• Klenx
    4.1k
    Bakrar nam može biti maksimalno treći napadač.
    Da starta doma protiv Gorice, Belupa, Istre nakon europskog okršaja.

    Ništa više od toga. To može i Kulenović. Osim ako istog ne planiraju utrpat pod neki transfer. Nadam se da ga Bišćan ne želi uzeti jer je kakti “borben”.

    Ili još gore, da nije to neka Podnareva kombinacija s bivšim klubom.
  • Droljo
    5k
    Uglavnom, bumo pametiji kroz koji mjesec. Nije da nismo navikli na brutalna (da ne velim; perverzna) pojačanja pa kad dođe do potpisa dobimo jurića, štefulja i čopa... :wink:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nigdje se ne spominje nikakva cifra od 2 milijuna, cemu nervoza. I da se spominje to nije nista sluzbeno. Dobar igrac, brz i ima njusku za gol, od mana sto sam primijetio u par situacija skrtost i gluma kod prekrsaja sto makar mene uvijek malo nervira. Ne moze ga se nikako usporedjivati sa Kulenom, pa i on je dosao za neku cifru pa nista nije donio. Uglavnom dobar igrac za rotaciju ali tko zna kako se situacija moze odvijati, nemojte odmah misliti da ce covjek igrati svaku 90 minuta i pustite upravu da radi sta misli da je dobro.
  • Droljo
    5k
    Ma niš od bakrara. Evo već su počeli dizati cijenu prek novina (nevoljko :lol: ) tak da malo neozbiljno zgleda sve to. Nismo tako radili prije..
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/i-hajduk-bi-pojacanje-s-dinamove-adrese-procurili-detalji-sastanka-javio-se-kljucan-covjek-velikog-posla-15341133
  • Captain America
    13.9k
    Ovi dolje bi Petrusenka, a ne Bakrara po ovome tekstu.
    Pa, ipak, ako Dinamo doista želi tog igrača, što djeluje tehnički logičan izbor trenera, koji želi mlade i potentne igrače za stil igre koji gradi, zašto bi Istra trebala pristati da se odmah odrekne Bakrara? Ili Petrusenka, za kojeg se raspituju s Poljuda.
  • bluepower86
    788
    Bakrar je igrac za rotaciju i zasto ne,ocekuje nas gust raspored i barem smo se ove polusezone uvjerili da nam treba sirine u kadru.
  • Schpatz
    361
    Treba pustit Upravu da radi svoj posao. Imamo skaut sluzbu, Biscan zna kaj oce i kaj mu treba i neka sastavi ekipu po svom gustu. Bili smo skepticni i za Petka kad je dolazio u Dinamo iz Italije gdje nis nije pokazao pa se pokazao kao vrhunsko pojacanje... Osobno sam bio skeptican i prema Orsicevom transferu iz Koreje tada, pa vidimo kaj je napravio u Dinamu. Okej, bilo je tu i gresaka sa Stefuljom, Copom (makar mi nikak nije jasno zakaj je on uopce vracen u Dinamu, nikad ga nisam bas volio), Cabraja, Kulenovic itd itd. U svakom slucaju sumnjam da ce iskrcat 2 milijuna eura za Bakrara jer ne vrijedi toliko. Opcija posudbe s pravom otkupa je pametna investicija, ako se pokaze, otkupit ce ga se a ako ne, nazad u Istru. To ne bi bila losa opcija...

    Isto tak treba vidjet ko ce ostat a tko ce sve otic, prije svega Petkovic, Livakovic i Ivanusec...
  • SAS1987
    13.5k
    Sviđa mi se ta taljanska mudrost Šimića u pregovorima.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Sviđa mi se ta taljanska mudrost Šimića u pregovorima.SAS1987

    Čovjek je toliko dugo živio u Italiji da bez problema pregovara s ekipom iz dvojezične Pule.
  • Oluja
    3.7k
    Meni je zanimljivo kako se vecinom slazete da novinari laprdaju gluposti ali se svejedno zakacite za njihovu udicu i svaki put napucate nekoliko stranica komentara i kombinacija vezanih na njihovo laprdanje.
  • Captain America
    13.9k
    njihovo laprdanjeOluja

    Imaš izjavu Bjelanovića da se razgovaralo o Bakraru, a više portala je prenijelo da je stigla službena ponuda (između ostalih Tironi je sam potvrdio, a njemu se može vjerovat).
  • Mali dioničar
    14.2k
    Meni je zanimljivo kako se vecinom slazete da novinari laprdaju gluposti ali se svejedno zakacite za njihovu udicu i svaki put napucate nekoliko stranica komentara i kombinacija vezanih na njihovo laprdanje.Oluja



    Smijemo se malo zajebavati, a sa iskustvom svrgavanja Canjuge, a u biti odlaskom Franje Tudjaman doživjeli smo umjesto katarze gorko otrežnjenje i najgoru uzurpaciju kluba u njegovoj turbulentnoj povijesti.

    Dopustit ćeš da kako kolega Klenx piše svakako nije fora da dva prva dva transfera budu s klubom za koji je novi član Uprave Dinama do sada radio kao član Uprave Istre.

    Recimo NK Istra je dioničko društvo i sigurno je da gospodin Podnar ima kontakte s vlasnicima kluba pa je dosta indikativno da tom dioničkom društvu, a u svojstvu člana Uprave Dinama nosi značajan prihod.

    U svakom slučaju dobro je dati do znanja da nismo nepismeni i da ćemo reagirati ako netko misli izvlačiti novce iz Dinama. Nakon svega kaj smo prošli.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ako me sjećanje ne vara, Perković je došao prije Podnara u klub. Teorija drzi vodu jedino ako se unaprijed dogovorilo sa Podnarom sve.
  • xyz
    840
    https://twitter.com/kosovanfooty_EN/status/1663627979069480960

    Evo Olivariju materijala za sutrašnji članak
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ako me sjećanje ne vara, Perković je došao prije Podnara u klub.IstinaZaDinamo

    Još bolje, postavlja se pitanje jel Podnar postao član Uprave Dinama jer je odradio transfer Perkovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.