• jp23
    2.2k
    Lako za ovu dvojicu, ali Tsubasu mi ne dirajte.
  • DiddyGuela
    1.1k


    Vrijeme je za vratiti Mišića na njegovu prirodnu poziciju. Ovako smo sada zajedno sa Mišićem procitana knjiga. Svi znaju kako se braniti protiv nas i kako nas napadati. Sva sreca pa je Mišić igrao svoj najbolji nogomet na poziciji 8 jos iz vremena PAOKa. U tom kontekstu bi onda cak i dobili Bulata kao nekakvu logicnu rotaciju za Mišića.

    Igraci poput Selahija, prije njega Jakić ili Šunjić su must have u danasnjem nogometu. Zaboravimo malo umiranje u ljepoti, netko mora trcati i raditi prljavi posao.
  • OsamŠest
    2.6k
    Rekao bi jedan moj prijatelj - mekani smo u sredini :smile:
  • Zagi
    5.6k
    Srce me boli što ću to reći ali ako kupe oba (Selahija i Čokaja), Miško bi mogao zauzeti Recaro 5 , odmah do Ljubičića.
  • Praskaton
    1.9k
    to bi mogli igrati vec sad,Ljubicic ili Sucic na tu poziciju iza Misica.Al jakir to ne vidi tako ocito
  • DiddyGuela
    1.1k


    A mozda konacno precrta Ljubu na beku pa ga gurne u vezni red da cuva leđa Mišiću i Baturini. Nadam se!
  • Praskaton
    1.9k
    Mislim da bi s ovim odlicnim igrama Perkovica pitanje lijevog beka do polusezone rijeseno.I ja se nadam Ljubi u sredini napokon pa da vidimo jel moze il ne.

    Mozda nepopularno al ukoliko dode ponuda za Bulata ja bih ga prodao.Ako dode Selahi ili Cokaj plus povratak Kacavende,mirni smo sto se sredine tice.Netko mora otpast.
  • Neki tip
    19.6k
    Mozda nepopularno al ukoliko dode ponuda za Bulata ja bih ga prodao.Božo0

    Evo još jedne "nepopularne".

    Momak nije skupio 5 pohvala od 3 različita forumaša u 3 godine za išta osim izvođenja prekida, ali je prodaja "možda nepopularna".

    Što bi rekao Vela - baš si hazarder. :grin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jedan za jakirovu tekicu
  • Praskaton
    1.9k
    treba nekad i riskirat :grin:
    Nista kad skupi 10 pohvala od nas vrhunskih znalaca mozda i dode ponuda,do tad nadat se da cemo imat sto vise prekida
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ma kakvi. Miske je 8, brzo bi zacementirao tu poziciju
  • sanjinlego
    2.1k
    Postavi iza Cokaja i Selahija a naprijed Misica ili Baturinu, uz Petkovica, ubijali bi.

    Treba nam krilo, lijevo ili desno, koje ide u gol a ne od gola.
  • OsamŠest
    2.6k


    Pjaca - Petković - Kaneko

    Nije mi dobro, laku noć Zono!
  • Georg Koch
    3.9k
    Mali Stojovic kad se oporavi, ako Bog da bude sve ok, to je to....da ce trebat vremena, naravno da hoce
  • IceMan
    1.6k
    Treba nam prije svega puno puno fizike i armiranog betona u stražnjem dijelu veze.

    Sve ono što trenutno u kadru nemamo.

    Jedan Šunjić u najboljim danima pred 5 godina ili Jakić neposredno pred odlazak u Njemačku..

    I ne samo jedan, nego dvojica takva.
    Premekana je to ekipa, i čini mi se uopće nepripremljena. Ja neznam pobogu kaj su oni radili ljeti na pripremama pa i u onim miniciklus pripremama nakon al ako (dobro je netko napisao) KTC jučer izgleda kao naš najspremniji igrač a izvadili smo ga takoreći iz mirovine onda nam je nažalost sve jasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.