• Ali
    1.9k
    Jopa, odii u split i potpiši sutra !

    evo danas su Pjaca i Jankovic & co okrenuli -2 , za razliku od Spikica jucer... Rijeka danas loveci -2 uputila 9 udaraca u okvir, mi jucer na 10x boljem terenu u istoj situaciji jedva 4 udarca u okvir... a obojicu je struka u M128 ocijenila kao "nepotrebni"
  • NitkoBitan
    12.4k
    Žgadija sa juga je kontaktirala Brekala...K3p

    To je vec prica od prosle godine. Brekalo je tad rekao da mu Hajduk nikad nije opcija, valjda ce se drzat rijeci.
  • Facke
    2k
    Ove je strasne kaj se dogada. Pa i kak da nasa momcad neke odigra. Sa svih strana smrdi. Od uprave do trenera.....
  • Ali
    1.9k

    Pa ak se Mirkec und company nije drzala rijeci... zasto bi on?
  • Neron53
    304
    Pa moze nam Cabraja doci i na posudbu, uz mogucnost kupnje na ljeto :)
  • NitkoBitan
    12.4k
    A nek ode. Bit ce svinja malena :lol:
  • Benito
    598
    Sve je jasno ako je Čabraja rješenje za trenera. Zadnji neka ugasi svjetlo
  • UberAlles
    7
    Pa moze nam Cabraja doci i na posudbu, uz mogucnost kupnje na ljeto :)Neron53

    Melem za moje usi… posudba uz mogucnost kupnje na ljeto ce mi na nadgrobnoj ploci pisati kao najdrazi citat :pray:
  • Crni86
    1.2k
    totalna idiotarija od izjave…. Kako itko moze utjecat na tvoju ljubav prema klubu? Dinamo nisu ni mirkec ni vlatka, i ak ga stvarno voli nebu zbog ovog otiso dole jer nije ovo dinamo kriv, ovo su krivi ljudi koji ga nazalost vode.
  • Nogo
    1.3k
    Odkud to da se Hajduk uključio za Brekala?
    Ja se nadam da su to patke i da smo mi samo odgodili za sutra/prekosutra potpis.
  • Crni86
    1.2k
    takoder se toplo nadam da je sve na stand byu dok se ne dogovori novi trener i dobi se njegov blagoslov, jer vidi cuda nemamo osobbu odgovornu za sportsku politiku….
  • bluelions
    250
    Koliko toga se nakupilo u vezi transfera:
    - u 6mj potrošena su 3 trenera od kojih su 2 uzeli masovnu lovu na otpremnine. Uprava je produzila ugovor (stari cca 900k €) Cacicu 01.2023 da bi dobio otkaz ljetos kada mu je ostalo godinu dana ugovora. Odose skoro cca 1000k €. Biscanu se moralo nešto isplatit a vjerojatno neće Jakir sam dat otkaz nego će uzet i zadnju lovu u slučaju da dobije otkaz. Trenutno na + 1000k € samo na trenere i to bez Jakira
    - Brodić nepotrebnih 500k € uplaceno a bio za 6mj dostupan
    - sumnjiva situacija oko Titraouia, gle čuda covjek igrao sve utakmice prvenstva a kao "ozlijeđen"
    - Krkalici Kustosija<--> Dinamo, bizarni transferi
    - vraćanje Zivkovica i plaćanje penala za neiskusnog juniora
    - vraćanje Kulenovica i plaćanje penala za nepotrebnog igrača
    - Jankovic pušten manje više besplatno
    - Vidovic posudba, opcija za cca 4000k€: nebi imali novaca da ga želimo i kojeg se vjerojatno neće moći kupiti za neki sitniš
    - Posudbe Kaneka i Ogiware: low risk, ali opet će se morat izvaditi novac kasnije a ne sada, očito se broji svaki cent
    - Posudbe/transferi Kacavende i Stojkovica, 2 ozlijeđena igraca, a za Stojkovica se pričalo oko 3000k € odštete
    - Vraćanje potrosenog Ademija sa nekim čudnim ugovorom sa neki bonusima zbog minutaze
    - Hodza: teška popuna kadra koja košta 1000k-2000k
    - Afera Brekalo: natezanje oko 100k i nakraju ovaj teoretski rasplet situacije
    - Vraćanje Tea u 10 mjesecu zbog toga što nisu "nasli" adekvatnog stopera
    - slučaj Mykha: lijevi bek je bila deficitarna pozicija
    - Sosa, posudba, odigrao svega 10min prvenstva
    Na kraju i sve do sada osim Kaneka se nije dovelo ni jedno ozbiljno pojačanje.
    Potrošen je već ozbiljan novac za ništa. Gdje su pare gospodo?
    Uprava se smije u loži i pričaju kako će prodati Baturinu, Vlatka troši na svoje operacije...
    I sada se kao nema novaca/nemoze trošiti.
    Financijski mi sve to smrdi na sabotiranje i izvlačenje novac kroz transfere i vjerojatno neke nove druge načine.
    Nema glave ni repa, i da hoće čovjek raditi kaos namjerno nebi uspio dostići ovaj level gluposti i nekompetentnosti.
    Cijela uprava, Barisic, Jakir: vani!
  • striko
    1.2k

    Ako te taj klub izvoza ko majmuna možda ti se dogodi revolt. Traži klub gdje ce igrati i izboriti euro, a i supruga mu trudna i žele biti bliže doma. Po meni idealan izbor Hajduk koji traži lijevo krilo. Daj Bože da sam u krivu!
  • Crni86
    1.2k
    Dzabe smo se nadali, svi javljaju da ovaj panj i dalje ostaje na nasoj klupi…. I 24h i vecernji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.