• austrijanac
    2.7k


    Mišićevog načina igre garantiram da je nemoguće naći jer ih u svijetu ima valjda 20.

    Morali bi posegnuti za nekakvim destruktivcem i prilagodit način igre.

    A i onda bi bilo upitno (pogledaj United vs Wolves kaj se događa kad staviš destruktivca s dvije napadačke osmice).
  • Zagi
    5.6k
    Agoume još nikam nije otišao. Sam kažem.
  • Georg Koch
    3.8k
    Uvjeren sam uvjeren, da cemo uraditi neku transfer bombu.
    Kacavendu i Stojkovica svi vec "racunamo" kao nase.
    Siguran sam da dolazi bomba na zadnjeg veznog ili napadaca.
    Pa to su nam duzni.
    Ili sam samo preoptimistican opet, ne znam, ali mislim da ce se to posloziti.
  • SAS1987
    13.7k
    Uvjeren sam uvjeren, da cemo uraditi neku transfer bombu.mm8

    Dolazi Bomba.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Prije da ćemo ostat bez nekog od očekivanih nego dovest nekog neočekivanog kapitalca
  • Hrc-Vg
    243
    Mene je čak strah da nekaj ne ode u kurac u zadnjem trenu s ovima iz Lokse…Ovima kaj buše iznutra bi fijasko u ovom slučaju bio jeben argument za nesposobnost Šimića i kompanije…
  • Zagreb1992
    1.3k
    Kaj to opet Morelos aktualan za dolazak u Dinamo ?
  • dZg1986
    386
    Bono potpisao za Al Hilal što znači da bi Sevilla mogla krenuti po Livakovića
  • Mihaljević
    8.4k
    Morelos vjerovatno forumsko nagađanje ... Kad bi njega doveli , pa to bi bio posao stoljeća.
  • Mihaljević
    8.4k
    F3w30egX0AExuuk?format=png&name=900x900
    Teško , teško ... Al da ode recimo Petković, vjerovatno realna opcija.
  • mali M
    3.6k
    More se pojavilo profila sa samo jednom agendom a to je da pljuje po Šimiću i Bišćanu... I to ono bez argumenata samo sarkazam i pljuvanje... Al dobro.. uglavnom momci kad čujem ovu patetiku da smo si uništili suradnju sa Alžirskom akademijom navru mi suze, samo da ne propadne suradnja i sa Pekinškom akademijom... Ajde nemojte molim vas... Dopeljano je kolko već igrača ove sezone 6-7? "Kapitalce" Dinamo nikad nije dopeljavao, tu reputaciju tek gradimo.. "sigurno" će nas igrači i klubovi odbijati jer nismo htjeli potpisati ozljeđenog igrača.. takvi klubovi i igrači nekaj očito muljaju pa nek nas onda i zaobilaze.. moš mislit kak će nas tipa Red Bull zaobilazit jer smo odbili ozljeđenog anonimusa, a na našim igračima zarađuje desetke mil. Ajde stanite malo na loptu...
  • Patak
    2.3k
    Takvih akademija kao ta alžirska mi imamo samo u Zagrebu nekoliko boljih, a Dinamova je 100x bolja.
  • boem
    309
    Baš to, a i u slučaju da im iskoči neki vanserijski talent, sigurno neće kod nas završiti.
  • Droljo
    5.5k
    Onaj ođiđa ofoe bi nam legao kao budali šamar za zadnjih pola sata mijenjati mišića a kad se dovede u formu za bit u paru sa josipom. Dobar, iskusan. Zna sve. Jbga jučer zajebao, ali i nama je bilo slično protiv aeka
  • Orc123
    5.5k
    Ta akademija je na razini Lokomotivine akademije!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.