• Dino
    2.2k
    Jel uspjela na kraju ova ideja?
  • deda
    27.5k
    Nismo se još dogovorili do kada traje desetljeće :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    desetljeće traje od onog momenta kad netko nešto računa.

    hoće li netko gledati to od 2008, 2010, 2011 ili već koje - svejedno je.

    na službenim youtube stranicama la lige, bundeslige vrte najbolje golove desetljeća, portali objavljuju koji su tekstovi najčitaniji zadnjih deset godina stoga mislim da ne treba cjepidlačiti i može se na topicu onda uz neke uvjete neko glasanje organizirati.
  • Zambatine škude
    2k
    I trebali bi se utvrditi kriteriji neki...Jel bitnija dugotrajnost ili kvaliteta? Ima li smisla da na listi bude neki Mateo Kovačić koji se brzo prodao i vani ostvario veliku karijeru? Isto pitanje i za npr. Brozovića. Ili s druge strane Cufre koji je tu bio tek dve sezone i to one prve...
  • deda
    27.5k
    Mislim da ćemo odrediti kriterije tj. predložiti vam igrače po pozicijama, 5-6.
  • markoli
    1.6k
    Najbolja momčad 2010-ih. Uvijek će se naći ekipa koja cjelidlači oko sitnica. Meni je jednom neki lik ma FB prije par godina zamjerio jer nisam ponudio Vahu za najboljeg trenera u 2000-im godinama, a on tek preuzeo klupu u ljeto 2010. Objašnjavao sam da nije ni bio trener u 2000-ima, ali džabe.
  • Eduardo
    17.2k
    slobodno predloži koji kriteriji jer osim broja nastupa meni na pamet ne pada ništa drugo.

    Kao što deda kaže, mislili smo ponuditi 3 do 5 igrača za svaku poziciju na glasanje. Svaki od tih igrača bi trebao imati upisanih najmanje 50 (??) natjecateljskih nastupa, možda minimalno dvije odigrane sezone (što u biti i mora ako želi skupiti 50 nastupa)...

    mora imati osvojen barem jedan trofej s Dinamom (ovo bi bio legitiman kriterij, ali kad je u pitanju ovo razdoblje u Dinamu vjerujem da se slažemo da nema smisla).
  • Zambatine škude
    2k
    Sve je to okej, poanta je da bude najboljih Dinamovih 11, a ne najboljih igrača koji su u nekom trenutku proteklog desetljeća igralo u Dinamu.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.