• Zagi
    5.6k
    Može odmah i u nekakav pinani thread da si ljudi pročitaju svako jutro uz kavicu.
    Da se ne zaboravi gdje smo bili i gdje još uvijek jesmo.
  • Nogo
    1.4k

    Ovo je jučer u 18:20h :/
  • diebalo77
    173
    Nadajmo se da sutra ide Potpis Kaneko pa bude lakše čekati ostale
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Ako mu se posao ne svidja, da - neka ga ne radi.Mali dioničar

    Bilo bi super da je tako jednostavno.
    Da Simic nije htio danas bi upravu cinila preostala 3 clana, od kojih su dva uletila zadnji dan.
    Trener bi bio netko iz unutarnjih rezervi. Eventualno Zekic.
    Kome se da neka zamislja kako bi tekao prijelazni rok s tom ekipom.
  • Droljo
    5.5k
    Dok ne bude slika sa dresom ništa nije gotovodZg1986
    Bude to. Ako su ovi stvarno poduplali cijenu klub bi sa time trebao izaći u medije.
  • Orc123
    5.5k
    ja ipak mislim da ce to jos rijesiti s Anderlechtom...i njima ga je u cilju prodat, a nama kupiti. Mislim da bi se mogli naci na nekoj cifri pogotovo ako je decko tu u zg. Vjerojatno i on zeli onda u Dinamo pa ce napraviti pritisak....
  • Mali dioničar
    14.7k
    Da Simic nije htioTradicija bunta

    Al je htio. Imao je zbilja dosta vremena pripremiti se jer nisam baš vidio da je operativno bio 24/7 u nečemu. A podržavamo ga u njegovom putu 10tak godina.

    U svakom slučaju je zaslužio i potporu koju ima i propitkivanje zašto neke stvari radi kao što radi.

    Trenera smo imali, kakvog takvog razmontiravao je majstore s mora i uveo Dinamo u LP.

    Imali smo nelošu školu nogometa koju je posjekao do temelja.

    Nema sad rikverc. Stavio je trenera kojeg je htio i posjekao je školu i stavio sve svoje ljude.

    Što je ok jer je on zadužen za to i to mu je posao. Svaki posao podložaj je kritici, a posebno ovaj koji on obavlja.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Doista neke stvari ne razumijem. Nakon godina jednoumlja smo se izborili da ne bude jednoumlje. Da, doslovno svi kao što je napisao @Mali dioničar smo se izborili da više ne bude jednoumlje, a sada se skače kada se uputi konstruktivna kritika.

    Šta trebamo sa jednog jednoumlja na drugo? Svima nam treba začepiti usta? Ne smije se napisati da Bišćan kasno mijenja i da nisu dovedena pojačanja dostojna Dinama?

    Jebena nas politika čeka i jebena vremena ako smo dužni začepiti usta i šutjeti.
  • Mali dioničar
    14.7k


    Ja sam uvjeren da će generalno biti ok. I optimist sam uvijek u životu i vjerujem i u novu Kranjču i u novi Maksimir.

    Ali da - malo smo u defanzivi i sa Mamićeve retorike plasmana u LP i “učenja” tamo čitaj stavi Kovu i Halilovića sa 17 godina u izlog do preokreta Bjelice i meni ne omiljenog Dilavera ali lika sa stavom “sa Dinamom se nitko neće zajabavat” i borbe za proljeće u LP došli smo do “ajmo smanjit budžet.”

    Jebote te smanjivanje budžeta i to u situaciji inflacije kad Saudijci bacaju lovu iz helikoptera, mi ćemo igrače pod ugovorom cimati za smanjivanje budžeta. I ne pričam jasno o preplaćenim transferima tipa Beli, Špikić i Čabraja iz Gorice i rikvercima od 10 milja za Baru i ekipu nego o ideji vodjenja kluba.

    Budžet treba ostati isti odnosno povećavati, a rashode treba drugačije kanalizirati. Na kraju krajeva svi se nadamo da će dio rashoda kluba ići za novi stadion.

