• Nino Bule
    11.5k
    Pa sesticu u europi nece sigurno igrat kad nam je misic starter, dva misica u klubu necemo nikad imat i uvijek ce zamjena biti u nekom pogledu inferiornija, ono sto bulat ima (duzina pasova, raznovrsnost dodavanja) gura ga ka tome da ga se igra na sestici jer ce tu biti najkorisniji, zato su se u klubu na kraju odlucili za tu poziciju za njega. Sto se trke,fizike,obavezne igre tice na tome se moze radit pa ce biscan i stozer odluciti jel to to, imaju neka kurceva testiranja, znaju bolje od nas njegove kapacitete. Pricas o misicevim iskakanjima, citanju igre, presjecanjima kao da on to radi od 18te godine, pa i on je ko bulat igrao vise na terenu i u puno kasnijim godinama stavljen u povuceniju ulogu i s iskustvom utakmica dodao i tu dimenziju igre jer je kvalitetan i pametan igrac. Dat bulatu prilike u hnlu da razvije iskustvo igranje te pozicije, i vidjet kako ce napredovat, mozda zavrsi u arsenalu, mozda u sibeniku, ali predispozicije koje ima pasu vise tome nekom deep lying playmakeru nego da stoji vise na terenu.
  • Orc123
    5.1k

    Ok ti imas svoje misljenje i postivam ali se ne slazem...i tako uopce ne igra na 6 ici....u dinamu je odigrao mozda par utakmica....tako da ga nasi ni ne vide na toj poziciji, prije Ljuvicica nego njega.
  • Nino Bule
    11.5k

    Kako prije ljubicica kad ljubicic bas nikad to u dinamu nije igrao, a vjerovatno vrlo malo i u karijeri, osjetno vise je odigrao na l. beku nego sestici. Drugo bulat je odigrao nakon ozljede vise utakmica kao "6" nego "8", vecinom doduse u double pivot postavi di i on i misic igraju skupa ili on i ademi, ali logicno je da ga se postepeno uvodi na poziciju, na kraju krajeva treneri ce odlucit sta ce a sta ti i ja pisemo je manje bitno.
  • Orc123
    5.1k

    Pa ljubicic je u vezi odigrao svega 4-5 utakmica od kad je dosao...glupo je opce uspoređivati. A Bulat kad je igrao igrao je isto sto je prije igrao Ademi, a isto sto i sad igra Ljubicic....nikad nije poceo utakmicu sam na 6ici. Kad nije igrao Misic, Ademi ga mijenjao.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zato mislim da je bitno što prije matematički osigurati naslov i onda preostale utakmice iskoristiti za isprobavanje nekih ideja, npr Bulat ili Ljubo na 6-ici, Perković na stoperu itd.
  • Nino Bule
    11.5k

    Igrao je ljubicic jako puno utakmica u rapid becu pa nije igrao sesticu. Prije ozljede bulat je bio planiran ko zamjena ademiju, nit je to izgledalo najbolje niti to sad ima smisla kad imamo ljubu koji i profilom i pozicijom to bolje radi
  • Zagi
    5.1k
    Ljubičić je u Rapidu igrao klasičnih 4231. Jednu od dvije 6-ice ali onu sa ofenzivnim sklonostima.
    Leđa mu je uvijek pokrivao "pravi" def vezni.

    Bulat na papiru izgleda kao ta "Pirlo" 6-ica ali ja sam uvjeren da ga tu Beli ne vidi. U reprezentaciji mu nije davao minutažu pored Palaverse i Hodže iako je Bulat miljama bolji igrač, a ova dvojica prilično sam siguran ne mogu 20 na lopti. Tu on želi razbijača i bok.
    Na kraju krajeva, kada je ulazio ove dvije tekme, mijenjao je Baturinu i pozicionirao se kao 10-ka u 451, Mišić i Ljubičić su mu čuvali leđa.
  • Krizy
    36.3k
    Mogli bi neku trampu sloziti Kulenovica njima i neku siću za njegaOrc123

    Zašto bi dali Kulenovića i novac za Aliyua, kada igraju u istoj momčadi a Kulenović je 10x korisniji igrač? Valjda da imamo stranca u momčadi.

    Kulenović - 2367 minuta - 11 golova - 6 asistencija
    Prošle sezone - 2141 minuta - 11 golova - 2 asistencije
    4508 minuta, 22 gola i 8 asistencija

    Aliyu - 1851 minuta - 7 golova - 2 asistencije
    Prošle sezone - 2773 minuta - 7 golova - 4 asistencije
    4624 minute, 14 golova i 6 asistencija

    Kulenović ima puno bolju statistiku u nešto manje odigranih minuta, već je naš igrač i nema mi nekog smisla dati njega i novac za Aliyua.
  • Orc123
    5.1k

    Eto zato Kule igra u prvih 11 u loxi a aliyu grije klupu...zato jer je bolji
  • vjeko1701
    5.9k
    Aliyu nije za Dinamo.
  • Krizy
    36.3k
    Možda zato što nije njihov igrač pa razvijaju svoga?
    A ove sezone Kulenović ima 500 minuta više od čudesnog Aliyua pa ne znam baš tko je više grijao klupu.
    Aliyu je verzija Kastratija i ne vidim kako nam može pomoći a pogotovo da boljeg Kulenovića + novac damo za njega.
  • Zagi
    5.1k
    Ma kakav Aliyu. Imamo boljih koliko hoćeš.
  • Orc123
    5.1k

    Ako usporedimo njega i kulenovica bio bi korisniji sigurno....pogotovo kad bi ostali Petko i Drma...kaj bi znacio uz njih jos jedan slican tip napadaca ko sto je kulenovic? Svi tri su teretni napadaci koji ne ìgraju toliko obranu, ovaj bi bio nrki balans kad bi trebali vrsiti visoki presing na portivnicku obranu. Kulenovic pored Petka i Drme nema smisla i kad bi se mogla sloziti neka trampa za Aliyua on bi bio od vece koristi. A kolegina usporedba Aliyua sa Kastratijem je suluda jer nisu ni malo slicni. Kastrati osim brzine i centarsuta nema nista fok aliyu ima i skok i puno bolju tehniku, a isto tako i zavrsnicu.
  • Krizy
    36.3k
    Ako Aliyu ima tehniku onda tehniku ima svaki HNL igrač.
  • Herñan Crespo
    79
    aliyu igra jer je njihov igrac i mogu ga unovcit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.