• austrijanac
    2.8k
    kreće u tim krugovima da je DŠ propali kockar koji duguje poveću svotu novaca izvjesnom PPHrc-Vg

    Nije tema i mrzim skretat s teme, ali ti mogu potvrdit da si na dobrom tragu, doduse nije bas kocka, ali PP je povezan i s njegovim dolaskom u Dinamo.

    Ko zna zna, ko ne zna, jebiga.
  • Droljo
    5.8k
    A bokte. Još će nam pripuz ući u klub. :angry:
  • austrijanac
    2.8k
    Ma nece, ali grad pokusava i hoce.


    Ali o tome bi radije na drugoj temi
  • Orc123
    5.7k
    Joj daj pa sad ne pisite sve i svasta! Nitko nece uci u klub vise preko navijaca...ne moze se ovo rijwsit preko noci ali ce se rijwsiti...preveliki jw pritisak navijaca, gradske i drzavne vlasti! Necemo skretati s teme....nego insajderi....ima li sta novoga?
  • Mihaljević
    8.5k
    Šimić je bio u dugovima još i prije zbog one aqua viva vode ako se ne varam , sjećam se kad su epizodu zauvijek susjeda napravili na sprdnju te firme , kao punili su vodu iz slavine umjesto iz izvora...
  • Majki2111
    2.7k
    Prati se Ojeda
  • Droljo
    5.8k
    Nisam ni otvarao članak ali to bi od prilike bilo to i iz naslova samo.
    Screenshot-2023-09-01-12-39-31-518-edit-com-android-chrome.jpg
    Ipak sam otvorio. Olivari:

    Kad smo se nakon utakmice spustili niz stepenice stadiona Sparte naletjeli smo na tužnu Dinamovu delegaciju kojoj nije bilo do razgovora. Ipak, jedan čovjek je sam krenuo prema nama. Bio je to Ante Todorić, ovog trenutka član savjetodavnog tijela predsjendika Mirka Barišića.

    - Znate što sam čuo u ovoj našoj loži? Nije sad bitno tko je rekao, ali nakon što je Baturina zabio onaj svoj krasni pogodak, iza sebe sam čuo rečenicu; ‘super, sad ćemo ga moći prodati za 30 milijuna eura‘. Dok se god tako bude razmišljalo u Dinamu, do tada će se događati ovakvi porazi i sve više ćemo prema dnu - kazao je Todorić.
  • Mr Anderson
    5.8k

    Kak vi svi pametnjakovići čujete takve stvari sad kad je loše, a ne kad ga se zazivalo u klub.
  • Hrc-Vg
    246
    Pa saznao sam to doslovno jučer dok sam gledao utakmicu
  • Droljo
    5.8k
    Prati se OjedaMajki2111

    Na Instagramu?
  • Majki2111
    2.7k
    Na forumu, na instagramu na youtubu. Već godinu dana. :smile:
  • Orc123
    5.7k

    I sta sad ti bi to neka fora trebala biti!? U ovoj teskoj situaciji u kojoj imamo milju problema ti si se nasao sprdavati samnom jer eto to je smijesno pa ajmo malo a? Pokupit lajkove?
    Prijatelju ja sam ti pisao o ovom u 6mj da bi se moglo desiti ovo! Tu su se sprdavali, vrijeđali, ajmo dat vremena, pocetak peijelaznog roka....sve to dolazi na naplatu. Ismijavaj i dalje slobodno!
    Ne mojenja cinjenicu da sam bio u pravu a rađe bi po cijenu bana ovdje volio da sam u krivu. Ja sam najmanje bitan ovdje, samo Dinamo frende, samo Dinamo!
  • Mr Anderson
    5.8k

    Ma kaj bi Vivas propao, lupaju bezveze. Povećavaju dobit svake godine.
  • Droljo
    5.8k
    Šta je je. Dok su neki mjesecima upozoravali kako se konkurencija pojačava a mi ne radimo ništa, u biti poklanjamo okolo igrače, drugi su smirivali situaciju, da ima vremena, nikog nismo prodali, malo povjerenja u igora i darija itd. Dobili smo kur*inu. Šteta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions