• Gražvydas Mikulėnas
    12.2k
    Vecina foruma zaziva kapitalce i neke dokazane igrace a sad se o crncu raspisalo kao da je novi ibra :lol:
  • Juznjak
    3.1k

    Spominjala se cifra od 1,5mil. Ovo sve zvuči odlično. Mi iskoristimo tu klauzulu i onda ga odmah prodamo Torinu za 1,5mil i u plusu smo 0,5mil.
  • Orc123
    5.2k

    Ili je jednostavnoje da ga oni prodaju a mi uzmemo postotak koji nas ide...na isto dođe..
  • Juznjak
    3.1k

    Moje je bilo sarkastično s obzirom da uprava gleda na svaki cent i donosi čudne (loše) odluke zbog toga. Naravno da je ovo što si spomenuo bolja opcija. Općenito mislim da nismo klub koji bi se trebao mislit hoće li kupit igrača Slaven Belupa. Uzimali smo puno bolje igrače iz uspješnijih HNL ekipa pa nam apsolutno ništa nisu donijeli i pokazalo se da su bili ogroman promašaj. Do kraja roka nam obavezno treba igrač koji će istog trena uletit u prvi sastav, a smatram da i uprava ima oči pa bi im trebalo bit jasno koje su to pozicije koje posebno treba gledat. Znači nema potrebe da više tražimo igrače za koje se nadamo da ćemo ih za 3-4 godine moć prodat za 20+ milijuna, a sada nam nisu pojačanje.
  • Captain America
    14.1k
    Špika se troši poprilično s obzirom na igru u oba smjera i trebamo zamjenu za njega. Po meni je Crnac jači igrač od Emrelija koji ni nije krilo i Menala. U situacijama gdje ti u HNLu svih 9 ekipa parkira autobus na kat u 16 bi od Crnca i njegove lijeve noge mogli imati velike koristi za razliku od Menala. Jakir traži fizičke zvijeri i tu opet Crnac ispada dobar fit.

    Jasno, veliki plus je i pjena na ustima magaradi i kmečanje svih mogućih njihovih piskarala.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Clanak SN o Ademijevom izboru izmedu Dinama i Trabzonspora je toliko degutantan da sam ih blokirao na fejsu, klik im vise nikad ne dam i molim da se ne lijepe njihovi clanci igdje na Zoni.
  • CastAway1986
    853
    Uremovic, Vidović, Okereke uz rješavanje Marina, Menala i Drmica i ja zadovoljan
  • Orc123
    5.2k

    Puno premalo pogotovo za iznos koji smo zaradili!
  • marcio amoroso
    32.6k
    Uremovic, Vidović, OkerekeCastAway1986

    To bi bio minimum, ali neće odraditi ni to. Ni blizu toga.
  • Carrasco
    4.1k
    Super što tovarija hoće Crnca, možda i ovi naši konačno bace oko na njega...
  • Orc123
    5.2k
    Znaci za mene minimalno desni bek/stoper, Zadnji vezni, krilo i napadac! I to kapitalci jer ak sad nema para necemo imat nikad!
  • Neki tip
    19.4k
    opciju otkupa Crnaca za 1M€.DiddyGuela

    Ja sam mislio da je to ukinuto. :yikes:
  • Neki tip
    19.4k
    Clanak SN o Ademijevom izboru izmedu Dinama i Trabzonspora je toliko degutantan da sam ih blokirao na fejsuNitkoBitan

    Nastavlja se film pod nazivom Osveta Dinamovaca!

    Nakon što smo u prvom dijelu pofarbali zid i to poslali na službeni mail neprijateljskog kluba, u nastavku smo napravili prosvjed jer se ne gradi Maksimir.

    Osveta Dinamovaca 3 nudi najjači statement do sada!

    Ne propustite - Blok na fejsu! Nema majci mrdanja!

    (Lijep je dan danas nakon jučerašnje večeri pa se nemojte srdit zbog malo zezancije ;))
  • NitkoBitan
    12.4k
    Osveta Dinamovaca 3 nudi najjači statement do sada!

    Ne propustite - Blok na fejsu! Nema majci mrdanja!
    Neki tip

    hahaha s obzirom da jedino preko fb klikam na te clanke od mene vise lipe nemaju, da stavimo stvari u kontekst :joke:
  • Olmic
    2.7k
    Crnac je duplo losiji od spikica, recimo razina marina a on nije za dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.