• vjeko1701
    5.9k
    I meni je Zalanika pao na pamet kao potencijalno ok zamjenski golman mada mislim da je Zagi bio ipak klasu bolji kad je dolazio.
  • Tundra
    518
    Zagi je top golman, njega vidim kao drugog, a Zeleni bi bio idealan treći golman.
  • Infinity
    15.3k
    Zato mozemo uzeti potencijal i na dvojnu registraciju ga koristiti kao rezervu sebi i prvog golmana nekim Sesvetama. Moze uskociti u nekom kupu ili laksoj HNL utakmici ako vidimo da polako raste. Uz dobar plan se moze razviti u prvog vratara. Dvije sezone na dvojnoj, jedna na posudbi u nekom Belupu ili Mariboru i mozda mozemo prodati Nevistica.

    Meni se ta ideja vise svidja nego dovodjenje iskusnog golmana koji ce po odlasku prvog biti ipak malo previse ispod razine prvog golmana Dinama. Nama Zagorac danas ne moze pomoci, a da se nije dogodio slucaj Nevistic sad bi bila teska panika.
  • vjeko1701
    5.9k
    Zagi je bio top golman ali mislim da godine bez kontinuiteta i starost ipak dolaze na naplatu.
  • Tundra
    518
    istina, al svake godine kup odradi korektno
  • vjeko1701
    5.9k
    To je ok ako bi nam prvi golman bio bez ozlijeda i na razini kakvu tražimo. Recimo dobar plan za iduću sezonu ako se Nevistić ovu dokaže. Za ovu tranzicijsku godinu, meni malo preriskantno. (Opet sve govorim u slučaju odlaska Livakovića)
  • vjeko1701
    5.9k
    Kup da...al bi bio nervozan da igrom slučaja mora braniti neki bitan derbi ili u Ligi Prvaka.
  • Mulec86
    389
    Super mi je Zelenika i postujem kolko voli Dinamo ,ali on kvalitetom nije golman za veci klub od Varazdina. Mrak mi padne na oci dok se sjetim njega Jezine i onog poljaka.
  • Infinity
    15.3k
    Riskantno jest, al netko je zaposlen da prepozna potencijal, pa nek odgovara ako mali nesto sjebe u slucaju potrebe :grin: :rofl:

    Realno, da je taj mali mozda vec ove sezone bio na posudbi bilo bi super, ali se isto tako mozda moze naci golman koji ima 18 godina i sezonu u seniorima. Operise se po Aziji, Africi, Francuskim nizim ligama, mozda je oko zapelo za nekoga.
  • vjeko1701
    5.9k
    A možda...zasad je Livi još tu tako da...Ako i kada ga vidim u dresu drugog kluba ćemo vidjeti koji su planovi našeg sportskog sektora.

    A ako bi koje tržište gledao za mlade golmane, to je Slovenija, imam osjećaj da u svim sportovima znaju izbaciti jako dobrog do odličnog golmana svako malo.
  • Eduardo
    17.6k
    istina, al svake godine kup odradi korektnoTundra

    Meni je baš njegov nastup u kupu protiv BSK-a ostao urezan u memoriju. Skuhao je oba gola koja smo primili. Mislim da ga je pregazilo vrijeme za neku ozbiljnu rolu u momčadi. Treći golman? Ok. Za više od toga? Ne.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    vidio sam baš danas da se Ajax spominje po titteru u vezi Šutala, ali reko neću prenositi :D nadajmo se da Šutalo ostaje
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Moze u slucaju da prebace lovu od Timbera.
  • Noel
    4k
    35 +5 bonusi čisto oke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.