• Noel
    4k
    Manje više Jakirović je danas rekao baš sve. Brodić napadač stigao. Stigao je Ogiwara lijevi bek. Lijeva krila Brekalo i Xoxha radi se na oba. Živković stoper će se priključit pripremama. Ostalo je to famozno 6. pojačanje. Jedna nepoznanica. Desni bek. Živo me zanima ko je to i na kojem tržištu. Japanac siguran sam da nije. U HNLu ne vidim pojačanje na toj poziciji. Baš me zanima..
  • Georg Koch
    3.7k
    Već se neko vrijeme priča o mogućem povratku Josipa Brekala u Dinamo, a nakon što je Sergej Jakirović jučer priznao da se na tome radi, pojavila se i informacija o tome kako točno Dinamo radi na tome. Naime, Corriere dello Sport je objavio da Brekalo bira izmešu posudbe u Dinamo i posudbe u Bolognu te da će mu utakmica protiv Sassuola za vikend biti zadnja za klub iz Firence.

    Lokalni mediji u Firenci tvrde isto, ali pojavila se i informacija o tome što je Dinamo točno ponudio za tu posudbu. Hrvatski prvak bi posudbu platio 500 tisuća eura uz opciju na kraju sezone otkupi Brekalov ugovor, ali da u tih pola godine ne mora plaćati Brekala. Bologna pak nudi posudbu koju ne bi platila, a ne bi ni otkupila Brekala te također ne bi preuzela dio plaće.

    Izvor: Index
  • Mali Zeus
    9.8k
    Znači Bologna ne bi ništa. :D
  • Georg Koch
    3.7k
    pa eto, po tome ne bi. Mada mi zvuci malo mizerno sve to. Tko zna koliko ima istine u svemu...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Bome, Fiorentina onda mora dobro promisliti što joj je isplativije. :confused:
  • Maximo
    279
    haha...malo komično zvuči, sad će se još javit hajduk, koji bi da fiorentina njemu plati 500k i da brekalo potpiše ali da on njima plaća...
  • crohnl
    29
    Ako dolazi Zivkovic to bi znacilo i da Bernauer odlazi?

    Peric,Zivkovic, Perkovic i Theo + ozljedeni Sutalo
  • Common Sense
    511
    Da, napisao sam prije par stranica. Ako bude dovoljno stopera, Bernauera šalju na posudbu.
  • emilperska
    3.1k
    Ako se ovo s Brekalom realizira plus Zivkovic za stopersku sirinu (mozda i starter) da ne raubamo Rileta, napravljen je vrhunski posao sad na zimu.

    Ali na ljeto ce trebat otkupit 2 japanca, Breksija (Vidovica ocito ne) i uz to i dalje radit na jacanju momcadi jer Petko vjv odlazi, a posto cemo i dalje funkcionirat kao import export, realno je i da Baturina ode na ljeto. Tako da uz ova 3 otkupa, falit ce jos barem 3 jaka spanera za LP.

    Ali ajmo prvo Brekala potpisat i naslov osvojit :)
  • CastAway1986
    853
    ja bi ga onda prosljedio u Lokose isto tako i Sučića koji bi onda imao cijelu polusezonu igranja HNL-a
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja sam uvjeren da će Živković ako dođe bar prvih par utakmica igrati na desnom bočnom.

    Da se danas moram kladiti na početnih 11 protiv Lokosa rekao bih da će to biti ovako:

    Zagorac- Živković, Theo, Perić, Perković- Mišić, Bulat (Ademi, Bulat, Ljubo), Baturina- Kaneko, Brekalo, Petko
  • plavac173
    2.6k
    Jel igrao desnog beka koliko?
  • emilperska
    3.1k

    Znao je uletavat, ali nije bek. Nesto kao Perkovic lijevo..
  • marcio amoroso
    32.5k

    Je, igrao je u Lokomotivi par puta i bio je ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.