• SAS1987
    13.5k
    izbiti neki adut iz ruku Miška kod pregovora za Frigana.xyz

    Jedva čekam vidjeti kamo i za kakav novac će se prodati Frigani, Vipotniki, Kačevende itd ak ih ne uzme Dinamo.
  • blue heart 72
    1.4k
    To je ono kaj govorim od početka, ne se previše obazirati na novinarske članke prije nego uopće počne prijelazni rok. BTW, kakva je situacija sa onim ultimatumom kaj ga je Maribor nama postavil u vezi Vipotnika :rofl:
  • superhik
    10.4k
    kao i u nekim prošlim slučajevima 1,5 - 2M€ max
  • Nino Bule
    11.6k
    Samo se sjetit da je šika trazio od nas 2 mil eura za cokaja pa ga je morao zadnji dan na popustu prodat za 1 mil panathinaikosu jer ne bi imali za place, dok god se od nas trazi duplo ne treba uopce pregovarat
  • deda
    28.2k
    Mudro je Šika prodao Aiyua prije nekog vremena da kupi 2-3 mjeseca za taktiziranje oko prodaje Kače i Stojkovića.
  • Zagi
    5.2k
    Mislim da je to dovođenjem ovog francuza gotovo.
    Do sada smo gotovo isključivo kupovali iz HNLa pa svatko tko ima iole talentiranog igrača ima svojevrsni monopol ili bar izvanrednu startnu pregovaračku poziciju.
    S našima je ipak neusporedivo lakše dogovoriti rikverc.

    Čitam malo tuđe teme na snetu i tamo je praktički konsternacija. U smislu "Kaj sad glume? Sad kad je na nas došao red, sada se cigane i ne žele dati 2-3m i Tolića za Bakrara?"
    Nema toga više gospodo. Tko je jamio , jamio je.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Kačavenda je jedini igrač iz naše lige kojeg ne bi smjeli propustiti.
    Za Frigana mi je tak svejedno, ako ga dovedu odlično, ako ne, opet odlično...bar krila na tržištu ima koliko hoćeš.
  • xyz
    840


    Ne očekujem da će biti nekog interesa za njih. Kačavenda je praktično izgubio godinu dana. Proljeće je odigrao dosta loše. Gledao sam skoro sve tekme Lokosa i ne mogu se sjetiti čak ni nekog dobrog poteza, a kamoli dobre partije. Stojković je bio bolji, ali nekako mi to nije to. Uglavnom, mislim da se za nijednog trenutno ne isplati dati preko 1.5 mil eura.
  • Zagi
    5.2k
    Kačavenda nakon povratka igra desno krilo.
    Sjetimo se Ivanušecovih upropaštenih godina na toj poziciji.
    Ista stvar.
  • Captain America
    14k
    Za Kaču bi dao max 2 i uzmi ili ostavi s obzirom na ozljedu, a za Stojkovića 1.5. Ako Šika odbije, odmah ga dogovorit iduće ljeto uz 750K plaću.
  • Nino Bule
    11.6k
    Dobro sad 1.5 mil eura je malo pretjerivanje, mislim da za oba treba ponudit 3 mil (ako odluce da zele oba)i uopce se ne upustat u pregovore. Za stojkovica su oni vec imali ponudu od 2.5 mil a od tada je jos dosta napredovao.

    U svakom slucaju ne treba biti bezobrazan i nudit kikiriki ali nedat se navlacit u price o milijonima avionima. I maribor i rijeka su navodno dobili sluzbene ponude, jedni 2.5 mil eura drugi 3, to su realne cifre za igrace sa malo manje od jedne vrlo dobre sezone, nisu uvredljive ponude a nisu ni preplacivanje, a oni nek ih dozive kako god zele.
  • Captain America
    14k
    Stojkoviću ističe ugovor iduće ljeto pa zato 1.5. Svakako bi ponudio 2.5, 3 da se radi o dugotrajnom ugovoru.
  • San Lorenzo
    11.8k

    Ni je mislim da ga dovodimo za krilo, već za sredinu terena. Baturina neće tu biti vječno, Bulat mi je nedorečen, Ljubo nam je jedina 8ica.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Mislim da se ekstremno pretjeruje sa tom pričom da nas klubovi iz HNL-a iskorištavaju i da smo se mi kao sad opametili i da će to prestati. Kao prvo sa tim igračima koje smo kupovali u HNL-u smo imali momčad koja godinama dominira ligom, a kao drugo smo na istima bome i zaradili. Ako su se neki i preplatili opet smo u jebenom plusu.

    Osim toga moramo uzeti u obzir famozni rikverc kojega sad nadam se nema ili ima u puno manjoj i normalnoj mjeri. Taj rikverc je bilo najlakše odraditi sa našim klubovima.

    Ne treba se nikome inatiti niti ikoga zapostavljati. Nogomet je biznis i tako se moramo ponašati. Nikakvi inati i nikakvo izigravanje uvrijeđenih tetkica nam neće pomoći da napredujemo. Samo čisti profesionalizam.
  • Zagi
    5.2k
    Znam. Referirao sam se na xyz koji kaže da mali ne valja od ozljede. Igra on isto , samo na krivoj poziciji.
    Sad, zašto se Čabraja odlučio za Kačavendu desno , Stojkovića na #10 i Grobničana lijevo mi je misterij.
    Kačavenda je time najviše izgubio na cijeni , Stojković najviše dobio.
    Misli da je Stojković bolja desetka? Ne znam ,teško je reći.

    Isto tako, u rošadama oko vezne linije ne smije se zaboraviti na Vrbančića koji treba početi dobijati minutažu kako je Baturina prošle sezone. Polako ali stabilno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.