• Krizy
    36.9k
    Većina nas ne želi ni Špikića u klubu, ali on je već tu. To ne znači da trebamo još igrača koji nisu u formi.

    Ili dovesti igrače koji igraju u kontinuitetu, koji su u formi ili ne dovoditi nikoga, ionako imamo previše igrača za otpis.
  • austrijanac
    2.7k
    Dobro je Marcio napisao, nas najveci domet su igraci koji se bore za euro iduce godine i koji su spremni za manje novce nesto probat.


    Realno nasa uprava je jadna i ne ocekujem nista. Iznenadio bi se ako nakon cijelog cirkusa transfer roka mi dovedemo vise od 1 igraca.
  • Ban
    698
    Ja bi iz Japana doveo ono mlado lijevo krilo Tawaratsumidu. Još je previše zelen, ali je još uvijek toliko jeftin da bismo ga mogli dovesti uz Hoxhu bez da uopće osjetimo. Na Transfermarktu vrijedi 150k.

    On i Riku Handa su jedina potencijalna pojačanja iz Japana koja su mi zanimljiva. Sviđa mi se i Matsuki, ali vezni red nam je krcat.
  • Zagi
    5.3k
    Brekalo nije bolji od Hoxhe i Špikića?
    Svašta ću danas pročitati.

    Iskoristiti ga do povratka Stojka , a poslije nek ide gdje hoće.
  • Ban
    698

    Pa nije, ja ne znam kojeg ste vi Brekala gledali svih ovih godina. Još od Wolfsburga sve što radi je na jedva. Građen je kao osnovnoškolac.
  • Droljo
    5.1k
    Građen je kao osnovnoškolac.Ban

    A rukavina je od stijene odvaljen?
  • Mr Anderson
    5.4k

    Stari, pišeš bedastoće za Brekala.
    Prvo, nije njega Mamić prodao protiv njegove volje sa 17 godina, nego je Brekalo želio otići pod svaku cijenu s 18, a Bara mu je to omogućio.
    Drugo, nije Antolić bio protiv njegovog angažmana nego Čačić, odnosno nije uopće bio zainteresiran jer je vidio Ivanušeca na lijevom krilu. Na kraju to i nije ispala loša odluka.
  • Ban
    698

    Za Brekala je Dwayne Johnson..
  • Krizy
    36.9k
    Drugo, nije Antolić bio protiv njegovog angažmana nego Čačić, odnosno nije uopće bio zainteresiran jer je vidio Ivanušeca na lijevom krilu.Mr Anderson

    Brekalo je sam htio u Fiorentinu, potvrdio je da je ista bila njegov prvi izbor, i njega i menadžera.
  • Peškaman
    2.6k
    Eto,super mu je ispala Fiorentina :)
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pusti to kaj je on poslije izjavio. Bara je bio sve dogovorio s Nijemcima za smanjenje odštete koja bi bila simbolična, ali bi Brekalo bio najplaćeniji igrač u Dinamu. Čačić nije bio zainteresiran i okrenuli su se Fiorentini.
  • CastAway1986
    853
    nemogu otvoriti članak tako da neznam dali se stvarno zanimaju za Asana ali ako jesu dobar je igrač , ima ne bolji nego puno bolji udarac od Kaneka , može igrati više pozicija, brzina mu je solidna a u Sapporu je odlično surađivao s Takurom nešto kao Orsic - Petkovic nekada ..Bio bi pojačanje sigurno
  • Ban
    698

    Hvala Čačiću. Spasio nas je poluinvalida na ogromnom ugovoru kojeg više nikome ne bi mogli utopit.
  • Laugreano
    1.3k
    Ne mogu ni ja, ali Asano je na slici, pa mi je logicno da je on.
  • austrijanac
    2.7k
    Uz duzno postovanje prema svima nama,
    Nasi novinari tako i tako citaju ovdje forum i 90% clanaka je da nas prcaju u zdrav mozak.

    Ako oni napisu da je Asano na putu, to znaci da ocekujem Pilja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.