• M77
    456
    Španjolski novinar Michel Maragliotti Núñez na twitteru navodi da je urugvajski napadač Martin Satriano na korak do prelaska u Maksimir, te da su klubovi već sve dogovorili!
    Satriano je napadač Intera vrijedan 7 milijuna erua, a prošlu sezonu je proveo na posudbi u Empoli FC. Inter je navodno spreman dati Urugvajca na novu posudbu uz mogućnost otkupa.
  • Laugreano
    1.4k
    To je vec bilo nekoliko puta. Samo sto je novinar urugvajac, a ne španjolac, Ali nasim novinarima je bitno clanak napisat, a da li su informacije tocne, to je manje bitno.
  • diebalo77
    173
    Samo se molim bogu da ne ode netko od glavnih četvorice jer dostojne zamjene nemamo za njih
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mozda mi jos nismo doveli ocekivanja pojacanja ( bakar, frigan , stojkovic ) jer smo ocekivali prvi dan prijelaznog roka transfer gvardiola u city , cime bi se oslobodilo 16-20m € pa bi se time lakse disalo. I dalje vjerujem da ce pojacanja doci. A dok god se nitko od nasih reprezentativaca ne prodaje nema panike
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    pišem još jedan upis sa mišljenjem što bi po meni bilo super.

    Gvardiol ode u City.
    Pustimo Drmića besplatno
    Dovedemo Satriana, Frigana, Kačavendu i Stojkovića. Sve skupa 10M. I naći kvalitetnog lijevog beka.
    Dignemo Petkoviću malo plaću da potpiše novi ugovor, zadržimo Ivanušeca, Šutala I Livakovića.
    Ako Petković ode ok, imali bi Frigana i Satriana kao zamjenu.

    GK:Livaković ( Nevistic )
    RB:Ristovski Mohharami Bernauer
    CB:Peric Sutalo Sutalo Bernaeur (Perkovic)
    LB:Bockaj Perkovic (pojacanje)
    CM:Misic Sucic Ljubicic Bulat
    AM: Baturina Ivanusec
    AMR , AML: Ivanusec Spikic Kacavenda Stojkovic
    ST : Frigan Satriano ( Petkovic )
  • CISCO
    161
    Ljudi ovdje ko da su pali s Marsa pa im neke stvari nikako ne idu u glavu.

    Ne, Dinamo neće potrošiti 10M na transfere, a pogotovo u ljetnom prijelaznom roku.

    Jer nikada niti nije.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Baš me zanima kakva je situacija s Urugvajcem
  • mali M
    3.6k
    a nestrpljivi smo šta ćeš.. uglavnom, svako s malo pameti bi Stojkovića i Frigana, ali nikako po predloženim cijenama.. dobro je netko rekao Ivanušec sa sezonama u europi i reprezentativac 7mil, Frigan 0 europa, 0 repka, 1 poštena polusezona 6mil. ja neznam samo kako nekima nije neugodno uopće postavljat takve cijene. ja razumijem da ti kao klub moraš cijeniti svoje igrače ali ovo precjenjivanje i onda rasprodaja ugleda po cipru i 2 austrijskim ligama je zbilja smješno... kako će itko više šikića ili miškovića shvatiti ozbiljno kad si tako uništavaju rejting.
  • Nolifer
    6.9k
    Jel se možda čeka taj famozni statut, da se to prvo riješi? Pa da nakon kaj to definiraju, da krenu sa transferima?
  • flexXy
    2k
    Ne, Dinamo neće potrošiti 10M na transfere, a pogotovo u ljetnom prijelaznom roku.

    Jer nikada niti nije.
    CISCO

    Pa to i nije bas istina. Vrlo lako provjeris na ovom transfermarkt linku. Mi smo jednostavno klub koji mora i upucavat novce u transfere jer je jednostavno nemoguce proizvest kroz skolu nogometa dovoljan broj igraca koji ce bit na nasoj razini. Ono sto je do sad bio problem je da bi veliki kolac transfera bili igraci koji su se kupovali za bjeguncev utjecaj u hns-u i rikverce menadzerskim agencijama. Ako se tome stane na kraj s nekakvom racionalnom potrosnjom od 8,9m eura na ciljana pojacanja po sezoni mozemo bit vrlo konkurentni u europi.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Ako se već pazi na svaki € kod plaćanja odšteta, zanima me dali naši uopće gledaju igrače koji mogu doći bez odštete. Možda bi se tu našlo nešto zanimljivo nama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Isto tako jedna druga strana, mi imamo previše igrača u samom seniorskom rosteru. bacio sam oko na sofu koja bilježi prvotimce. Izbrojao sam kod hajduka 34 igrača, a kod nas 48. Puno se igrača vratilo sa posudbi i kaj sad s njima? šalji na posudbu, plaćaj plaću ? kada prodamo igrača za 150 k EUR opet nekima ne valja iako ih imamo previše, jednostavno nema smisla imati za svaku poziciju 4 igrača i onda još očekivati da svaki od tih igrača konkurira za top razinu. A plaće se gomilaju i tu imamo financijsku ogromnu financijsku rupu u budgetu
  • CISCO
    161
    U ljetnom nije nikada, stoga ne očekujem ni da će sada.

    I dalje ne razumijem to ludovanje oko transfera.

    Svi su ovdje, nitko nije otišao, ako netko i ode, reagirati će se sukladno tome.

    Najbolje da sada odmah kupe sve koga misle, pa da Dinamov puk ima mir i može slagati momčad ko u FM.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Svi su ovdje, nitko nije otišao, ako netko i ode, reagirati će se sukladno tome.CISCO

    Lijevi bek i desno krilo se moraju dovesti taman nitko od cijele sadašnje ekipe nikad ne ode iz kluba.
  • Armagedon13
    958
    Ako Ivanušec ode Stojković mora doći
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.