• veselko tenžera
    1.4k
    to spremište radioaktivnog otpada odavno ne otvaram.
    Bio sam uvjeren da je novinar ovdje došao do informacija pa ispao pametan.
  • austrijanac
    2.7k
    mos mislit kako kanalizacija hrvatskog novinarstva ima kvalitetne izvore u Dinamu.

    Da im nebi Petka zvali.
  • Silvek1986
    28
    Hohxa 99% u Dinamu, nije još pao konačan dogovor.
    Naši htjeli uvaliti Menala (ne želi u Belupo), Marina (ne žele ga jer je lijencina i nema radne navike).
    Iz Belupa ne žele popustiti s cijenom jer znaju da ga Dinamo treba.
    Šakota svaki dan sve bolji kažu. Njega Dinamo ne pušta.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ako dolazi Hoxha šta će nam Brekalo?
  • Orc123
    5.2k

    Kaj si sad ti napisao? 99% je Hoxa dinamov ali ovi ne zele nase igrace i ne zele pustiti s cijenom...kako onda je 99%nas? Kaj Šakota ima vise veze s nama i kaj ga mi imamo pustiti? Pa on je Slavenov igrac od ljeta i potpisao je za Slaven na 3godine...
  • Silvek1986
    28
    Dogovorit će se, iako ne popušta ni jedna strana, ali će cijena biti između one koju tražu Belupo i one koju nudi Dinamo.
    Postoji neki dogovor oko Šakote i Dinama očito. Ne žele ga se iz Dinama odreci, zato su ga i pustili tamo, ako će biti dobar, vratit će ga...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja im ne bi platio 2 milje za njega, a za svakog slijedeceg kojeg Slaven zeli kod nas postotak bi bio 60% buduceg transfera. Isto i za Rijeku i za Maribor, puna im usta suradnje dok im se dijeli, kad treba u drugom smjeru onda ide kurcina.
    Prodajte ga u Ferencvaros za 500 k eura.
  • Orc123
    5.2k
    Sakota je Slavenov igrac i tu nema nikakvog dogovora i Dinamo nema nista sa njim....
  • jedan u nizu
    6.2k

    bravo, slazem se.
    I miskovicu isto kada bude trebala posudba igraca ili prodaja nase rezerve. Cijena ide gore, postotak ide gore pa si vi nabijajte cijene kada vidite zlatnu koku.
  • Nino Bule
    11.6k

    Odakle ti to, poprilicno sam siguran da je vrlo slican deal ko za cavlinu
  • mali M
    3.5k
    Ja im ne bi platio 2 milje za njega, a za svakog slijedeceg kojeg Slaven zeli kod nas postotak bi bio 60% buduceg transfera. Isto i za Rijeku i za Maribor,Efes Pilsen
    tako je. tako bi se trebao postaviti Dinamo prema svima koji ga misle omalovažavati ili glumiti pijavice. Lijepo reć kakvi su ubuduće uvijeti za suradnju naših klubova i doviđenja..
  • Peškaman
    2.6k
    Problem Belupu je taj što Hoxha želi samo u Dinamo,potvrđeno.
    Na Belupu je prodati igrača za onoliko koliko Dinamo da ili ga ostavit nezadovljnog u klubu?
  • Zagi
    5.2k
    Nema šanse da smo Šakotu pod punim profesionalnim ugovorom pustili besplatno.
    Toliko nesposobni ipak nismo.

    Drugo je Crnac koji se kockao i nije potpisao seniorski ugovor.
  • Orc123
    5.2k

    Kolko sam ja cuo imamo postotak a ne buy back opciju ali dozvoljavam da grijesim....
  • Lynx17
    2.6k
    Uskoro tandem Taki Taki-Waki Waki.Lynx17


    Waki-Taki

    waki-taki1.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.