• i more je plavo
    891

    A jbga, Ljubo nije bek niti bi on to zelio biti, a Mikha osim sto znaju da nije najzdraviji, jos se i placa po nastupu, pa nebi bilo lose imati jos jednog igraca koji je bas ono "lijevi bek" , jer ak pocne gurati Perkovica ili Sosu na beka, pa nek ovi na njima neprirodnom mjestu kiksaju, pokopali bumo ih, pa nece konkurirati ni za stopera.
  • i more je plavo
    891

    Jbga, malo ih je.
    Ak Ajax da 8 milja za Sosu, a oni imaju jebenu školu i skauting......znas da ih bas i nema.
  • Crni86
    1.3k
    kakvo je misljenje o Andriji Vukcevicu iz Rijeke? Moje misljenje je cak da je on nesto bolji od Milicevica, a cini mi se da se spominjao njegov odlazak iz Rijeke. Ali zbog cjelokupne situacije Misko bi vjerojatno trazio 2,3 miljkice
  • Svi na Sjever
    2k
    Kad se analizira naša vezna linija,ona je dosta teretna sa Bulatom i Misicem,pogotovo ako je Ljubo na beku i u tekmama bržeg tempa kao Aek vani i sad Osijek mi patimo dosta.

    Tako da pozitivno gledam na Halilovica koji je motoričan igrac i u oba smjera bi nam trebao donijeti brzinu reakcije.
  • ivosivo
    168
    ↪i more je plavo kakvo je misljenje o Andriji Vukcevicu iz Rijeke? Moje misljenje je cak da je on nesto bolji od Milicevica, a cini mi se da se spominjao njegov odlazak iz Rijeke. Ali zbog cjelokupne situacije Misko bi vjerojatno trazio 2,3 miljkiceCrni86

    Protiv Lille-a je odigrao zadnju tekmu za Rijeku… rekli su da ide u Meksiko…
  • i more je plavo
    891

    Je njega nisam spomenul, jer je Sopic rekao da je pristao odigrati protiv francuza iako je vec sve dogovorio za odlazak u Mexico. Tu je pokazal i karakter.
    On je isto super bek za nase prilike, odgovoran, super centarsut, dobre fizikalije.
  • NitkoBitan
    13k
    Palac gore za dovodenje Milicevica. Ne vjerujem da je skup, a ni los. Nek nam bude standardan. Time bi se rjesile filozofije sa Ljubicicem a za Ukrajinca se ne bi trebali isplacivati bonusi (ionak je sklon ozljedama).
  • jp23
    2.2k
    Marin Leovac je bio sasvim pristojan lijevi bek za sve naše potrebe.
  • i more je plavo
    891

    Samo ga malo stisnule godine, sad bu krpal u Loksi ako Milicevic dođe k nama.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Slažem se. Baš sam to nedavno napisao u jednom razgovoru, previše se on gura prema naprijed pa im Krovinovic mora ostajati na njegovoj poziciji čime se guši njegov doprinos u napadu

    Edit: Tek sam sad skužio da je ovo tema naših transfera, zamolio bih prebacivanje u temu 1 HNL, isprike...
  • jp23
    2.2k
    Mislim sada svakako više nije za nas, ali dok je tu bio, je bio sasvim dobar.
  • Orc123
    5.5k

    Koji ce nam Bog Milicevic iz Loxe? Ako njega dovedu onda ce pokazati da se nista vise ne radi vizijski i planski! Jedino Melnjak iz Hnl ima mjesta u Dinamu i tjt, a njega necemo dovesti...kakav Bozji Milicevic....da dovwdu njega to bi bilo sramotno! Nek nikog onda ne dovode...bolje to nego takve..
  • sanjinlego
    2k
    Milicevic nije za Dinamo. Prije dvije i pol godine bio u Željezničaru - kriminalan, disciplina 0 bodova. U Lokomotivi jako loš nazad, jedino ga izvlace centaršut i brzina donekle.
  • Mihaljević
    8.4k
    Najveći kapitalac bi bio da Vidović uspije kao Baturina prošle sezone , da na kraju sezone vrijedi 15-20 milijuna... A ove panic buy igrače zadnjih 15 minuta prije kraj prijelaznog roka nema smisla ni komentirati.
  • i more je plavo
    891
    Nas najveci problem je sto su nam ocekivanja bila velika.
    Da se uslo u ligu prvaka, ja vjerujem da bi i mi zadnje dane iskrcali 10-tak milja za 3 igraca koji bi mogli biti kapitalci, i kolko tolko zamjeniti ovo kaj smo izgubili.
    Ali desilo se kaj se desilo, i sad je mozda i najbolje pricekati do zime, da Jakir vidi sto od ovoga u svlacionici on moze iskoristiti za ono sto on zeli u momcadi.

    Pokazal je i u Zrinjskom a posebno u Rijeci da nema problem sa provjerravanjem svlacionice, ali tamo je imao vremena.
    Sad da potpisemo 5 igraca, samo da se veli da se nekaj radilo je glupo.
    Moze ispasti da ce i ti igraci za 2 mjeseca biti teret.

    Ja mislim da do zime s ovim kadrom i njegovim gardom mozemo biti konkurentni, a onda nek potera one na koje ne racuna i do tada potrazi ono sto on misli da treba za iducu sezonu.

    Mozda nekome od ovih kaj su dosli, bas Jakirova energija da poguranac i pokaze da je dobra kupnja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.