• badjibadara
    1.7k
    U dva sata kupao sam se u moru, a već u tri sata čitam 98 stranica o transferima.
  • cibona
    1.4k
    Sanjine mozes li nam kao pravi iskreni insajder reci kako je doslo do preokreta, napisao si prije sat vremena da je transfer gotova stvar i da je sve rijeseno. Nije valjda da si to izmislio zbog lajkova i da ti nisi pravi insajder?
  • Noel
    4k

    Koffi je sumnjiv igrač jasno je to bilo svakom ko je malo bolje pogledao jedan i pol njegov video na jutubu. Najbolji igrač poljske lige sa iskustvom igranja Europe i igrač koji sjedi na klupi u Metzu koji nema ni jedne europske utakmice.. i ti i dalje kažeš da je Koffi bolji od Tudora?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    hoxu si zaboravio:kiss:
  • dd29
    241

    Kak ne kužiš, bilo sve ok na pregledu, ušao agent škegro i nabio špicom direkt afrikanca u stopalo
  • sanjinlego
    1.9k


    Nigdje nisam napisao da je bolji igrač. Ali sjajna politika kluba, ubacuju nam se agenti sa svih strana .. mislimo i na budućnost, bek od 28 godina i 2 milijuna eura.

    Cibona, sve treba pitati našeg sportskog Podnara kao i našeg lijepog Sergeja, koji je nakon 3 mjeseca i ispadanja od amatera otjeran doslovno iz Maribora!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kazu SN da sada vrijedi druga cijena za Jusufa kada nema vise otkupne klauzule... Da nije mozda 3 mil kad ga nitko nije htio otkupit za 1,75 mil :rofl:
  • CastAway1986
    853
    svaka čast , vidim da se netko slaže da je Tudor naspram ovog u najmanju ruku Carvajal...
  • Petko4455
    26
    Ako dovedemo Tudora..možemo se slikat lagano
    Aj dođi pred Rileta i reci mu da ide na klupu..a prošlo kolo asist..treba nam klasa a ne prosjek
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da, jesam napisao! I vjerujem svojim informacijama! I iste te informacije kažu da se ovi u klubu zajebavaju! Kakva hrskavica, kakve priče .. upao je agent i preko Jakira lomi da Tudora potpišemo ..sanjinlego

    Sanjo imas vise kredita kod ostalih forumasa nego Jakir kod uprave ocito jer te i dalje ispituju kad ce kakva novost. Izvrces sta god kazes, napisao si da je zavrsena stvar, ja do ponoci onda ocekujem da ce ga potpisat? Sta nisi odmah rekao da se upleo agent? U jednoj si objavi rekao da ti i Miro nagadjate ali taj Miro nijednom nije lupio nesto bezveze. Ajd ako ti nisu neki izvori nemoj molim te.

    Druga stvar, ovakve objave su rak rana situaciji pred utakmicu protiv Gorice i opcenito. Spominjes da se agenti uplicu preko Jakira a redakcija SN, imbex i ostali ga vec bacaju u uredu kako ce nas isterorizirat sad clancima (uzet ce tvoju objavu naravno) da smo u rasulu i da se Jakir i agent ispod stola dogovaraju kako ce si slozit ekipu. Mislis da takve nedokazane zasad stvari ne utjecu na klub i ekipu koja ovo cita mozda?

    Ja kazem opet, moderatura neka malo iskontrolira ovo, covjek lupa informacije koje i ako su istinite ce netko iskopirat i objavit clanak i unijet nervozu u nikad bitnijoj polusezoni, a nista se nece rijesiti naravno. Svaka cast.

    Primjera radi, znam i ja neke stvari koje sam cuo i koje su tocne 100% (za prijasnji transfer rok i za neke koji su mogli biti kod nas ali su zavrsili u konkurenciji, hmhm) ali mi ne pada na pamet pisat ovdje jer nit je necija rijec cvrst dokaz nit ja imam sta od tog osim sto ce mi se neki Olivari ogrebat za clanak i eventualno pokupim reakcije.
  • Nogo
    1.3k
    Tudor je trebao ići u Njemačku i sada kada je zatvoreno tržište tamo se otvorilo i da bi mogao k nama.
    S druge strane Kava je nedorečen i pitanje jel mačak u vreći, pogotovo ako ima i najmanji problem.

    Ako Tudora dovedemo za 2m za mene to je top posao.
  • sanjinlego
    1.9k
    Zašto platiti 1,75 milijuna eura ili 1,5 za igrače 23 i 25 godina, kad’ možemo potpisat beka od 2 milijuna i 28 godina. Kažu ima dobrog agenta ..
  • Droljo
    5.1k
    Doci ce tudor i naci ce mu uraslu dlaku i srusit ga na ljecnickomNino Bule

    Naći će mu dlaku u jajetu :scream:
  • i more je plavo
    891
    Frende, negdje je pisalo da ima izlaznu klauzulu po toj cijeni do određenog datuma, ako je datum prošao, sada treba pregovarati sa Austrijancima.
    A ovaj iz Metza je mlađi od Tudora, ali jebes godine, Lukica ima 39 pa je doktor nogometa i raketa za mlađe... Bulata, Tibora, Vidovića i ostale.

    Ne kazem da je Tudor bas to sto nama treba, ali nije ni lopata kakvom ga ti zelis predstaviti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.