• Mr Anderson
    5.7k
    Zg ciscenje je najbolje koje sam ja vudio u svojih 40+ godina zivota ma sto mi pricali o tome. Neke euro metropole uopce nemaju ciscenje - nit grad nit stanovnici pred kucama. A u nekim drzavama gdje su zimske radosti ceste ko u zg zadnjih 10 godina od ovoliko padalina bi vjerojatno bile blokirane par dana...Jaro

    To i ja kažem, baš sam se bio neugodno iznenadio vezano uz čišćenje snijega u nekim bogatijim i organiziranijim zemljama, ispada da zaostaju za nama u tom dijelu.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Slozit cu se sa vama, ja sam uvijek bio zadovoljan zimskom sluzbom u zagrebu. I u vrijeme pokojnog koji je jeo snijeg, pa cak i prije njega.
    Svi bi da ceste budu prohodne i ciste dok je vani mecava. Svi bi da jednako brzo dodu do idredista bilo vami suho i 20 stupnjeva ili mecava. Nitko nema stprljenja.
    Pa pobogu, snijeg nam padne jednom u dvije godine, valjda se ljudi mogu toliko strpiti i prezivjeti taj jedan dan.
    Uostalom bile su najave, slane su sms poruke u nekim zupanijama. Ja sam jutros ranije krenuo na posao i dosao prije nego se snijeg nahvatao na cestu, nikakav problem. Gledas prognozu, vidis da je moguc zastoj i pripremis se da krenes 15-30min ranije
  • Mali Zeus
    10.3k
    Svi bi da ceste budu prohodne i ciste dok je vani mecava. Svi bi da jednako brzo dodu do idredista bilo vami suho i 20 stupnjeva ili mecava. Nitko nema stprljenja.jedan u nizu

    To je i kao i u puno drugih stvari do ljudi.

    Ekipa sama ne čisti kod svojih ulaza i dvorišta, a viče di je zimska služba. Ili sjećam se jedna uličica na remizi kad je došla ona mala ralica da počisti nakon 5, 6 dana onda je neka baba pričala to je nama naš bandić počistio. A bemti, da su se se stanari složili i uzeli lopate bilo bi čisto isti dan.

    Isto kao sa smećem, gdje su kamioni odvoz, kaj je s tim, a ekipa trpa po kontejnerima koji su već puni kao sumanuta i onda bude puno sve vrećica okolo.

    Jednostavno mnogi nisu za život u zajednici i tako se i ponašaju.
  • NitkoBitan
    13k
    Jos da vidim Senfa sa lopatom i onda mogu rec da sam onda SVE vidio!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ma kaj lopata, ima da jede pahulje veličine dječje glave.
  • jedan u nizu
    6.5k

    Pustit ih nek produ, gore stavit patrolu i odmah oduzimanje vozacke, zaplijena auta i dovidenja. Pa se ti spustaj dolje pjesice bez auta, bez autobusa koji ne moze proci bas zbog njih i bez zicare koja ne radi jer puse vjetar. A sigurno svi u stopalicama i poderanim trapericama
  • NitkoBitan
    13k
    Hvala Tomasevicu na besplatnoj voznji zicarom, bilo je lijepo. Ima moj glas.
  • Sljeme
    1.9k
    Hvala Tomasevicu na besplatnoj voznji zicarom, bilo je lijepo. Ima moj glas.NitkoBitan

    Nije ti ju on platio iz svojih prihoda nego novcem nas građana. Umjesto da se popuni proračun i da ta žičara koja je vječni gubitaš jednom posluži, klošar kupuje glasove našim novcem.
  • Facke
    2.3k


    Bolje da se pobrine da mu Zagreb nije pun smetja. Za zicaru novce ima....
  • NitkoBitan
    13k
    Kak nisi skuzio da se salim :rofl:

    Nazalost ima debila koji ce mu zbog ovakvih stvari dat glas. Samo da se daju stvari "besplatno". Tak je i Bandic godinama dobivao izbore, doduse njega su mediji napadali za razliku od Senfa.

    Sigurno se necu gurat u stometarski red po hladnoci zbog ustede od par eura, i to jos kao "poklon" od svima dragog gradonacelnika.
  • NORTE
    9.6k
    Nakon 15 godina vlasti najveće štetočine zbog koje mi građani dan danas trpimo zbog učinjenog i neučinjenog ljudi masovno seru po tom senfu kao da je unazadio grad u stilu betmena, jer je eto zeleno-crveno-šaren i gleda mu se pod povećalom svaki potez otkad je ušao u kampanju.

    Ovo što je napravljeno ovaj vikend je popularizacija žičare i Sljemena.


    žičara koja je vječni gubitašSljeme
    Ta "vječni gubitaš" je u promet doslovno puštena prije valjda dvije godine i uz ogromne pozadinske afere je najskuplju žicaru svijeta našim novcem preplatio i inicirao betmen.
  • mali M
    3.6k
    Ah ona stara: "i ovaj je kriminalan, al onaj je bio kriminalac"... Zaigra mi srce na pravdanje nesposobnosti lopovlukom... Tomica tak imam te rad ..
  • Nolifer
    6.9k


    A daj nemoj tak, znaš da je kod druga senfa sve transparentno i čisto, di bi on bio štetočina i kriminalac gori od prethodnog, pa to su bedastoće :lol:
  • NitkoBitan
    13k
    Ovo što je napravljeno ovaj vikend je popularizacija žičare i Sljemena.NORTE

    Aj mi reci da se salis...

    Kakva popularizacija Sljemena i zicare kao da prosjecan Zagrepcanin vec jednom nije bio gore pa da ne zna kak je tam. Vec se moglo vozit besplatno zicarom ili za "popularnu" cijenu.

    Ovo je samopromocija i dizanje narusenog rejtinga. U iducih godinu i pol je na redu 4 razlicitih izbora, a Mozemosi mogu populisticke poteze vuc samo u Zagrebu.

    Ako se ovaj bavi popularizacijom Sljemena cime se Bandic bavio? Popularizacijom fontana, graha? Jbt rijec popularizacija haha, sinonim za kupovinu glasova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.