• vjeko1701
    5.9k
    alisson golman liverpoola osvajac liga prvaka i premier ligeHerñan Crespo

    da Livakovic igra 10 god HNL a alisson seria a i premier liguHerñan Crespo

    A to je relevatno za ocijenu nastupa na SP-u na točno koji način?
  • Herñan Crespo
    86
    nije relevantno… onda je relevantno da je martinez proglasen kao najbolji vratar i zavrsena prica..
  • San Lorenzo
    12.1k
    A to je relevatno za ocijenu nastupa na SP-u na točno koji način?vjeko1701

    Protivnički napadači vide da jedan brani u HNLu, pa pucaju sa svih strana jer misle 'ovaj nema pojma', a za drugog vide radni staž u Italiji i Engleskoj pa ni ne pokušavaju?!
  • vjeko1701
    5.9k
    Je, i Modrić je bio treći najbolji igrač prvenstva.

    PS: Zaboravio si napisati "pametnom dosta..."
  • Herñan Crespo
    86
    jesi duhovit.. stvarno ste smijesni kakve reakcije ljudi imaju cim cuju drugo misljenje i osjecaju se uvrijedjeno sto se dira njihovo zlatno tele.. kad si tolko duhovit onda je cinjenica sigurno i da nasi nisu pucali na gol brazila jel eto znali su jednom ce bit dovolnjo… ?
  • Herñan Crespo
    86
    Kako kome. Ocito je. Mozda su prvo trebali provjerit na Zoni sto oni kazu ? a ti mislis da bi bez Modrica isto tako daleko dogurali jelda ?
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ja nemogu više, a i u debelom smo OT-u.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne, al nije bio ni najbolji kod nas a kamoli treći najbolji na cijelom prvenstvu. Time se ne umanjuje njegov doprinos ali ako se kao jedini argument koristi ono kaj su "proglasili" i time se misli da je uspješno obranjeno neko stajalište...to je zbilja dizanje ljestvic...mislim...letvice po pitanju argumentacije na ovom forumu.

    PS: Hvala na ponudi u inbox.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Vidim pišu mediji o odlasku Petkovića i spominju se sramotne cifre. Kada bi Dinamo dovodio igrača Petkovićeve klase šta mislite koliko bi ga morao platiti? Bi li Dinamo mogao dovesti nekakvog Kieffer Moorea, Taremija, Azmouna, Maedu, Aboubakara, Corneliusa za novce koji se spominju oko Petkovića?

    Dinamo za novce koji se spominju za ponajboljeg igrača Dinama, reprezentativca moćne Hrvatske ne bi mogao dovesti ni Antu Ercega ili Frana Brodića. Sramotno. Sve ispod 6-7 milijuna je totalni debakl a i ta cifra je minimum minimuma. Ako nitko ne želi toliko platiti neka Bruno ostane u klubu još jednu godinu, uštedit će se silni milijuni za Vipotnika i te novce se može usmjeriti na klasnog krilnog igrača ili lijevog beka.
  • Patak
    2.3k
    Od svih tih najavljenih pojačanja ja bi najradije da se pokuša zadržati naše ključne igrače da ne odu, Petković, Ivanušec, Livaković, Baturina, Mišić, Šutalo... Šokiran sam koje smiješne cifre se spominju za Perkovića.

    A od dolazaka bi opet najradije bivše Dinamovce, Oršića i Šunjića, te Kačavendu i Stojkovića iz Lokomotive. Tek onda Frigan i/ili Vipotnik.
  • Beowulf112
    301
    Dobit cemo mi dosta love ovo ljeto od transfera Gvardiola...chelsea je zapeo i nude 90miliona...leipzig trazi 110..ne djeluje mi to tako daleko kd dogovora..naci ce se na 100 miliona i ode gvardiola..samo Chelsea i nije neki klub za razvoj..a nama ce legnut 15-20milja sigurno
  • db-izbjeglica
    13.2k
    vi stvarno vjerujete svemu što se piše po medijima, pogotovo internet portalima?
    pa jbt kad je riječ o sportskim transferima, odlascima, doslacima istinito im je valjda 1% uradaka.

    ziher nekakav nebitni novinar zna oko kakve plaće pregovara petković.
    meni roditelji ne znaju koliko zarađujem i o čemu pregovaram.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Evo Livaković nakon što je potpisao prvo za Galatu, pa Villarreal, danas i za Fenerbache potpisuje.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    sezona kiselih krastavaca postoji i u turskoj...a njihovo tržište također treba zadovoljiti.
  • xyz
    840


    A najbolje je da navode da u Dinamu ima 800K eura, a da potpisuje za Fener jer će imati 1M. Zanimljivo da će potpisati za njih za manju plaću nego što traži od nas. Kakvi imbecili...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.