• xavier
    11.1k
    Teško...taj termin je petkom još iz vremena kad nije postojao futsal Dinamo :cry:
  • BluePhone67
    3.2k
    bdmigapzm9axnmpf.jpg

    Jedna sa prve Salate
  • deda
    27.6k
    2-2 sa Crnicom. Mislim da smo gadno zabrazdili u splitski sindrom.
  • 000
    941
    Tek je pocela sezona Deda :)
  • deda
    27.6k
    Ima tu stvari koje ja snimam već mjesecima i ne sviđaju mi se baš, sad je udarilo na rezultat. Nadajmo se najboljem, ali malo gubim povjerenje. Morat će se potrudit da me uvjere ponovo.
  • 000
    941
    Daj podjeli sa ekipom.
  • deda
    27.6k
    Isti simptomi. Povećanje prihoda i rashoda koji su uzrokovani brdom popratnih djelatnost koje na kraju dana ispada ne donose nikakvu korist već su samo trošenje resursa i snaga, kako igrača tako i volontera i svih uključenih u klub. Povećanje članstva i onaniranje nad time, a broj publike konstantno u opadanju. Rezanje troškova kadra što se sad vidi da ide na uštrb rezultata. Zapošljavanje dodatnih ljudi s obrazloženjem investiranja u omladinski pogon koji budimo realni ne ostvaruje neke posebno senzacionalne rezultate. Uvođenje mladih koji nisu spremni za ozbiljan futsal. Bojim se da su očekivanja velika i da bi mogli dožvijeti gadan pad na glavu ako ova sezona nastavi ovako. Ljudi se vraćaju velikom Dinamu i interes će početi opadati, a loš rezultat bi mogao samo ubrzati proces. Na kraju dana mi sa duplo većim prihodom radimo ovakav traljav rezultat. Iskreno se nadam da će nas rezultat krenuti, ali čini mi se da je rezultat samo naplata ovih procesa.
  • 000
    941
    Popratim rezultatski, pa nemam pojma sto se uopce dogadja. Vidio sam da u Jazbini organiziraju skolu Futsala, sto je pohvalno.
  • Blaz
    350
    nema futsalovaca ovdje , pa cu ja odgovorit. deda split je prosle godine ulozio toliko love koliko mi ne potrosimo valjda u 3 sezone , doveli brdo gotovih igraca , brazilaca , trenera spanjolca. dali sve na osvajanje prvenstva i ulazak u lp, nakon sto je nacional propao i onda kihnu od makarana skoro pa bez ispaljenog metka. tommy se povukao iz kluba , otisli su im skoro svi igraci iz prve 2 cetvorke i danas igraju s klincima jer vise nema para. polako sve ce sjest na svoje samo treba malo strpljenja,
  • deda
    27.6k
    Iz tvojih riječi u Božje uši.
  • BluePhone67
    3.2k
    Dinamo kroz dramu do prve pobjede!


    Futsal Dinamo slavio je u gradskom derbiju protiv Uspinjače s 4:2 i napokon stigao do premijerne pobjede ove sezone. Plavi su u nervoznoj, ali odličnoj utakmici bili bolji od gradskog rivala Uspinjače.

    Derbi je opravdao očekivanja, gledali smo sjajan futsal u Dvojci. Obje ekipe ušle su napaljeno u susret, te su i jedni i drugi imali četiri akumulirana prekršaja nakon manje od deset minuta prvog poluvremena. Na odmor se otišlo s 0:0, a gosti su imali dvije najbolje prilike. U prvoj je Mataja s metra udaljenosti promašio prazna vrata, a potom Maloševac fenomenalno brani udarac Markića iz neporedne blizine.

    Drugi dio bolje otvara Dinamo, koji dolazi u vodstvo preko Penave u 22. minuti. Sjajno je naš centarfor zatvorio drugu stativu nakon uigrane akcije, te praktički klizećim startom ugurao loptu u gol. Međutim, Plavi nisu povećanjem vodstva okrunili sjajno razdoblje igre, već je Uspinjača preokrenula rezultat. Za 1:1 pogodio je iskusni Duvančić udarcem s desne strane, a nakon nesporazuma u obrani Koturović izlazi sam pred Maloševca, nesebično poslužuje Mataju i u samo dvije minute gosti vode.

    No, kao i mnogo puta do sada, tribine su potaknule Dinamo da zaigra angažiranije, te nas je zajednička sinergija pogurala do pobjede. Prvo je Kanjuh pogodio u glavu Pavlića te lopta odlazi u korner, a uz poguranac sa Sjevera Prgomet ostaje sam na na suprotnoj aut liniji i pogađa plasiranim udarcem ispod Pavlića za 2:2. Dvije minute prija kraja lopta dolazi do Penave na rubu šesterca, dolazi do potpune gužve u kojoj se najbolje snalazi Gagulić koji gura kroz noge gostujućeg vratara za totalno ludilo na tribini. Gosti u tom trenutke uvode u igru igrača-vratara, te stvaraju nekoliko poluprilika pred našim golom. Međutim, par sekundi prije kraja Čekol krade jednu loptu, te pogađa praznu mrežu sa zvukom sirene za veliko slavlje.

    Tekma je bila onakva kakav derbi treba biti, tenzije, golovi, kartoni i puno, puno emocija. Hvala Vam svima koji ste nas pogurali do pobjede, još jednom smo pokazali da smo svi zajedno Dinamo. Vidimo se za dva tjedna protiv Osijek Kelmea :)

    Dinamo - to si ti!
  • Eduardo
    17.3k
    Ja sam pogledao Brod vs Osijek jučer. Solidna utakmica. Golman Broda branio super, najzaslužniji je za pobjedu. Također, Brođani imaju jednu uigranu akciju gdje golman baca dugu loptu u ili pred protivnički kazneni prostor i tu se onda ubacuje igrač koji ima ili zicra ili asist. To je jučer prošlo nekoliko puta, Osijek to nije spriječavao te su na kraju Brođani i zabili iz takve akcije.

    Malo je off, ali eto...
  • BluePhone67
    3.2k
    0z1wu4ax8mukovnz.jpg

    SN 29.10.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj..
  • BluePhone67
    3.2k
    Hrabro po nove bodove u Split!

    Poslije teško izborene pobjede protiv Uspinjače, Futsal Dinamo će nove bodove tražiti u derbiju 5. kola 1. HMNL u Splitu. Na Gripama će momčad Miće Martića biti gost Splitu koji ovog puta ne stoji dobro na tablici i ima dva boda manje od Plavih .

    Brod 035 i Crnica su uzeli po bod u Domu sportova, a prvu pobjedu u novoj sezoni Dinamo je ostvario u prošlom kolu protiv Uspinjače. Naši dečki su pokazali veliku želju i borbenost, a ništa manje ne očekujemo od njih i večeras kada se Dinamu suprotstavlja aktualni viceprvak Hrvatske pred svojim navijačima.

    Posebna će to biti utakmica za Jakova Grcića koji će prvi puta u Dinamovom modrom dresu nastupiti protiv svojih donedavnih suigrača i to odmah u Splitu. Više o samoj utakmici pročitajte u najavi.

    Pročitajte i ovotjedni intervju s mladim Dinamovim čuvarom mreže Karlom Maloševcem, a sve koji neće moći izravno gledati dvoboj Bilih i Plavih pozivamo da tijek utakmice prate na našoj web stranici ili aplikaciji Leagues & Tournaments.

    Dinamo – to si ti!
  • BluePhone67
    3.2k
    74iqq0az9xgqlpvg.jpg

    Preuzmi sliku, uvecaj i citaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.