• Dudu
    2.6k
    S obzirom da se ubrzo završava 2019. godina, bilo bi zanimljivo izglasati najboljih 11 u tom razdoblju, Dinamovu top momčad desetljeća, igrače koji su ostavili najbolji dojam u razdoblju od 01.01.2010 do 31.12.2019.

    Samo ne znam kako bi to moglo ići s obzirom na različite moguće formacije i veliki broj igrača, pa ako ima netko prijedlog da se to transparentno izglasa..
  • xavier
    11.1k


    Desetljeće tehnički traje od početka 2011. do kraja 2020. iako ga većina doživljava na način na koji si ti to napisao :blush:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Livaković- Vrsaljko, Tonel, Theophile, Cufre- Ademi, Badelj- Olmo, Sammir, Oršić- Mandžukić

    Evo jedna brzinska.
  • Ero
    927
    Modrić i Eduardo? Ne znam baš jesu li njih dvojica igrala od 2010 do 2020.. :rofl:
  • Dudu
    2.6k


    Ne znam postoji li konsenzus oko toga, kad pricamo o 80tim, 90tim, glupo mi je 1990tu brojat u 80te :D



    Bas je brzinska jer su Dudu i Modric otisli prije 2010te hehe..


    Moja idealna momcad:

    Livakovic; Vrsaljko, Tonel, Simunic, Cufre; Ademi, Badelj, Sammir, Soudani, Orsic, Petkovic
  • marcio amoroso
    31.8k

    Uuu, dobro si :rofl:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ispravljena je moja momčad :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    dobra ideja, al mislim da ak već se nabraja, da jednostavno se nabroji u početnom postu za svaku poziciju u momčadi po pet najvažnijih igrača u tom periodu i nek forumaši glasaju između ponuđenih?
  • Guinness
    1.9k
    nabroji u početnom postu za svaku poziciju u momčadi po pet najvažnijih igrača u tom periodu i nek forumaši glasaju između ponuđenih?Kwedi

    Slažem se. Taktika i igrači po pozicijama na glasanje i to je to
  • Krizy
    35k
    Evo nekih imena, tu su neki i koji su igrali premalo (Jedvaj,Kramarić npr), koji su bili medijski talenti (Halilović, Ćorić) ali eto usput da se podsjetimo tko je u kojim godinama bio među bitnijima..

    GK:
    Kelava, Butina, Eduardo, Livaković

    CB:
    Tonel, Biščan, Šimunić, Vida, Šimunović, Jedvaj, Taravel, Sigali, Benković, Rrahmani, Perić, Theophile, Dilaver

    LB:
    Cufre, Ibañez, Pivarić, Sosa, Leovac

    RB:
    Etto, Tomečak, Vrsaljko, Pinto, Stojanović

    DM:
    Badelj, Ademi, Brozović, Leko, Moro, Šunjić

    CM:
    Kovačić, Gojak, Rog

    AM:
    Morales, Sammir, Halilović, Olmo, Ćorić

    LW:
    Fernandes, Pjaca, Oršić

    RW:
    Soudani, Hajrović

    CF:
    Mandžukić, Kramarić, Beqiraj, Čop, Henriquez, Hodžić, Gavranović, Budimir, Petković
  • Krizy
    35k
    Livaković - Cufre, Tonel, Theophile, Vrsaljko - Ademi- Oršić, Sammir, Olmo, Soudani - Petković
  • SAS1987
    13.2k
    Orsić - Petković - Pjaca
    Olmo - Ademi - Brozović
    Cufre - Tonel - KTC - Vrsaljko
    Livakovic
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    trebalo bi napravit voting kao ono ko će pobjedit ili tko će doć na tekme, napravio bi ja al nemam blage kako xD
  • Nat Murdo
    29
    Petković
    Oršić Soudani
    Olmo Sammir
    Ademi
    Cufre Tonel Theophile Pinto
    Livaković
  • Eduardo
    17.1k
    U principu se slažem @Kwedi. Možemo svaki dan za odredjenu poziciju otvoriti temu s anketom u trajanju 24h. Malo bi potrajalo, ali nema veze. Ili, da forumaši nominiraju pa oni s najviše glasova idu u anketu. Ali, to bi još duže trajalo. @Dudu nek odluči, njegova je tema.
  • Dudu
    2.6k


    Moze kako je Kwedi rekao sto se mene tice.. Samo mi je dosla ta ideja, pa ako ima interesa nek se pokrene..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.