• Facke
    2.5k

    Ha bumo vidli kak se bu mali razvil. Za sad , po onome kaj je pokazal on trenutne jos nije kapacitet za Dinamo. Po meni , i kad je dobil priliku, jake slake igra.

    Germanijak pise da budu Dinamo i Trabzonspor delili hotel vu Slovenije. "Bjelica i Orsic ce pokusati povesti Petkovica sa sobom u Trabzonspor". Tu si bas i nisam siguren kaj se transfera Petkovica tice. Mislim sa bu vazen faktor na kraju negva druga polovica ipak covek ima decu o terima se treba brinute (jedne je negve a ak se ne varam su dva s prvuga braka negve zene s
    Leku). Kaj se mene tice Petkovic more iti. Po meni , takuv je moj dojam, se je on zasitit Dinama.
  • Ludovic IX
    5.9k
    zato što orša nije bilo tko.. mislim da bi svekoliki dinamov puk volio znat jel to bilo planirano, jel se išlo u to ili je odlučeno da je orša prošlost..

    nije da smo se bojali da ćemo time podignut cijenu ako izadje u javnost.. evo, sad je gotovo i više nije ni bitno..
  • Ludovic IX
    5.9k
    znate kako predsjednici reala, barcelone dobivaju izbore.. obećanjima i smjerom u kojem će voditi klub. problem je što mi ne znamo smjer u kojem se ide u ovm trenutku. čitamo novinarske šupke o kresanju troškova a s druge strane smješi nam se najveći prihodi u povijesti...

    član sam i volio bih da kao član znam smjer u kojem se ide.. ne moram znat konkretna imena ali smjer bi bio jako poželjan.
  • Nino Bule
    11.9k
    Sad vec vise hrvatskih portala/novina kaze da je odsteta za orsica 4 mil eura, ne znam sta se imate dalje pitat zasto orsic nije dosao u dinamo
  • Ivanmtk
    761
    Oršića volim ko brata, ali onog trenutka kad je otišao u Englesku, njegov povratak u Dinamo je bio moguć jedino ako ostane bez kluba.
  • Ludovic IX
    5.9k
    turci kojima nije za vjerovat kažu 2
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Koliko god da su ga prodali nama oni dođu 3 milje sad i to je to
  • Klenx
    4.5k
    Je li po vama Bulat igrač koji bi kroz ovu nadolazecu sezonu mogao postati standardan u Dinamu?Patrik11

    Nikako
  • deda
    29k
    Vjerovao sam u Bulata do ovog EPa. Tu me je razočarao. Ali eto mu šanse nek se dokaže.
  • Maximo
    310
    Ne vidim skoro nikakav potencijal
  • Mlađi referent
    11.3k
    Dobar za rotaciju
  • Benito
    616
    Bulat dobar za širinu ali mislim da ništa više od toga
  • Ivanmtk
    761
    Bulat.. Nikad nisam vidio igrača koji ima bolju tehniku, a da lošije izgleda na terenu
  • Olmic
    2.9k
    nikako. Pogotovo jer nema potrebnu agresiju i brzinu za Igorov nacin igranja
  • Armagedon13
    958

    To nema ni Mišić,a najbitni je vezni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions