• Marcinko
    327
    Oni uz to nemaju pravo lijevo krilo, ali naša uprava im je već gurnula Uremovića, zašto ne bi i Brekala, mi imamo Živkovića i Hoxhu.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Sad treba krenut po Ukrajinca kao uzvrat :halo:

    Zajebancija naravno, ggwp za ovu sezonu
  • Izet Hajrović
    919
    Talijani pišu da će tovari Brekalu pokriti ostatak plaće što znači 850k i još će Fiorentini dati 200k odštete. Na kakve smo mi grane pali to je nevjerojatno.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Po ovom prijelaznom roku jbt ispada da torsida financijski bolje stoji od Dinama
  • diebalo77
    173
    Izgledamo kao da idemo za drugu ligu tužno što rade od kluba
  • Peškaman
    2.6k
    Strašno,šta uprava radi..
    A ti Josipe,nadam se da ćeš kada budeš hodao ulicama Zagreba osjećati strah,'veliki' Dinamovcu.
  • Nogo
    1.3k
    Piše da će igrati za 250-300 a nama tražio 600.
    Jbt koji cigan i on i Bara. Na kraju će se dogovoriti da igra za 1 euro kao Perišić i Kalinić jbt led.

    Nevezano za ovo : UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Da smo i mi čekali zadnji čas igrao bi nam za dzaba s obzirom da on iz privatnih razloga želi samo u hrvatsku
  • Lukas87
    52
    Čekaš godinu dana Brekala da bi ga šugavci s juga doveli u jedan dan??????? Na kaj smo mi spali........
  • IceMan
    1.5k
    U Hajduk nebi išao taman da mi DInamo neznam, uzme kuću.
    Kakvi mrtvi inat, kakvi Dinamovci... I on i Kranjčar i svi takvi slični.
  • Eduardo
    17.6k
    Isus je imao Judu, Dinamo Kranjcara i BrekalaJurki

    Kakav jebeni Brekalo u istu rečenicu s Kranjčarom? Josip Brekalo je nebitan lik za Dinamovu povijest. Kranjčar pa onda deset mjesta prazno pa Štef Deverić i onda ostali.
  • LaznjakProsineckog
    496
    "Ako nemamo za Brekala, pa tek onda nemamo ni za Hoxhu, pa to je tu negdje financijski,očito bi Jakir radije Hoxhu nego Brekala onda (pa onda nema ni za Miereza!?) Na Wyscoutu svaki igrač izgleda kao Messi, pa se ne bi iznenadio da Jakir dovede Pršira, Krizmanića, Banića. Ako su to rakete onda ajme meni, pa ne kužim da kod Jakira izgledamo tako ispuhano, nije mi jasno da imaš Baturinu, Vidovića, da baš obojica tako loše izgledaju. Možda jednostavno ne voli takve igrače (primjer Halilovic u Rijeci, potjerao ga), možda je njemu brija Ristovski, Ademi, Hoxha, Mierez, Miško. Udri, nabij, trči, duga, izbij, e moj Jakire... Uvjeren sam da bi Bjelica s ovom ekipom imao barem 5 bodova prednosti, uz dužno poštovanje Jakiru"

    Ovo sam napisao prije mjesec i pol, očito da Jakir nije htio Brekala, niti ima dobro mišljenje, SULUDA IDEJA JE BILA JAKIRU DAT PRIJELAZNI ROK I PRIPREME!! I JOŠ UVIJEK JE TRENER!? Dobrodošli u eru kada imamo trenera koji ne vidi dalje od BIH i HNLa, koji bi radije Hoxhu nego igraca koji je 7 godina u ligama petice, koji bi dovodio Pršira, Krizmanića, Banića, Miereza, Selahija i ostale u GNK! Otkaz!!!
  • CastAway1986
    853
    pa jesi rekao da neće ići u Split ?
  • Muka
    344
    Shvatite, spodobe koje su trenutno u upravi NE VOLE dinamo,naprotiv, uopce ih ne zanima, odnose se s klubom kao drzavnom firmom iz koje izvlace novce i samo ih zanimaju VLASTITI interesi! To su ostaci glavonjine ekipe koji žele sastrugati sve vrijedno iz kluba prije nego odu. A uskoro ce morati!
  • IceMan
    1.5k

    Mislio je na mlađeg Kranjčara.

    A takvi, da, su nebitni u Dinamovoj povijesti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.