• Captain America
    14k
    Trebamo Sandromierskog vratit.
  • SAS1987
    13.5k
    Trebamo vratiti "El Loco" Pablo Migliorea. Ak ga nije zatvorilo.
  • Orc123
    5.1k
    Idemo mi u krasni k... polako...rasprodajemo kostur i dopunjujemo cuvenim unutarnjim rezervama...imat ce nas za kaj sad sprdavati Mamicevci....ovim tempom vracamo se nekoliko koraga unazad....gdje su pojacanja? Braun, Zivkovic, Saranic i slicni a?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Zanima me jel se Čačke bar potrudi zadržati ikojeg igrača u kojem ima promil želje za odlaskom...
  • Captain America
    14k
    5 godina smo imali jezgru i svaki prijelazni rok se najavljivalo osipanje koje se nikad nije dogodilo. I onda u 6 mjeseci ostanemo bez Kapetana, Orše, Bogoljuba i moguće Livija. Nek još ode Petko i raspala se najveća generacija u povijesti. Sve u svemu amaterski odrađeno bez dovođenja adekvatnih zamjena. Veliki posao je pred upravom ovo ljeto.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa bas, a posao rekonstrukcije je u rukama covjeka koji ne jebe zivu silu. Tvrdoglavo se drzi svoje prakse rada s malim brojem igraca i umjesto sirine i 5 zamjena imamo jednu zamjenu i hrpu juniora koje ne koristi jer su.. juniori. Sta nisi Menala, Bockaja, Moharramija prodao?
  • Orc123
    5.1k
    Jos bi i imao neke nade da nam SD nije Cacic.....ovako nemam ni malo...jako lijep pocetak novog vodstva Dinama ..... svaka cast...msad ce nam Zelenika biri zamjena za Livija, Braun i Gurlica za sutala i Ktc, a a tomek ili lukanic za Ademija....neka, neka....jako lijep pocetak....otisli i odlaze takvi igraci a mi o pojacanjima vrtimo jedna te ista imena koja ce biti gotovo sigurno preplacena i najvaznije od svega nisu adekvatne zamjene, a posebice ne pojacanja .
  • Nino Bule
    11.5k
    I kaj sad svaki dan cete ovaki pisat do pocetka prijelaznog roka ? Koji je smisao ponavljat svaki dan 4 mjeseca da ce MOZDA livi i petko otici i fraze o unutarnjim zamjenama, tomekima i braunovima, sta treba dovest 1.4. pet pojacanja ? Kako tocno znate tko ce igrat sljedece sezone bez da je prvi dan prijelaznog roka prosao a kamoli citav rok. Da je zimski rok lose odrađen je svima jasno, postojale su i neke vanjske okolnosti (nefukcioniranje uprave, upitan status io-, predsjednika kluba, predsjednika uprave, trenera i sd-a), svejedno nema alibija, ali bi za svaki post o tome da ce braun i tomek biti planirana pojacanja bi s gustom lupio ban, trovanje i histerija po forumima u manjku zanimacije u zivotu.
  • Orc123
    5.1k
    I mozemo se kladit da Cacke, ukoliko bi postojala mogucnost da vratimo Orsu on bi bio protiv. Iz svake njegove izjave se da iscitati kako na fini nacin odbija tu mogucnost. Baca floskule kako ce se orsa sigurno nametnut tamo i kako je on zahvalan igrac koji ce se izboriti za minurmte a u stvari preneseno on ga ne zeli vratiti u Dinamo. zamisli, jedan od najvecih u povijesti Dinama i on bi ga odbio....100%.....neka, birno da on u 70.g pun energije i noviteta vodi Dinamo i prakticki vodi glavnu rijec u klubu. Ima v3liko zaleđe iza sebe, ocito od Barisica, ipak su skoro generacija. Dinamo, koji bi trebalo reorganizirati i posloziti ga da bude transparentniji i jos rezultatski uspjesniji i mi u to krecemo sa penzionerom na 2 najvaznije funkcije u klubu za stvaranje rezultata i momcadi. Jako jako pohvalno i vizionarski....imao sam velika ocekivanja od Simica ali ispostavit ce se da je on samo maskota koja je trebala tu biti da se dobije skupstina, a nr covjek kojem ce se dopustiti da Dinamo povede u novom smjeru i sa nekim novitetima. Simic zna posao siguran sam, ali imam osjecaj da je ovdje ogranicen i moguce da nece dugo biti tu.
