• Ban
    698
    ↪Ban
    mikic je pre zelen i ne treba mu da ga se potrosi prije vremena. Njegovo vrijeme dolazi...na ljeto bi ga poslao u Bravo i da odigra jednu seniorsku sezonu a 25. Godine ga vratio jer tada Risti istice ugovor..imat ce 19god i vec godinu dana standardnog seniorskog nogometa. Bolje to nego da igra svaku desetu utakmicu po 10min.
    Orc123

    Mikić je za ovog anonimusa izmislio nogomet. Ne daj Bože da kvalitetnog klinca gurnemo u vatru, brže bolje valja dovest neku egzotičnu tarabu.
  • Peškaman
    2.6k
    Emreli je ozljeđen,na prijateljskoj protiv Slovenaca.
  • i more je plavo
    891
    neku egzotičnu tarabu.Ban

    Ti si bio scaut za francusko trziste i znas da je decko taraba ?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ja zamislite mogu, al čisto sumnjam da on može :lol:
  • Orc123
    5.1k
    Mikica si pogledao 5 puta i to na pripremnim utakmicama a ovog ni jednom....da te podsjetim na Pripremama su svi izgledali ko avion protiv Rogaske, Triglava i Makedonije! Jurisat ces sa klincem od 17g na naslov.....
  • Svi na Sjever
    1.9k
    SN čitaju Zonu i u kasne sate,članak je vec vani.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Da je po pripremama Loxa bi saptom pala, a Istra ne bi ni igrala..
  • Ban
    698

    Dok se Dinamo nije pojavio trebao je preći u klub koji se za opstanak bori u Cvajti. Kaj tu uopće imamo za gledat? Normalno da će radije doći u Dinamo, to će mu biti najviša stepenica dosad u karijeri.
  • Ban
    698
    Da je po pripremama Loxa bi saptom pala, a Istra ne bi ni igrala..Efes Pilsen

    Osim što to nije istina jer sam za pripreme rekao da izgledamo lošije nego jesenas u HNL-u. Tako sada i igramo.
  • emilperska
    3.1k

    K.K. unucima za 40 godina: "Zove Schalke, ali zove i Dinamo"
  • ZGBhoy
    1.7k
    drukaš i ti za Schalke kao ja?
    Petak su rekli da ga Schalke dovodi meni bilo žao da ga Dinamo ne dovede kad eto izgleda da ipak ide u Dinamo
  • Ban
    698
    ↪Ban
    Mikica si pogledao 5 puta i to na pripremnim utakmicama a ovog ni jednom....da te podsjetim na Pripremama su svi izgledali ko avion protiv Rogaske, Triglava i Makedonije!
    Orc123

    Mikića čekam već duže vrijeme i očekivao sam ga na ljeto, a napisao sam da je odličan bek i prije nego je taknuo prvu loptu na pripremama.
  • Krizy
    36.5k
    Dinamo da dovede Benzemu, TM profil bi mu nakon mjesec dana izgledao ovako:

    Screenshot-20240128-234719-Chrome.png
  • Orc123
    5.1k
    decko, u ovom trenu kad ti momcad igra za kurac, kad ocito trener nije kliknuo s igracima, kad se svim silama pokusavas vratiti na put borbe za naslov ti bi u to krenuo sa igracem koji nema ni jednu seniorsku sluzbenu utakmicu za Dinamo, tj. Kadet je!? Ako to nije savrsen plan za unistiti jos jednog mladog igraca u nizu onda ne znam sta je! Imas primjer Vrbe koji je 10 puta veci talent ali treba proci prilagodbu na seniorski nogomet bas kao sto mora i Mikic i njemu bi jedan Bravo sjeo ko budali samar. Ocjenjivat igraca po prijateljskim utakmicama protiv amaterskih ekipa je smijesno. Mali je potencijal ali njegovo vrijeme tek dolazi. I ovo sa Zivkovicem ce biti komplicirano i đislim da smo mu ovim povlacenjem iz Loxe napravili vise stete nego koristi.
  • Ban
    698

    Ti se skrivaš iza ovih alibi transfera jednako koliko i uprava. Zato i jesmo tu gdje jesmo.

    Neka ovaj Koffi bude odličan, ali sve da i ispadne odličan to tako može ispasti jedino na blef i rulet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.