• Infinity
    15.3k
    Komnen u 28 minuta ima 2 gola i asistenciju. Mudrinski na steroidima :cool:
  • Dudu
    2.6k


    Igrao je u kupu cijelu utakmicu. 4 gola čak, ali u 118 minuta :razz:
  • Infinity
    15.3k
    I dalje top. Tri gola po utakmici :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne vjerujem više da su ikog doveli dok ga ne vidim da igra na utakmici i to službenoj haha
  • Krizy
    36.5k
    Da ali mislio sam na ukupnu statistiku u Hrvatskoj, od 27 golova 12 iz penala, ko Kalinić kad je osvojio naslov najboljeg strijelca HNL-a :yum:
  • Infinity
    15.3k
    Ma ovosezonske statistike sam se dotakeo iz zezancije, jer izgleda bas dobro. A jos si spomenuo Kulenovica koji po pitanju statistike ne moze u istu recenicu ni s Andricem.
  • Krizy
    36.5k
    Istina :rofl:
  • Nolifer
    6.7k
    Adrian Grbic, trenutno igra u francuskom Lorientu kao napadač, cca 24g, čini mi se. Ako ode Petko, po meni bi bio dostojna zamjena Petkoviću. Mislim da ovaj nema nikakve veze sa Hrvatskom, osim prezimena...


  • Dudu
    2.6k


    Lik je Hrvat, samo je izabro Austriju, a Lorient ga platio 9 milijuna, pa sumnjam da bi Dinamo platio 15 :lol:
  • Nolifer
    6.7k


    Ak je naš, još bolje, a istina da, ovaj bi bio onda pravi kapitalac, al u nekoj drugoj galaksiji...
  • Neki tip
    19.4k
    Lik je Hrvat, samo je izabro Austriju, a Lorient ga platio 9 milijuna, pa sumnjam da bi Dinamo platio 15 :lol:Dudu

    Pa tko kaze da ga moramo platit 15? Naučili smo danas na primjeru onog Norvežanina i Milana da naš Dinamo ima taktiku kakve se još nitko nije domislio.

    Ako ga je Lorient platio 9, mi njima ponudimo 4. Ako nekim čudom odbiju, Olivari napiše tekst da se Dinamo ne da ucjenjivat i mirna Bosna. :brow:
  • Infinity
    15.3k
    E jbg sad. Meni je danas onaj tekst bio smijesan, al da je tu smijesan bio Dinamo? Ne znam bas da su toliki debili u klubu da posalju ovima ponudu od 3m ako vec znaju da je Milan ponudio 5m. Vjerojatno nisu znali za ponudu Milana, a jos je veca sansa da je prvi nudio Dinamo, a nakon njega Milan. Pa ne rade u Dinamu takvi glupani kako mi cesto mislimo.
  • Neki tip
    19.4k
    ma dobro, naravno, čista zafrkancija.. uostalom, ja ni ne mislim da Dinamo radi loše transfere ili da se radi redom o nesposobnim debilima (što je u općem ogorčenju postala česta mantra). Premda ima tamo i takvih. Radi se, nažalost, prvenstveno o nezasitnim lopovima koji kroz transfere pribavljen novac ne ulažu nazad u klub kako, koliko i na način na koji bi mogli i trebali. Ali žvačemo to toliko da smo sve već isisali pa se eto zajebavamo i mimo temelja.. :)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Pa ne rade u Dinamu takvi glupani kako mi cesto mislimo.Infinity

    Istina, rade i veći nego što mislimo :wink: :rofl: .
  • og1986
    2.9k
    Ovaj Danac rasmus lauritsen se nije pojavio danas na treningu pa pišu danski mediji da je pao dogovor sa Dinamom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.