• Neki tip
    19.4k
    Svega mi, dođe mi koristiti ovu temu za pokuse.

    Mislim, neću, obećao sam @Eduardo, ali lijepa studija bi se dala napraviti.
  • Dinamouberalles
    128
    ne mogu vjerovat šta pišeš
  • Klenx
    4.1k
    Jedva čekam kraj prijelaznog roka pa taman ja bio stoper jer su svi otišli.
  • Mihaljević
    8.2k
    Mierez... Evo ja živim u jednom mjestu blizu Osijeka, imam dosta prijatelja "navijača" NK osijeka , koji imaju veze u klubu, Miereza je Bjelica otjerao sa treninga minimalno 20 puta za svoga mandata.
  • DiddyGuela
    969
    Ademi s jednom nogom je doktor nogometa za Ljubicica.
    Ljubo puno trci? Da, svaki drugi pas mu je pogresan. Pa ako ne znas, onda trci.
    Da ne pricamo o utjecaju Ademija na ekipu.

    Ovo sa povratkom je sigurno BS, ali da je barem istina...
  • Krizy
    36.6k

    @Papastrumf je tu godinama a ti sat vremena. S obzirom na onakvo pitanje, ti si taj kojem želim da u njegovim godinama voliš Dinamo kao on.
  • Patak
    2.2k
    Još malo pa će i kraj prijelaznog roka pa ćemo odahnuti od svih tih insajderskih najava...
  • Juznjak
    3k
    Ajmo reći da ima istine u ovom da nudimo veliki novac za Miereza. Znam da je stoput rečeno kako transfermarket ne daje apsolutno točnu cijenu igrača, ali svejedno, strašno mi ide na živce što mi za većinu izlaznih transfera prihvaćamo ponudu koja je manja nego na spomenutoj stranici, dok za ulazne transfere nudimo više.
  • Majki2111
    2.6k
    Napravi, molim te.
  • Blaz
    353
    ti mozes samo na gol ,al protivnicki.
  • Facke
    2k
    Po meni su gluposti da Jakir oce Brodica. Koj bume znjim?
  • Patak
    2.2k
    Sa studijama treba biti oprezan. Bilo tako jedno istraživanje koliko je velik muški sp.... organ. Otišli istraživači u dva susjedna sela obaviti istraživanje i kad su se vratili sa rezultatima i u jednom ispalo da je prosječan 14 cm, a u drugom 21 cm. I sad to je ipak bilo malo preveliko razilaženje u rezultatima pa su išli istražiti što se dogodilo. Ispalo je da su u prvom selu mjerili a u drugom anketirali mještane...
  • OsamŠest
    2.6k
    Ukoliko se Ademi vraća, nek Petković i Livaković još malo pričekaju..
  • Zagi
    5.2k
    Jakir da je mogao u trenutku kada je htio Brodića dobiti Kulenovića, uzeo bi Kuleta. Toliko o tome.
  • morales
    128
    gori forum a ostalo jos samo 20 dana prijelaznog roka drzte se haah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.