• Dudu
    2.6k
    "Dinko Horkaš (21) vraća se u Dinamo. Mladi vratar koji je bio na posudbi u mostarskom Zrinjskom do kraja prijelaznog roka opet će osvanuti u Maksimiru. Horkaš je dobro branio u Zrinjskom, ali se nakon ozljede na vrata BiH prvoligaša vratio Ivan Brkić. Horkaš je i otišao na posudbu kod Plemića iz razloga što je Brkić svojevremeno bio ozlijeđen. Sad kad se vratio više nema potrebe za njegovim ostankom pa je došlo do odluke da se se mladi vratar vrati u plavi dom."

    Još jedan propali talent :D
  • Guinness
    2k
    Još jedan propali talent :DDudu

    Utopit će ga Alegić već negdje u italiju.
  • Infinity
    15.3k
    Horkaš je dobro branio u Zrinjskom, ali se nakon ozljede na vrata BiH prvoligaša vratio Ivan Brkić.Dudu

    Nisam ga nikako gledao u akciji, al poznajem neke ljude koji prate doticni klub i o Horkasu imaju misljenje da na golu Zrinjskog dugo vremena nije stajala veca rupa. Toliko o dobrim nastupima.
  • Guinness
    2k
    Nisam ga nikako gledao u akciji, al poznajem neke ljude koji prate doticni klub i o Horkasu imaju misljenje da na golu Zrinjskog dugo vremena nije stajala veca rupa. Toliko o dobrim nastupima.Infinity

    Ma brkić je tamo #1, mislim da je horkaš branio ispočetka kad je došao nešto sitno...
  • Mali dioničar
    14.7k
    Koliko sam ga ja gledao, stil ok, branjenje ko. S obzirom na to da se ne radi o umjetničkom klizanju, iznenadilo bi me da postane i golman tipa Kahline koji je isto tako imao zanimljiv put nakon Dinama pa je na kraju isplivao.

    Nije ni za Horkaša kasno, ali to bi trebalo ići okolnim putem.
  • NORTE
    9.5k
    Hrvoj i Daničić su u Varaždinu? Nisam to baš pratio.
  • Kwedi
    3.8k
    Hrvoj i Daničić su u Varaždinu? Nisam to baš pratio.NORTE

    Nisu. Hrvoj bio pa se vratio. Igrali za vikend protiv Dragovoljca.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kao i uvijek vrhunska sportska politika, u detalje isplanirana i pripremljena.
  • Kwedi
    3.8k
    Kao i uvijek vrhunska sportska politikaMali Zeus

    što znači "kao i uvijek"? pa nije gnk na razini hajduka da mu većina igrača koje dovodi budu promašaji.

    u pravilu većina igrača koje su dovodili, ispali su okej.

    dolazili su iz ozbiljnijih klubova ili s ozbiljnim igračkim pedigreom.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ja znam da ti nisi mogao odoliti da ne odgovoriš, ali sportska politika nije samo dovođenje igrača. Jedini period kad je to bilo normalno i dobro je bilo za vrijeme Bjelice, jer je bilo i logično postavljeno. On je točno znao koje igrače želi, za koju formaciju i način igre i dovedeni su. Čak i tada su i njemu dovođeni igrači koje nije htio, bez toga se nije moglo, ali bar je sličilo na neki plan i organizaciju.

    E sad većina, ne većina, trebalo bi vidjeti postotak. I ne znam kakve veze moj upis ima s Hajdukom.
  • Kwedi
    3.8k
    nema veze s Hajdukom, dao sam ga kao primjer.

    "kao i uvijek" implicira da je stalno prijelazni rok svaštarenje bez škice i kroja.

    pa pitam što znači kao i uvijek?

    i nemojmo sad radit vrijeme Bjelice kao nekakvo idilično razdoblje gdje je imao tobože autonomiju jer je između ostalog nebrojeno puta sam naglasio kako neke glavne igrače je doveo Zdravko.

    dakle, tu ne govorim o Daničiću, Belom ili Andriću.
  • Mali Zeus
    10.3k
    ne govorim ni ja o Daničiću, Belom ili Andriću, to sam i napisao, dovođeni su mu i igrači koje nije želio niti trebao. Niti mislim da je bilo idilično, samo je bilo najbliže nekom normalnom načinu funkcioniranja bar tog aspekta. Kao i uvijek znači da transferi nemaju veze s trenerom, načinom igre, njegovom filozofijom nego prvenstveno i gotovo uvijek s tim koliko će se zaraditi i kada.
  • Kwedi
    3.8k
    Kao i uvijek znači da transferi nemaju veze s trenerom, načinom igre, njegovom filozofijom nego prvenstveno i gotovo uvijek s tim koliko će se zaraditi i kada.Mali Zeus

    pa dobro, to je neka logika poslovanja kluba? posebno kod onih klubova gdje mu budžet čini 80% lova od transfera?

    nije dinamo jedan united pa da može lupat lovom kak mu se hoće jer mu poslovna godina ne ovisi o broju prodanih igrača.

    na stranu gdje novac se prelijeva i curi, al transferna politika ako uzimamo nju kao okvir jer se na nju referira više manje je odlična i zato mi nije jasno "kao i uvijek".

    ova sezona (makar transferni rok za domaće igrače nije gotov) i ona sezona u 2016. godini kad se klince poslalo na klanje protiv juventusa i lyona su recimo primjeri kako ne raditi. ostalo je sve više manje kako bi se na FM-u radilo da se ironično izrazim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.