• Droljo
    5.5k
    Pametnom politikom bi trebali ne se dovest u takvu situaciju. Od kud znaš da nije sa petkom tako već sad? Olmo je isto slično napravio. Čorluka isto.
  • Efes Pilsen
    7k
    Meni je upravo zato realno da se sa Sikicem dogovore krajem prijelaznog roka. Jedino sto je bitno je da Stojkovic ne prihvati druge ponude.
  • Zagi
    5.6k
    Iako nisam uvjeren u Stojkovićeve kvalitete kao neki tu...
    Mali bi bio lud da ne inzistira na dinamu, odmah.(ukoliko stvarno postoji interes)
    Pitanje desne osmice potpuno otvoreno, desetka se otvara kroz godinu dana garant, lijevo krilo pitanje trenutka kad će Ivanušec odlučiti da je prerastao klub.

    Ako vjeruje u sebe, nema boljeg trenutka da dođe.
  • Laugreano
    1.4k

    Brutala video. Centarsut desnom, udarac lijevom,dribling top. Bas bi ga volio vidjet kod nas.
  • Maximo
    298


    Pa jel ima kakvih pomaka osim špekulacija?
  • Ivanmtk
    690
    ja već zaboravio na njega..
  • Maximo
    298


    Jel ovo neki legit profil?


    Iskreno tolko već isčekujem pojačanja da bi mi i Krstanović izazvao veselje, pa me manje briga kaj ima samo 2 gola u sezoni
  • OsamŠest
    2.6k

    Miks Majera i Halilovića da ga jebeš haha
  • scooniepenn
    2k

    Nadam se da nam Kaneko i dalje igra jer mi se cini po vidjenom da bi nam bio pun pogodak na desnom krilu kao sto je svojevremeno bio Kadzior.
  • Orc123
    5.5k
    Kao sto rekoh gledao sam ga i u subotu, jako dobar igrac koji bi donio ono sto bas nemamo...radni igrac sa finom lijevom nogom i odlicnim driblingom.
    I nije onaj jednodimenzionalan igrac samo sa ulazom na lijevu nogu vec netipicno odlican dribling u desno i ubacaj desnom nogom koji je jako kvalitetan. Jedna prava 9ka bi mogla profitirati uz njega.
  • Captain America
    14.6k
    https://www.24sata.hr/sport/rijeka-otima-igraca-ispred-nosa-dinamu-frigan-blizu-engleske-921686

    Eto sad nam i otimaju igrače ispred nosa :rofl: Zbog Frigana stavljam tu (Sunderland je u pitanju), inače bi u Shit of the day.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ovaj novinar iz Urugvaja je izgleda netko upućen u događanja oko Satriana.

    Pisao je i o posudbi u Empoli nekoliko dana prije službene potvrde, redovno objavljuje o igraču. Moguće da je ozbiljan izvor
  • Ivdzo11
    3.1k
    Njemu sam i pisao u ono screenu gore... On je prvi i objavio za Satriana da je Dinamo u igri... Ak on laze onda jbg nije do mene
  • xyz
    840


    Championship idealan za mladog igrača. Možda je ipak Seria B malo bolja.
  • Droljo
    5.5k
    A nek dođe Satriano ak nije veliki rizik. Stojke veli da može kod nas eksplodirat. Meni izgleda ko radna špica i uz malo sreće da mu uđe koji udarac moglo bi možda bit nešto. Ovak na prvu po kolegama što su ga proučili ispada kita. Baršunasti veli da je brz, jak i top u nogama da ima. Baš me zanima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.