    Kako ćeš jebeno graditi novi stadion sa smanjenim budžetom evo ako ima neki student nek napiše diplomski na tu temu.
  • Ali
    2k


    Nema svetih krava ! Zakaj ih se nebi kritiziralo ??? Pa ne kritizira se njihova ljubav prema Dinamu.

    Nego konkretno Biscana da nema povjerenja u igrače jer kasno radi zamjene i rijetko >3 izmjene, isto kak smo se rugali Cacicu da je senilni starac i da zaboravi mijenjati.

    Šimića da je neodlučan i da odugovlači oko transfera i da smo u njegovom kratkom mandatu doveli samo jednog igrača prije prvog kola hnl i to iz druge lige u kojeg očito ni trener ne vjeruje.

    Oni su skupa došli i isto razmišljaju i veliki su prijatelji pa tim više čudi da nema jasnog smjera, na trenutke se doima kao da uopće ne razgovaraju.

    Dinamo mora ulazne transfera zaključiti u lipnju kako bi kolovoz dočekali sa uigranim linijama.

    A sad i osvrt na ldio izjave :

    nagomilali igrače sa poluproizvodima kao što su Špikic, Bulat, Kulenovic, Bočkaj, Štefulj i takvi gelipteri

    Je točno, ali je dobio i Šutala B, Šutala J i Baturinu, kaj je kapital kojeg nema niti jedan SD u krugu od 500km i očekivanih cca 20 mil € u narednih 12mjeseci kroz % od transfera.

    Ja sam čitajući tvoj upis stekao dojam da je Šimić preuzeo Slaven Belupo a ne Dinamo, pa mora smanjiti budget po nalogu Martine Dalić i da bi kupio pojačanje mora nekaj i prodati a u osnovi može čekati kraj prijelaznog roka pa ubosti kojeg igrača bez ugovora ...

    Mi navijači očekujemo drugačije prioritete, dovesti pojačanja na očito deficitarnim pozicijama i to prije odlaska na pripreme, potom jasno dati do znanja produženjem ugovora na koga od postojećih računaš ubuduće, a čišćenje viškova nakon toga.

    I za kraj, dečki ne rade tu kao volonteri pa da odmahnu rukom na kritike i demonstrativno vrate ključeve i napuste uvrijeđeni..
  • emilperska
    3.4k
    Dosta nas je bilo inolvirano od 2014., neki i od 2007. u razne pokrete kojima je za cilj bila demokratizacija Dinama. Tada se nisam slagao valjda s 70% stvari i to sam kroz razne udruge, najcesce i rekao. Ako sada, makar ovo i dalje nije demokratski Dinamo, zelim nesto kritizirat, to cu i napravit. Pa nije ova struja kao "osloboditelji Zagreba" 45' pa da ce sjec glave svima, za to se svakako nismo borili.
    Simic nije kriv za los moneyball unazad 3 godine, nije kriv sto je nasljedio momcad u kojoj su starteri Bulat, Spikic i Ljubo na beku. Nije kriv ni sto financije nisu idealne. Ali neke stvari mora objasniti jer ovo na ovaj nacin nema smisla, pogotovo ne u sezoni gdje se jogurt ocito jebeno pojacao:
    1. Zasto je doveden francuz iz druge lige za ozb.pare, a nemamo para za lijevog beka i za novi ugovor Petku?
    2. Sto je tocno izveo s Jankovicem i koja je prica iza tog, da li je to stetan ugovor po klub?
    3. Ako ti trener vec mjesec dana place o pojacanjima, sta ti radis? Zasto nema nikakvog ocitovanja po necemu?
    4. Koji je plan ako odu barem 2 od ova 4 nositelja sto je realno i da li to utjece na ciljeve?

    Lp
  • Captain America
    14.6k
    Ako netko misli da je slučajno kako Miskovic i Šikić odjednom traže duple pare za svoje igrače nakon svih podjela novaca i šlepera igrača što smo im dali i poklonili, taj onda ništa ne zna o Dinamu i kako se poslovanje vodilo u našem klubu.

