• flexXy
    1.9k
    Ako Ivanusec odlazi treba nam kapitalac i za krilnu poziciju. Osim ak ne mislimo da Menalo i Marin to mogu pokrit. Bas smo tanki sa kvalitetom u rotaciji
  • Orc123
    5.1k

    Jedina stvar je da kad nije islo Ivanusecu tu je bio Orsa...a sad imas Menala i Marina...
  • ksapi
    2.2k


    Igrali smo nogomet i bez njega, dok je bio u kurcu smo takodjer bili lideri HNL-a. Bas dramis bezveze prije vremena
  • Mali Zeus
    9.8k
    Igrali smo nogomet i bez njega, dok je bio u kurcu smo takodjer bili lideri HNL-a. Bas dramis bezveze prije vremenaksapi

    Ok.
  • mali M
    3.5k

    a znam, ali vidjet ćemo kako će to na kraju završiti.. zato ja i kažem da bi primjerice Šikiću i Miškoviću rekao da kada se jednom vrata zatvore za Dinamom, nema više povratka... mislim da nisu baš ni igrači oduševljeni što ih klubovi tako licitiraju.. mene kao igrača bi smetalo da vidim da klubu nisam nimalo bitan ja i moj razvoj nego da bi me utopio i u tunguziju za cent više.. čini mi se da je Frigan u tom filmu
  • Facke
    2k


    znas kaj bi ja? Za levu stranu ovuga japanca zel.
    Koki Saito

    Odigrao dobru sezonu vu nizozemske , 7 golova , 5 asistenciji. Zamisli desne Kaneko leve Saito. Dva mala brza japanca. Bormes bi bile fora.
  • deda
    28k
    Tržište je to. Kao što mozda Luka želi otići iz Dinama, tako Luka želi iz Lokse u Dinamo. Stvar je pregovora i pozicije tj. u kakvoj je ko frci. Rijeka mora prodati Frigana da bi živjela, isto kao što Loksa mora prodat Stojkovića ili Kaču, a Dinamo nekog od svojih pulena. Treba biti strpljiv.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    i to u klub koji je maksimalno pola stepenice iznad Dinamavjeko1701

    Možda sam subjektivan, ali veliko pitanje dali je uopće iznad , samo po infrastrukturi al tu nas šiša i Vardar...
  • blue heart 72
    1.4k
    da ovi u Feyenoordu su sisali vesla. Imaju igrača koji igra nizozemsku ligu i kupovali budu skupljeg igrača iz HNL-a. Ajde molim te lijepo.
    Po meni je Luka jedini od igrača koji se spominju kao potencijalni izlazni transferi za kojeg nemamo nikakvu unutarnju rezervu
  • Orc123
    5.1k

    Zanimljiv izbor kolega...a i za japance vele da dobro da su 2 skupa, lakse de prilagode....mislim, meni Ivanusec top igrac i bas bi mi bilo zao da ode....
  • marcio amoroso
    32.5k
    Možda sam subjektivan, ali veliko pitanje dali je uopće iznad , samo po infrastrukturi al tu nas šiša i Vardar...Svi na Sjever

    Jesi. I nema kategorije u kojoj nisu iznad nas. Momčad, momčadski uspjesi, infrastruktura, gledanost. U svemu su iznad nas.

    Ne mislim na tebe, ali imam osjećaj da je ono četvrtfinale EL koje smo igrali shvaćeno kao finale LP. Mi smo u svakoj grupnoj fazi LP uvjerljivo zadnji, da prezimimo u Europi nam je trebalo preko 50 godina, imamo 5 tisuća prosjek na ruševini od stadiona, ali eto, mi smo s njima u gram, ako ne i bolji.

    Ne valja sam sebe podcijeniti, ali vala ne valja ni precijeniti.
  • The Undertaker
    4.1k
    Luka je na prodaju već barem godinu dana ako ne i dvije i jasno da će otići čim stigne ozbiljnija ponuda. Šimić je poentirao dobro da Dinamo u ovom proteklom razdoblju iza Zorana Mamića nije profilirao domaće zamjene za ključne igrače. Ono gdje smo mi pravili razliku u odnosu na druge klubove je što smo odlično odrađivali taj prijalz iz juniorskog u seniorski nogomet i uvijek smo na vrijeme pripremali zamjene. Kačavenda, Frigan i Stojković (ako je njih struka predvidila za zamjene) su trebali biti kupljeni prije godinu-dvije. Sad ćemo biti prisiljeni nadomjestiti tu rupu gotovim igračima. Nešto će nas više koštati ali, uz malo sreće, para bi trebalo biti.
  • emilperska
    3.1k
    Moje viđenje je da će s Ivanušecom napraviti nešto kao s Majerom 2021. Ostati će do kraja kvalifikacija i ako se ne uđe u LP (ispali od Šerifa), ide i on. Ako se uđe u LP, možda i ostane.
  • mali M
    3.5k

    ma kakavi frigan, stojković i kačavenda prije dvije godine. šta 16 i 17 godišnjake? Pola naših super zvijezda ne uspije prijelaz u seniore, a priprema ih se pošteno za to cijelo djetinjstvo, a ti bi juniore drugih klubova koji nisu ni odrasli u poštenoj konkurenciji i mentalitetu.. Dinamo iz HNLa mora kupovati baš ovako, 20godišnjake koji su pokazali da se znaju nositi sa seniorima.. to što se sad klubovi moraju znat postavit u svoje okvire je drugi par čarapa
  • The Undertaker
    4.1k
    20godišnjake koji su pokazali da se znaju nositi sa seniorimamali M

    Ja se slažem sa tobom ali onda treba biti spreman platit 4-5 milijuna nečega (ili dati postotak od prodaje) a ne 2-3. Da ne duljimo previše, vidit ćemo na kraju prijelaznog roka kamo gone. Ja ne vjerujem da ćemo bilo kojeg od njih trojice (osim možda Kačavendu zbog ozljede) dovesti ispod 4 mil. ali dozvoljam da ne poznam nogometno tržište.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.