• Orc123
    5.2k
    Je k..ac je dobro..i tako smo sa 9 dosli na 6,5 za Livija je puno puno puno premalo, a i za klub nase razine! Jos najbolje da ispadne da su nam ovi Ivanuseca platili 7-8!
  • Captain America
    14k
    Prodati što prije, dok još vrijede neki klinac?Neki tip

    Normalno da ne. Ali bolje s 23 kao Šutala, Olma i Majera pa uzeti novce nego s 24, 25 pa dati Livija ili Ivanušeca za cijenu za koju smo prodali Franjića lani.

    Nitko sretniji od mene da ostanu cijelu karijeru tu, ali vidiš da je i jedan Livi htio promjenu unatoč suzama.
  • hardek
    1.5k
    Ma neznam, draže su mi te 2,3 godine više što je ostao Livi i uspomene koje su se napravile nego tih 2 3 milijuna eura razlike od kojih ionako ne napravimo nikakav napredak nikad.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Klub kao Dinamo mora imat uvijek igrace koji su za izlog, ali i one koji su kicma i nositelji.
    Napredak je ponekad i ostat na istoj razini. Olako se zaboravi da nam ipak glavnina proracuna dolazi od transfera.
  • Neki tip
    19.4k


    Financijski stoji, ali zakaj se uvijek vraćamo na pare..

    Pa više nam je sreće valjda donijelo to što su ostali dulje, donijeli sjajne rezultate, nego da su prodani ranije pa donijeli više eura, na to ciljam.

    Naravno da moramo i prodavat, nisam nerealan po tom pitanju, samo velim da bih uvijek radije Livija do 28. za 7.5, nego Livija do 23. za 10 ili 12 (neovisno o tome jel takve ponude imao, a nije).
  • über alles
    1.5k
    Covjek ima 28 godina pred istekom ugovora.

    Otiso je tam da uzme ozbiljnu lovu koju mu mi realno nemremo ponudit.

    A I ocito je da ga mi cijenimo vise nego ostali,jer realno za jace lige ipak ima mane(igra nogom/visoka lopta)koje vise nece ispravit.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Dinamo: “hoćemo 10 milijuna za Oršu, inače ne dolazite!”
    Soton: “evo vam 5”
    Dinamo: “ok, može!”

    Dinamo: “hoćemo rekordnu odštetu za Šutala, 25-30 milijuna!”
    Ajax: “evo vam 21”
    Dinamo: “ok, može”

    Dinamo: “hoćemo minimalno 12 milijuna za Ivanušeca!”
    Feyenoord: “evo vam 10”
    Dinamo: “ok može”

    Dinamo: “hoćemo 10 milja za Livija, ni centa manje od klauzule!”
    Fener: “evo vam 6.5”
    Dinamo: “ok, može”

    Podsjećamo pomalo na Cartmana iz South Parka kad ga je susjeda iscjenkala s 8 tisuća na 15 dolara da joj očiste snijeg.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Jbg da se uslo u LP mi bi imali jacu pregovaracku poziciju. Ovako su klubovi svjesni da mi jednostavno moramo prodat igraca da popunimo budzet...
  • hardek
    1.5k
    Svaki ovaj transfer je priča za sebe realno. Oršić i Livaković su zaslužili svoje transfere i s obzirom na sve tu nema neke zamjerke. Šutalo je bio vruća roba i sigurno bi za njega izvukli više da su mogli. Ivanušeca ne mogu prežaliti za ovaj iznos s obzirom da je imao ugovor na dugo vremena. Najviše od svega ne mogu prežaliti da su otišla sva 3 odjednom, a Petko se još nećka ali vjerovatno neće otić. Mora se zaposliti sportski direktor koji će imati neki plan u glavi, aha ovaj igrač je u dobroj formi, reprezentativac, dostigao je neki peak što se cijene tiče u Dinamu ajmo ga prodat sljedeći rok, i da već zna na koji će ga način zamjenit. Naši su prijelazni rokovi jako slabo odrađeni što se plana tiče, ok možda se sad i pojačamo al realno opet je to na "divlje".
  • plavi72
    720
    Ivanušeca mi je najžalije premalo je dao Dinamu,a premalo i novca za hr.reprezentativca u najboljim godinama,ali možda hoće transfer tata,menadžer,on se i ne pita vjerojatno...moderan nogomet !
  • OsamŠest
    2.6k
    Preuzimas od Olmica i Noga status insajdera na Zoni?NitkoBitan

    Haha, i da imam konkretnu informaciju, u životu ju ne bi podijelio na društvenim mrežama i internetu :grin:
  • The Undertaker
    4.1k
    Od koga vi očekujete dugoročne ili srednjeročne strategije kad nitko ne zna da li će sutra biti u klubu? Ovo je "take the money and run" obrazac ponašanja i mora se što prije prekinuti.
  • Orc123
    5.2k

    Mi smo Budzet popunili prodajom Sutala!
  • Ivanmtk
    678
    Koliko sam shvatio iz vaših upisa na ovoj temi zadnjih dana, roster nam je prekratak i trebaju nam pojačanja. Ali niti jedno pojačanje koje se povezuje s klubom nije dovoljno dobro i svak od nas na forumu zna neko bolje.
  • plavi72
    720
    Ma profa će to posložiti,samo da složimo sad tri pobjede(Sparta-prolaz,ne mora pobjeda) i onda na Poljudu pokazati tko je nadmoćni suparnik!
    Rijeka
    Sparta
    Osijek
    Slaven
    Rudeš
    Poljud
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.