• Eduardo
    17.1k
    Tko nema Arenu tu je Reddit da spasi stvar. Obično se sat vremena prije tekme pojave linkovi. Ovi šupci s Arene sve veće utakmice uvijek stave na programe koji se dodatno plaćaju.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja imam neku prevaru preko smart iptv i imam sve i jedan program. Sve arene, sport klub ove nove za ligu prvaka i tako. Plaćam 100 eura godišnje.
  • deda
    27.3k
    Iskreno, rijetko kad sam bio tako miran pred tekmu. Samo neka odigraju muški.
  • Eduardo
    17.1k
    Kodi isto nije loše riješenje.

    Očekujem standardnu postavu sa jednim zadnjim veznim. Očekujem smirenog KTCa, nabrijanog Dilavera, pametnog Stojanovića, raspoloženog Izeta i efikasnog Gavrana.
  • 000
    941
    Livaković, Stojanović, Theophile, Dilaver, Rrahmani, Šunjić, Gojak, Olmo, Hajrović, Oršić i Budimir

    Vele da ovako startamo.
  • deda
    27.3k
    Morgen. Petković:gasp:
  • deda
    27.3k
    Ademi
  • 000
    941
    Bome nisam mislio da ce Petkovic startati.
  • Eduardo
    17.1k
    Stvarno Petković?

    EDIT
  • 000
    941
    Valjda da izmori stopera, pogotovo Vranjesa, da Gavra/Budimir imaju laksi posao kasnije.
    Ili je Bjelica slozio nesto na treningu za njega. Nije mi ni opcija sa Rrahmanijem na lijevom bocnom nesto, ali eto, odigrao je doktorski kontra Fenera.
  • deda
    27.3k
    Kad nemaš boljih rješenja. Petković mora biti taj mamac za umaranje. Mogao je biti Budimir, ali je izgleda ozlijeđen. Realno Budimir još odigra ovu sezonu i ja mislim da je to to.
  • Eduardo
    17.1k
    Misliš da je to to kod nas ili za njegovu karijeru?

    Nadam se da je Ademi spreman da se slučajno ne ponovi Young Boys.
  • 000
    941
    Moze i on odigrati jos sezonu dvije u pustinji ili Kini i dignuti solidnu lovicu.
  • deda
    27.3k
    Ma taj Budimir je odigrao predobro za svoje mogućnosti. Stvarno je dao sve od sebe. Ali ja vidim da mu tijelo jednostavno ne može durati kontinuirani napor. On je prije Rudeša mislio odustati od nogometa, a danas igra Euroligu. Dobro možda baš danas ne.
  • 000
    941
    Vec je i odustao bio cini mi se. A onda je uskrsnuo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.