• deda
    27.5k
    Ispravak, Di Marzio kaže da je ipak 1 milja posudba + 5 milja otkup.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kaze romano da leeds nudi 22 mil eura + 20% od sljedeceg, gnk trazi 25.

    https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1303424699515523076?s=19
  • deda
    27.5k
    Što se tu realno ima razmišljat? Jedino ako Leipzig nudi 15 + 10 u bonusima, 20% od buduće prodaje i da Joško još godinu dana ostane kod nas.
  • flexXy
    1.9k
    Ne znam koji su motivi da se tako lagano prodaju igraci, proracun je napunjen(valjda), igracki se izgleda ne zelimo pojacavat, josko nije u medugorskoj agenciji a stadion mozemo samo sanjati.
  • deda
    27.5k
    Nisam siguran da je 22 milje baš u kategoriji olakih prodaja
  • deda
    27.5k
    Ispravak, Di Marzio kaže da je ipak 1 milja posudba + 5 milja otkup.deda

    Novi ispravak, traže zabadava posudbu na godinu dana + opcija kupnje za 5 milja. Ja bi ih poslao na Dolac po grincajg.
  • deda
    27.5k
    Badelj će vjerojatno na posudbu u Genou, znači ništa od povratka u Zg.
  • Beowulf112
    301
    Ma lose smo odradili ovo ljeto.Okej shvacam da smo morali prodat jednog standardnog i da je odluka pala na moru(radije da je gojak ali jbg).Ali totalno mi je bezveze sto ispada sada da idemo u daljnju rasprodaju i da su svi u izlogu.okej 22 miliona i 20% buduceg transfera za gvardiola je za prihvatit ako je to stvarno tako.Pa to je cca 25-30 miliona za obrambenog.Danas sutra se ozlijedi gvardiol ili imadne malo losiju sezonu i padne u nemilost trenera i nemozemo ni 5 miliona dobit.Tako da ja bi to prihvatio.Steta sto smo kadziora dali za 2 miliona.Totalno bespotrebno.Zahvalan je igrac i volio bi da je ostao dio ekipe makar igrao samo u rotaciji.
  • Majki2111
    2.6k
    Po čemu je Marin veliki talent? Ničime to nije pokazao u prvoj ekipi. Nosi to dalje od nas.
  • Smotanihaker
    592
    Koliko pljuvanje po Marinu iako ima samo 19 godina. Izgleda da su on i Petković na tapeti sto se toga tiče.
    Ja se samo nadam da ćemo imati dosta igrača za zapisnik jer kako je krenulo izgleda da je sve na prodaju.
  • NORTE
    9k
    Mali je talent kakvog Dinamo nema ili dugo nije imao. Ne pokazuje napredak i jaki transfer je dobra opcija.
  • SAS1987
    13.3k
    Koji vam je ku*** (nekima). Mali več par godina ima status "super talenta" a neki bi ga pustili za pet milijona €. Dosad nije skoro ništa pokazao ali ima tek 19 godina. Nek se kali u dinamu ili na posudbi 2, 3, 4 godine pa ako ne bude na nivoju prve momčadi onda ga prodati nekome za makar manje pare.
  • Infinity
    15.2k
    Koliko je Marin ustvari dobio prilika?

    17/18 - 1 utakmica, 24 minute, 24 minute po utakmici
    18/19 - 8 utakmica, 356 minuta, 44 minute po utakmici
    19/20 - 14 utakmica, 602 minute, 43 minute po utakmici

    Po Marinu se pljuje kao da je u ove tri sezone odigrao svake po 30 utakmica upisavsi pri tome po 2.500 minuta svake sezone. Vidno je da ga se tempira, dize mu se minutaza i polako ce doci na svoje. Ako ne dodje, Boze moj, nit prvi, nit posljednji takav. U svakom slucaju je rano otpisivati ga. Decko ima 19 godina.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma nije bitno koliko je dobio prilika. Bitno je ponašanje na terenu, volja za napredovanjem, žrtva. Ja osobno ništa od toga ne vidim kod njega.
    Naravno da je talent i da može postići nešto veliko, ali sumnjam da će postići išta sa ovim pristupom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.