• mlinchica
    1.1k
    evo imaš iznad reply kolegi pa da ne lijepim ponovo.
  • scooniepenn
    1.9k


    Vjerujem da se zajebavas. Ucinci joge su odlicni inace i za mentalno i za fizicko zdravlje te se upraznjavanje iste preporuca vrhunskim sportasima.
  • sport
    2.3k
    KTC igra do ljeta za 20.000 eura mjesečno,taman da Gurlica i Živković stasaju na posudbama do tada.Kad već nisu na ljeto doveli stopera dešnjaka onda je ovo trenutno najbolji potez jer znaju što dobivaju.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Pisalo se da je i Jakir imao kontakte s njim
  • Dudu9
    447

    Da su ti trener i uprava ti kaze hoces igrat sa ovima postojećim igračima ili hoces Sosu iz Italije pa naravno nije lud odbiti "pojačanje" tek kad krene trening vidiš od prilike jel bolji od postojećih igrača
  • mali M
    3.5k
    Ucinci joge su odlicni inace i za mentalno i za fizicko zdravlje te se upraznjavanje iste preporuca vrhunskim sportasima.scooniepenn

    Malo sam si bljucnuo u usta... Istezanja i razgibavanja koje ti može složiti svaki upućeniji fizioterapeut su preporučeni.. Ovo omanje i hamanje je u tom segmentu nepotrebno.. Joga dobra za mentalno zdravlje... što sve neću pročitati ovdje.. baš me čudi zašto klubovi onda imaju psihoterapeute i fizioterapeute, a ne zaposle jednostavno jednog "swamija salamija" koji tako i tako netreba ni financijsku podršku jer ga hrani svemir... kakve gluposti...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Giggs je igrao do 39. među ostalim i jer se bavio jogom. Treba malo izaći iz svojih uskih stajališta i okvira ponekad.
  • mali M
    3.5k
    među ostalimMali Zeus

    ovo je ključno.. to nisu uski okviri nego floskule.. to je kao da kažeš da je Ronaldo ovakav igrač radi Herbalifea.. doslovno ista stvar... zvijer je jer pazi na prehranu i trenira ko konj (isto kako je i Giggs) a to dal stoji na nozi dok pjevuši je imalo manje veze s time..
  • marcio amoroso
    32.5k
    Očito se ovi stoperi koje imamo, a imamo ih 5 zdravih u rosteru (Šutalo, Bernauer, Perić, Perković, Sosa) smatraju teškim tarabama kad idemo dovoditi šestog koji usputno rečeno ne igra pola godine.

    Strategija na razini moje djece od 6 i 4 godine.
  • bluelions
    250
    Joga je opasna za čovjekovu dušu.
    To što možda donosi privremene fizičke rezultate treba gledati ekstremno oprezno
  • Lynx17
    2.6k
    U vezi Zajec.

    On je legenda kluba i uvijek ce biti. I svaka mu cast za igracku karijeru.

    Medutim, osim ako je nesto dramaticno promjenilo kroz ove godine, on ne smije biti blizu takvu funkciju u Dinamo (sportski direktor ili nesto slicno).

    Ja jos dan danas ne mogu vjerovati sto on je tada napravio u Portsmouth. Ja sam tada bio vrlo upucen u taj klub a to sto je on tamo napravio je zaista tesko vjerovati.

    On je tamo imao sansu kao rijetko nasi. Imao je slobodu. Mandaric je njemu dao vlasti. A to sto je on doveo da igra u PREMIER LIGI je nevjerojatno

    Od svi igraci iz nase kraje, on je odlucio za ALEKSANDAR RODIC(?!).

    Tada je rekao da iz HNL-a "ne vidi neko ime koje bi bili pojačanje za Portsmouth. Možda Blatnjak.”(?!) Rekao da cak ni Kranjcar nije dovoljno dobar za njegov klub.

    Tada su imali vrlo dobar golman u Shaka Hislop (sjecamo ga iz Newcastlea). On je odlucio dovesti Kostas Chalkias(?!) kao njegovu zamjenu. Taj je igrao 6 utakmice, ispao smijesan, pa nikad vise nije igrao. Ovo je sto je Hislop rekao o njemu:

    ‘Without question, he was the worst goalkeeper I ever worked with. I spotted it in training on his first day, immediately I knew he wasn’t very good."

    Takoder je iz Grcke doveo vezni igrac Giannis Skopelitis(?!).

    On je doveden u Pompey jer je kao imao "ogromnu bazu igraca." Tako je to tada receno. A on na kraju je uspio/odlucio za takav skart. Ima i vise primjeri.

    A evo sto je tada (nazad u 2004) rekao:

    Zajec je rekao kako bi se u Hrvatsku vratio eventualno kao izbornik, a u Dinamo nikad više.

    “Znam da su teška vremena u hrvatskom nogometu i bit ću sretan ako ću indirektno moći pomoći Dinamu, Hajduku ili bilo kojem hrvatskom klubu. Četiri puta sam bio u Maksimiru i za Dinamo više neće biti vremena, četiri godine ću ostati u Engleskoj, 48 godina je na leđima. Još pet, šest godina, pa u penziju.

    TADA, u 2004, je rekao jos 5-6 godina, pa u penziju. A sada bi kao vratio kao SPORTSKI DIREKTOR DINAMA?!?!

    Da ponovim, svaka cast Zajecu za sve sto je napravio za Dinamo. Ali idemo dalje.
  • Patak
    2.2k
    Da, neke legende trebaju ostati samo legende. Bolje i za klub i za njih same.
  • Mali Zeus
    9.8k
    tebi su floskule, nekom drugom nisu.
  • Lynx17
    2.6k
    Velika steta sto nismo doveli Simica (Roko). Slazem se sa drugima/vecina da nebi bilo dobro da je doveden dok je Dario tu, jer odma bi svi skocili na njega, pritisak bilo bi ogroman. Medutim, ovako otisao je Dario a ostali smo i bez Roka.

    Sada je prekasno. Steta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.