  • blue heart 72
    1.4k
    Što vrijeme više prolazi, nažalost nekako sve više stječem dojam da je sve to jedna dobro izrežirana predstava. Novi ljudi će biti iskorišteni i potrošeni, bez da su dobili pravu šansu. Nakon njih bi se onda mogli opet pojaviti "spasitelji" koji bi rekli, evo imali ste priliku i cijela javnost je vidjela kako ste je iskoristili. Naravno, Mumija će i dalje "jahati"
  • Mr Anderson
    5.4k
    Orc, daj mi reci jesi li ti fucking normalan? Jeli ti znaš o ičemu drugom pisati? Danas je 31.03., ova uprava je tu od 11.03., prijelazni rok počinje negdje za tri mjeseca, a ti si već počeo s kuknjavom, crnilom o jednom te istom po stoti put. Otkud ti znaš kako će izgledati prijelazni rok? Sigurno nikom nije u interesu toliko oslabiti ekipu da bi svi ciljevi bili upitni.
  • SAS1987
    13.5k
    Otkud ti znaš kako će izgledati prijelazni rok?Mr Anderson

    Ne dolazi Ojeda.
  • Patak
    2.2k
    Pa dobro što ste toliko osjetljivi? Nek svatko piše o čem želi, ako je u okviru teme.
  • Orc123
    5.1k

    Hvala na brizi, normalan sam. Kako ti? Sta ima? Naso si ti mene prozivat opet iako je to isto sve napisalo jos pun k. Drugih korisnika, mozda na drugaciji nacin, ali eto tebe je bas zasmetao moj komentar. Ja vidis, kad me nesto ne zanima i ne slazem se izignoriram ili ne citam. A sto i kako cu komentirati ja ili bilo tko drugi nije tvoja stvar ni nicija ovdje. Sve dok je u nekim granicama. Kad se nesto dobro i pohvalno desava u mojem klubu pohvalit cu ali kad mi se rasipa kostur ekipe, a rasipa se jer za mene je kostur ekipe vec 4-5 g Orsic, Ademi, Petkovic, Livakovic, onda cu i rec da to ne stima. Ili sam izmislio da su otisli Ademi, Orsic a Livi je na odlasku...da bi na svaki taj odlazak nas cijenjeni trener i SD rekao da imamo unutarnje rezerve, a sezonu ce izgurati sa 13 igraca i prosjecno 2 zamjene po utakmici. To su cinjenice i one mi se ne sviđaju. Da nam puno toga pune glavu ova piskarala od novina istina je, i ne mora nuzno sve biti tocno ali eto pricekat cemo kraj prvenstva pa prijelazni rok i vidjeti da li cemo ovu rekonstrukciju ekipe dobro izvuci. Nije nikakvo crnilo ni nista. Svi cemo biti sretni ako cemo i dalje biti uspjesni kao i do sad, a daj Boze i bolji. Tesko je gledat kad ti odlaze ikone i ljudi koji jesu Dinamo, vec toliko godine, naravno da kod svakog navijaca se javljaju strahovi i sumnje da li je to kraj jedne ere i da li ce ta nova era biti bar priblizno uspjesna. To je za mene normalno....ako tebi nije, tvoja stvar.
  • Nolifer
    6.7k
    Poštovani @Mr Anderson vaš prijedlog za Ojedu je jednoglasno odbijen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.