• Georg Koch
    3.7k
    Komentar samo kao sok i nevjerica da je tema transferi bez komentara 11h :grin:
  • Krizy
    36.9k
    Zatišje pred buru tornado
  • Mandelinho
    330
    Možda nas ispod bora čekaju neki pokloni za Božić ala Pero Bočkaj :smile:
  • Orc123
    5.2k

    Ako su ala Bockaj onda nedaj Boze! Kad se sjetim da smo za njega istresli skoro 3 milje eura muka mi dođe!
  • marcio amoroso
    32.6k

    Samo si to trebao reći tada. Kada je dolazio ne sjećam se nikoga tko je bio protiv.
  • Orc123
    5.2k

    Meni ni tada se to nije cinio dobar potez, istina svi smo generali poslje bitke ali sam i za Sutala naglasavao da je to previse love za ozljedama sklonog igraca. Sad tek vidimo koliko smo se razbacivali lovom prije ko pijani bogatasi. S druge strane najveca pojacanja smo dovodili za siću, zadnji primjer Kaneko. Sve je do skautinga koji se mora maknuti van granica HR.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Jedino šta je kod pere valjalo je prezentacija tranafera tada
  • Neki tip
    19.4k
    Kada je dolazio ne sjećam se nikoga tko je bio protiv.marcio amoroso

    Bio je kolega @xavier. Od prvog spominjanja Bočkaja kao potencijalnog igrača Dinama je pisao da Bočkaj ne može biti igrač za Dinamo. Osim u slučaju da su recimo devedesete godine 20. stoljeća i da Dinamo igra u sustavu 4-4-2 pa je on taj lijevi vezni.

    Ali da, zapamtio sam to bas zato kaj je bilo rijetko, da ne velim iznimno.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa u konacnici on je doveden da destabilizira Osijek pod Bjelicom i da bude WB u Kopicevom antinogometu.
    Platili su 2 milje za njega, krajnji ucinak je solidan 46 utakmica 7 golova i 9 asistencija. Da je usla ona protiv RBS-a ove rasprave ne bi ni bilo.
    U krajnjoj liniji cilj je ostvaren - Osijek je destabiliziran, prvenstvo je u stilu privedeno kraju, igrala se LP, a on je eto pridonjeo i u kvalifikacijama.
    Ja sam ocekivao vise, posebno kad sam vidio gubitak tezine, ali ocito za vise jednostavno nije.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Samo si to trebao reći tada. Kada je dolazio ne sjećam se nikoga tko je bio protivmarcio amoroso

    Primjenjivo i na Šutala, sad je kuknjava jer plaćen 4 milijuna, a prije 15 mjeseci bila euforija kad je doveden.
  • Tongo Doumbia
    2.5k
    naravno, kad svi kao ovce gledamo iz kojeg je kluba došao. Ja sam baš zbog toga uvijek za najboljeg igrača iz slabijeg kluba, nego za skretničara i nosača vode iz nekog kluba u Ligi Petice. Svako pravilo ima i iznimku, naravno.
  • San Lorenzo
    11.8k

    Samo što je Boško imao nesreću da se polomio na Šubićevcu, prije toga je izgledao kao pravo pojačanje.
  • NORTE
    9.4k
    Negdje u medijima je spomenut Brekalo, mislim da i nema neke šanse za njegov dolazak.
    Iako možda ostaje mala mogućnost za posudbu do kraja sezone, ako on to uopće želi, kao pokušaj hvatanja mjesta za Euro.
  • Ivdzo11
    3k
    Josip Brekalo želi u Dinamo, u Maksimiru žele Josipa Brekala. Tu je stvar riješena, čeka se samo dozvola Fiorentine. Uh, kakvo bi to bilo pojačanje, Josip bi podigao cijelu momčad i bio zalog Dinamovog uzleta


    Josip je vrlo cijenjen u Serie A i ima tri ponude, no njegov prvi izbor je Dinamo. Kao što je Dinamov prvi izbor Josip. E, sad, da se samo njih pita, Josip bi bio Božićni poklon Dinamovim navijačima, no blagoslov mora dati i Fiorentina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.