• Sbkbbb
    179
    Iskreno ja bih prije Pjacu ozljedenog nego Brekala zdravog, jedino ukoliko Kenta dovedu mogu isprati nekako isliku ar za 1%
  • Unodinoi
    1
    To je sve AB mašinerija u dogovoru sa sotonistickom braćom koja preko novinara '100 eura jedna clanak' pokušava srušiti Dinamo.bluelions

    Ta braća su s nama sada u prostoriji? Njih više nema u Dinamu i nikad ih neće biti. Ovo me podsjeća na Tomaševića koji se vadi na Bandića u svakoj prilici u kojoj pokaže da je nesposoban.
  • Krizy
    38k
    U zadnje svije sezone Brekalo 1500 minuta, Grüll 5100 minuta.
    Više golova i asistencija ima Moro u istoj toj talijanskoj ligi.
  • Georg Koch
    3.9k
    ajde dobro. Mislim da si full u krivu.
    Kamo srece da kad je ovaj otpao, dodje Grull, bude nas najbolji igrac i odvede nas do titule. A Brekalo zavrsi kao flop.
    Nitko sretniji od mene, rado ti platim nekoliko duplih pelina prije tekme u 4.kolu kvalifikacija za LP :grin:
  • Nolifer
    6.9k
    Pitanje tko iznutra namjerno oslabljuje i sabotira Dinamo i zašto..

    (čitaj znam za ove nesposobne teletabise)
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Treba dat Rijeci igrace koji bi im mogli biti od pomoci za naslov prvaka i nek se potuku s tovarima
  • Sbkbbb
    179
    “Ipak, informacije su za sada dosta kontradiktorne. Po nekim izvorima, od Brekalovog transfera na Poljud nema ništa. Hajduk, navodno, nije poslao nikakvu konkretnu ponudu Fiorentini te je Brekalo, s obzirom da je u duši veliki dinamovac, odbacio svaku mogućnost prelaska u Hajduk.”

    Sportske
  • Krizy
    38k
    Budemo vidjeli tko će na ljeto igrati u boljem klubu. Ja sam uvjeren da je Grüll bolji igrač za nas jer je u formi. Ili bilo koje drugo krilo koje je u formi u relativno dobroj ligi.

    Kako god, na ovoj temi sam većinom rijetko aktivan u ovakvim vremenima pa se povlačim.
  • NitkoBitan
    13k
    Treba dat Rijeci igrace koji bi im mogli biti od pomoci za naslov prvaka i nek se potuku s tovarimalaznjakAndrejaKramarica

    Nadam se da se salis, inace si teski debil.

    Tu Rijeku smo pojeli na Maksimiru i opet cemo.
  • marcio amoroso
    33.2k

    Ja se referiram na zadnju polusezonu. Moraš priznati da su serie a i austrijska liga nebo i zemlja. Vjerojatno bi i Brekalo tamo igrao svaku.

    Jučer sam pričao sa kolegom sa foruma i složili smo se da nije slučajno da je nama Brekalo dvije zime zaredom dostupan, ali da bi nam isto tako bio upgrade u odnosu na ovo šta imamo.

    Mi više nemamo Oršu ili Ivanušeca na lijevom krilu nego Hoxhu kojem je najveći uspjeh 5 golova za Slaven i Špikića koji se plaši svoje sjene.
  • Toni90d
    111


    Iz jedne tovarske grupe, potpis Brekala ide u ponedjeljak.
  • Nogo
    1.4k
    Mi od toga da ćemo imati 2 lijeva krila smo došli do toga da Hoxha nema konkurenciju. Vidović nije krilo, a Rukavina je OUT.
    Ja se nadam da će Kent ili netko treći doći samo da zaoštrimo konkurenciju + novi trener.
  • Crni86
    1.3k
    Zadnje dve sezone pred najvecim konkurentom na misice osvajamo naslove, znamo da smo rasprodali 3 reprezentativca, znamo da se igra novi sustav Lp iduce sezone i da su tu masne pare, znamo da konkurent je u velikim problemima s financijama i da ulaze sve napore da uzme titulu kojoj su bili blizu zadnje dve godine. I svakom logicnom bi bilo moramo u rizik i moramo osigurat naslov, makar to znacilo zavrsit godinu u sitnom minusu, nema mjesta za stednjom imamo vise lovr od njih vecu reputaciju i to je gotova prica. A sta mi napravimo? Stezemo obruc, stednja stednja stednja stednja, dovodimo anonimce, poluigrace,nemamo viziju, sportskog direktora. Jedino me vesele izbori i ako je ovo cijena koju moramo platiti da dobijemo svoj klub, neka je i ja bi pristao na nju, ali se jebeno ne mogu oteti dojmu da se ovo sve namjerno radi. Jer i obicnom laiku je ova matematika jasna, osim nasi banditima. Toplo se nadam da cemo na izborimo dobiti personu koja ce nas povesti i postaviti stvari na svoje mjesto. Toplo se nadam da je Zvone ta osoba u nekoj od funkcija jer jedino on moze izvuc ovo iz govana.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    naravno da se zajebavam. Daj mi Badelja i prvaci smo
  • San Lorenzo
    12.1k
    Pitanje tko iznutra namjerno oslabljuje i sabotira Dinamo i zašto..Nolifer

    Rekao bih da nije riječ o sabotaži jer i sabotaža zahtjeva neki nivo sposobnosti i promišljenosti kojeg ovi nemaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.