• scooniepenn
    2.1k

    Ajmo reći da si detektirao sve loše što je odrađeno u zadnje dvije godine. No, da smo mi doveli adekvatne zamjene za Ivanušeca i Šutala, dakle lijevo krilo i stopera, plus jednog klasičnog zadnjeg veznog, uz Mihu i Kaneka 1.7. i dalje se ti krivi potezi ne bi osjetili. No, mi to nismo učinili niti 1.9. i tu leže svi problemi u kojima se mi trenutno nalazimo. Sve ovo je bilo ispravljivo osim naravno potrošenih novaca, ali nečinjenje je to zakucalo.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Do nedavno je Glavin policajac vodio rijec o transferima i blokirao iste, a sada to radi njegova tajnica. I mi se pitamo kako i zasto stvari polaze po zlu. Hocemo statut!
  • OsamŠest
    2.7k
    Toliko dugo priželjkivani Kiril Despodov blizu je potpisa za Olympiacos.
  • dinon7
    543

    I jesmo pametniji? Jel se zna?
  • hardek
    1.6k
    Najbolje od svega je da se ponašamo sa ulaznim transferima kao da za kruh nemamo pa jedino u obzir dolaze kojekakve posudbe sa mogucnoscu otkupa. Alo di su te pare?
    Ili para imali ali nitko u ovoj upravi nema muda za preuzimanje ikakvih rizika a čini mi se da je to u pitanju.

    Dao bog da me razuvjere u ovih par dana ali vjerovatno ide par panic buyeva za koje ćemo platiti više nego što trebamo zato što na vrijeme nismo htjeli platiti onoga kog smo trebali...
  • emilperska
    3.7k

    Pa to velim.. Glava je zapoceo kad je platio koliko je platio za igrace koji danas nemaju svrhu i prodajemo ih na Njuskalu. A ovi nobelovci iz uprave su namjerno ili nenamjerno (nebitno kad je kraj blizu), ugasili svijetlo.
    Ljut sam i na sebe jer sam vjerovao da lik koji je bio direktor u kasnije bankrotiranom Palermu i kojem su propali lanci birceva, moze ista smisleno napravit. Tajnicu ne komentiram, zna se koja je njena svrha..
  • Facke
    2.5k
    Eh ljudi moji...teski su to dani
  • Mihaljević
    8.5k
    F47qxbAWQAADTI2?format=png&name=360x360
    Slika koja opisuje prijelazni rok.
  • Blueshadow86
    1.1k
    "Dok prijelazni rok juri, ja ću lagano..."
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ljut sam i na sebe jer sam vjerovao da lik koji je bio direktor u kasnije bankrotiranom Palermu i kojem su propali lanci birceva, moze ista smisleno napravitemilperska

    Tko je ovo?
  • Tongo Doumbia
    2.7k
    Ovaj prijelazni rok i općenito razdoblje me je natjeralo da se osjećam frustrirano , izjedeno i posrano. Ali tješi me da sada svi skupa tu ljubav prema Dinamu trebamo najviše pokazati..
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nisam znao da je Vivas propao?
  • Droljo
    5.8k
    Ispada da je mr futbal za ove naše beppe marotta. Strašno. Jebeni monti pajton
  • Hrc-Vg
    246
    Čuo sam od jednog koji se kreće u tim krugovima da je DŠ propali kockar koji duguje poveću svotu novaca izvjesnom PP. Pa sam pitao jednog koji je u malo višim krugovima, koji mi je to potvrdio i rekao da mu je ostalo samo ono kaj mu na staru glasi…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions