• Ludovic IX
    5.8k
    Bruno je ove godine imao ponudu od Trabzona.. i nikog više. godinu je stariji i nadam se pametniji i nadam se da i on nakon svega vidi da ne treba na silu otići.

    ne vjerujem da će on otići igdje osim ako ne dođe ponuda iz nekog kluba sa zapada koji ima ambicije. igrao je seria A i ne vjerujem da mu se opet ide u neke fenjeraše i sl. a sumnjam da mu se ide i u tursku (mozda fener i galata jer oni imaju ambicije neke)
  • cron1ck
    1.6k
    Dinamo želi Kristijana Lovrica ako mu propadnu i Brekalo i HoxhaCastAway1986

    taman kad sam mislio da se ne može niže pasti oni iznenade, naravno ako je istina ovo
  • Neki tip
    19.6k
    taman kad sam mislio da se ne može niže pasti oni iznenade, naravno ako je istina ovocron1ck

    Osim što, naravno, nije.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ako već kupujemo Lovrića dobro bi bilo da uzmemo i Miereza u paketu.
  • Matus
    129
    Veće koristi bi imali od njihovog SD.
  • austrijanac
    2.7k
    Bruno je ove godine imao ponudu od TrabzonaLudovic IX

    Imao ih je jos, zato je trazio stavku u ugovoru koju sad ima.

    Bilo je dosta razgovora oko njegovog transfera.
  • emilperska
    3.4k
    Bruno čeka Arabiju ili MLS i ugovor × 10 kakav ima u Dinamu za nizu razinu nogometa.
    Zato je klauzula na 2,5 mil jer oni za njega ne zele neke bajne odstete davat, vec lova ide u ugovor
  • Ludovic IX
    5.8k
    Arabija žele poznata imena. ok, izbacio je brazil onim golom pa ga vjerojatno pamte.
  • Svi na Sjever
    2k
    Nama nasušno fali igrač brzine ,dubine,i većeg ritma i većeg broja ponavljanja, igrač koji bar pokušava proći 1 na 1 kao Oršić ili Ivanušec

    Zbog navedenog razloga Kaneko je kod nas veliko osvježenje u samoj igri,jer smo tromi ,spori i nakon dugo godina užasni za gledanje, da je upao u momčad npr. sa Ivanušecom, Oršićem i Olmom bio bi samo jedan od igrača što ne umanjava njegovu kvalitetu.

    Moje mišljenje o Brekalu?

    Pa reći ću samo da ga smatram jačim igračem od Kaneka(možda za nepopularna mišljenja), a ako dodje Kaneko će najviše profitirati zbog balansa u našoj igri.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Arabija žele poznata imena. ok, izbacio je brazil onim golom pa ga vjerojatno pamte.Ludovic IX

    Arabija uzima sve i svašta i u usporedbi s puno imena koja su išla tamo Bruno je više nego poznat.
  • Mihaljević
    8.4k
    6 milijuna za Kaneka? Koje su to fore? Pa prosječni Japanci vrijede dvostruko više... I još desno krilo koje spada pod "rare" poziciji...
  • Nino Bule
    11.7k

    Ne znam jel trolas al da dinamo dobije 6 mil ponudu za kaneka on bi vec na avionu bio, pa doveden je na posudbu od 400k eura i otkup od 1.1 mil.
  • Mihaljević
    8.4k
    Pa i kakva je dobit od tih 6 milijuna onda kad gubimo svog najboljeg igrača? Ovo bi bila glupa prodaja u ranku prodaje Ivanušec...
  • Nino Bule
    11.7k
    Ja ga ne bi prodavao ali dobit je u 6 mil eura manje 1.5, vrlo jednostavno. U svakom slucaju to nije poanta nego da pricat "prosjecni japanci vrijede dvostruko vise" su gluposti, nema potrebe bacat takve bombe i trovat forum.
  • Zagi
    5.6k
    Dovoljno da mu netko prevede pjesme sa Zone i nigdje Taki ne ide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.