    Bjegunac je stvarao svoju mrežu biznisa više od 20 godina i nema niti jednog managera u Hrvatskoj, a da on nije imao prste sa njima i da mu nije kasnije dužan neku uslugu, kao ni kluba koji nije surađivao u prošlosti u nekim kombinacijama sa istim, uključujući i uvijek omraženi Hajduk. Svi su oni dobro namireni i svima njima odgovara, da jedan takav lopov koji ima veze po cijelom svijetu i dalje drma HNL-om kao i svim institucijama u Hrvatskoj jer će prije svega zato biti bogato plaćeni prljavim novcem, a i sve njihove usluge i suradnje dodatno nagrađeni, što je između ostalog sve i dokazano na sudu.
    BluePhone67

    Izvisili smo s Friganom i to nam je svima jasno zašto i samo budala kritizira Šimića jer nije dao 6 milijuna za igrača s jednom dobrom polusezonom HNLa. Ako nudiš 3, a matični klub ima ponudu 6, jasno da ga nećeš dobit. Mi smo dosad izvisili s Bakrarom, Satrianom, možda Ukrajincem i možda Khaouiem i zbog njih je nastalo ogorčenje nas koji kritiziramo Šimića. Tko od tih igrača ima menadžere s kojima je međugorski Valderrama pljačkao klub? Ukrajinac je čak u Duduovoj agenciji, a on s onim dolje sigurno ne radi na oštećenju Dinama.

    ako još nadodamo i da nam mila uprava na čelu sa Vlatkom i Mirkom rade štetu jer su mu ogranicili ovlasti i blokiraju ulaze iz samo njima poznatih razloga, dok se pritom dobro skrivaju iza tih odluka jer nitko njih u ovoj priči danas i ne spominjeBluePhone67

    Šimić je svojim potezom odbijanja ulaska u upravu doveo Barišića pred gotov čin pred skupštinu i morao je pristati na njegove uvjete. Barišiću i dalje treba podrška navijača i Šimić ima sav leverage. Ako mu stvarno rade takve probleme, neka se makne i javno kaže što mu rade pa nek se ovi smradovi koprcaju. Nitko od navijača mu sigurno takav potez neće zamjerit.

    Zato Šimić danas zbog takvih ne smije pogriješiti oko igrača, zato danas i nema bugget za potrošit kao oni prije njega jer love nemaBluePhone67

    Zato je istreso novce na grijača klupe kojeg Igor kritizirao nakon prijateljske s Dugim Selom, a sad je problem sličan iznos za prvotimca koji vjerojatno rješava rak ranu zadnje 2 sezone i još dobiješ top igrača u vezi kad se Ljubu neće više trošit na neprirodnoj poziciji.

    Svi mi ovdje volimo Dinamo i želimo mu najbolje. Ako je Dinamo pod zlotvorom imao rezultate, onda se od Šimića očekuje da povede klub u pošteniju i još uspješniju budućnost. Sam je govorio da mu je cilj biti sportskim direktorom. Nije sveta krava i njegovi potezi su podložni kritikama kao i svakog drugog klupskog dužnosnika.
  • NitkoBitan
    13k
    Pitanje je koliko je nama transfera prije propadalo (pogotovo inozemnih) ali se o tome nije pisalo jer se znalo na cijoj sisi je bio dobar dio novinara.

    Famozno okretanje unutarnjim rezervama se nije pojavilo samo od sebe.
  • Svi na Sjever
    2k
    Dinamo za dva mjeseca u skupini LP
    1.kolo Dinamo- Arsenal, očekivani sastav;

    Nevistic-Rile-Bernauer-Perić- Bogdan-Misic-Ljubicic-Stojkovic-Baturina- Kaneko-Frey
  • marcio amoroso
    33.2k

    Izvadi Mišića i Baturinu i ovo je rang Rijeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.