
    1.3k
    Kaže Jakir da s Kavom nije gotovo i da se gledaju 3 pozicije od kojih je jedna stoper.

    Znači desni bek, stoper i najvjerojatnije krilo. Čisto sumnjam da tražimo napadača i veznog ovako po njegovim rječima.
  • Maki2
    458
    Nije mi jasno jel uracunao tu desnog beka il je mislio i na jos lijevo krilo uz stopera
  • Peškaman
    2.6k
    Koliko sam skonto,ukoliko Metz bude dao tj ako prihvati da ga Dinamo plaća po nastupima,postat će naš novi igrač.

    A što se tiče stopera,drago mi je da traže,možda Lauritsen povratak? Pisalo se da je postojao HNL upit za njega.
  • CastAway1986
    853
    S Tudorom ima i stopera, beka i krilo u jednom
  • Orc123
    5.2k
    Traze se ocito da ga se placa ko i Miku i vjerojatno i takav ugovor sto uopce nije lose jer ce biti puno jeftinije, a bolje tako nego da spičkamo 3 mil eura a imamo Ristu jos tu.
  • Nolifer
    6.7k
    Ma daj tog Miereza, da sa Petkom radi dar mar. Da Osjećani nisu tolko tvrdoglavi, sjela bi im fina lova da se pokrpaju i amen...
  • Mihaljević
    8.2k
    Isuse pa kakav stoper sad... Pa doslovno kao da žele Živkoviću sjebat karijeru.
  • Orc123
    5.2k
    Realno bolje da se da 2-3 mil eura za stopera ili Krilo koje bi radilo razliku nego da se daje za 29godisnjeg beka, a tu vec imamo Ristu koji je sasvim dobar....
  • Olmic
    2.7k
    Uvjeren sam da traze stopera ljevaka
  • Izet Hajrović
    933
    dovođenjem krila Vidović postaje zamjena za Baturinu na svojoj prirodnoj poziciji, a Ademi i Bulat mogu biti zamjene za Sučića i Mišića što po meni izgleda dosta dobro. Dovođenjem stopera možemo imati par Perković-novi stoper i Perić-Theo što isto izgleda dosta dobro.

    P.S. još stignemo vratiti Živkovića u Loksu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.